Jump to content
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

@danielpes5 Najmocniej za to przepraszam, ewidentnie drukarnia zawaliła :( Jeśli chcesz, to podeślij dane do wysyłki do mnie na PW lub na maila anita [malpka] satkurier.pl - wyślemy do Ciebie prawidłowy numer pocztą, podpytam też o jakiś bonusik dla Ciebie za zgłoszenie sprawy ;) Wyjaśnimy to z naszą drukarnią, jeszcze raz bardzo przepraszam :(

Niestety też z tego co widzę Poczta Polska też długo przytrzymała u siebie wydanie. 6 grudnia dostarczyliśmy wysyłki do nich i jeśli data na kopercie to dopiero 14 grudnia, to oznacza,  że ponad tydzień czekały na frankownicę. Też przekażę to i poproszę o jakieś wyjaśnienia, bo to znacząco za długo i nawet nie można tego tłumaczyć okresem świątecznym...

W dniu 18.12.2018 o 12:17, markar napisał:

Też dziś otrzymałem a i grubszy egzemplarz bo stron 68. Żadnych podwójnych!

Ja otrzymałem wczoraj. :)

Z Pocztą Polską zawsze są jakieś problemy, ale opóźnienia to u nich akurat norma - nic nadzwyczajnego. :]

Ja swój egzemplarz najnowszego numeru drukowanego "Sat Kuriera" otrzymałem pocztą wczoraj. :)

Ale fakt, że w ostatnim czasie Poczta Polska ma spore opóźnienia. Moi rodzice czekali ostatnio na przesyłkę z Niemiec (zwykła, nie polecona, ale jako "Priorytet") aż 10 dni! :wacko:

• Sad 1

Można w jednym zamówieniu zamówić trzy różne egzemplarze "Sat Kurier"?

Czy najnowszy numer dochodzi już do prenumeratorów? :)