Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie mamy bezpośredniego wpływu na rozdysponowanie pomiędzy poszczególnymi punktami. Ruch i Kolporter biorą część nakładu i samodzielnie podejmują decyzję co do rozesłania po kraju w zależności od zgłaszanego przez kioskarzy/sprzedawców zapotrzebowania. Najwyżej ktoś mieszkający w Koninie może podpowiedzieć gdzie na 100% SAT Kurier dociera, ja niestety nie mam takich informacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SAT Kurier poszedł do prenumeratorów w czwartek, ogólnie cały numer po Nowym Roku złapał poślizg, wstępnie był plan wypuszczenia do druku wydania 1/2011 jeszcze przed świętami, wtedy byłby w kioskach w okresie między świętami, a Nowym Rokiem, ale pomysł nie wypalił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten druczek "Zamówienie prenumeraty" to złożona sprawa :P Generalnie jest zalecenie, aby wszyscy, którzy takiego druku nie wypełnili i nie podesłali - podesłali go do redakcji wypełnionego, nie wiem po co, jakaś papierologia. Co gorsze jednak ktoś kto podesłał też mógł dostać, bo się pomieszało przy wysyłkach a dodatkowo nie wiadomo, czy Ci co zamówili przez Internet też powinni :P Jako że nie jestem bezpośrednio zaangażowany w tematy dystrybucyjno-prenumeratowo-wysyłkowe, to spróbuję coś się dowiedzieć i dam jeszcze znać po co to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zakupiłem najnowszy numer Satkuriera w (jedynym) empiku w Bochni na terenie Galerii Rondo. Przy okazji potwierdzam że Satkurier jest we wszystkich kioskach w tej galerii.

Przez pewien czasu Satkurier jak i konkurencyjny TV Sat Magazyn były dostępne w mojej miejscowości zamieszkania w kiosku Ruchu ale z nikłej szansy zakupu sprzedawczyni zrezygnowała z ich dystrybucji.

A przy okazji czy we wszystkich APS Cyfrowego Polsatu zniknęła możliwość zakupu Satkuriera bo z tego co ja widziałem w Bochni tak jest i to chyba od niedawna bo jeszcze pół roku temu go tam kupowałem a numer archiwalny z pół roku wcześniej dostałem za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem swój egzemplarz, oczywiście wymiętolony przez pocztę.

Ten druczek "Zamówienie prenumeraty" to złożona sprawa :P Generalnie jest zalecenie, aby wszyscy, którzy takiego druku nie wypełnili i nie podesłali - podesłali go do redakcji wypełnionego, nie wiem po co, jakaś papierologia. Co gorsze jednak ktoś kto podesłał też mógł dostać, bo się pomieszało przy wysyłkach a dodatkowo nie wiadomo, czy Ci co zamówili przez Internet też powinni :P Jako że nie jestem bezpośrednio zaangażowany w tematy dystrybucyjno-prenumeratowo-wysyłkowe, to spróbuję coś się dowiedzieć i dam jeszcze znać po co to ;)

Już wywaliłem ten świstek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniłem o co biega ;)

 

Kwitki są mile widziane tylko jeśli ktoś:

- nie złożył zamówienia przez Internet, tylko telefonicznie lub puścił sam przelew

- nie przysłał takiej karteczki wcześniej

- jest nowym abonentem lub miał przerwę w prenumeracie

 

Jeśli ktoś spełnia wszystkie trzy warunki, to kwitek by się przydał, bo nie mamy żadnego fizycznego potwierdzenia zamówienia, czyli papierologia. Pozostali kwitkami przejmować się nie muszą i jeśli dostali z 1/2011, to można wyrzucić ;)

 

@markar - z tego wynika, że w Twoim przypadku kwitek zbędny - dzięki za prenumerowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ogólnie we wszystkich APS'ach Cyfrowego Polsatu nie było SAT Kuriera - dystrybucja to indywidualna decyzja poszczególnych punktów - jak ktoś chce, to od 5 sztuk w górę, są zniżki ;)

Swoim czasem jeden z APS'ów Cyfrowego Polsatu sprzedawał Satkuriera (a archiwalny dostałem nawet za darmo) ale od pewnego czasu niestety zrezygnował. Obecnie Satkurier jak i jego konkurencja jest w Bochni w Empiku Galerii Rondo oraz w jeszcze jednym będącym tam kiosku. Szukam go tam zawsze w okolicach pism filmowych i tv guidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...