Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest za późno na 1-2/2015 ;) e-mail jest prawidłowy i tylko tą drogą da się to załatwić, aczkolwiek nie ukrywam, że nasza aktualna umowa na realizację przesyłek zagranicznych nie jest zbyt atrakcyjna i wpływa to na taką sobie cenę prenumeraty zagranicznej. Jeśli masz kogoś w Polsce, do kogo mógłbyś to zaprenumerować, a ta osoba wysyłałaby Ci sama, to nie wiem, czy nie wyszłoby to taniej (nie siedzę w cenach, trzeba by się zorientować najpierw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź Mr.Orbita. Zaraz będę pisał E-maila i wysyłał pieniążki :)

Co do ceny SatKuriera, to dla mnie nie gra to zbyt dużej roli gdyż bardzo mi brakuje tego miesięcznika i warty jest każdej złotówki :)

-----

Zapłacone, zamówione i tylko czekać na świeżutki egzemplarz SatKuriera :brawo: Dzięki załoga !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail jest potrzebny z uwagi na nietypowe adresy za granicą, normalnie szłoby to przez sklep, ale ten jest gotowy tylko na zamówienia w Polsce, więc tak jest bezpieczniej i pewniej ;) W mailu podrzuć informację, że zamawiasz rocznik 2015, na jaki adres oraz prosisz o zwrotną informację dot. przelewu, kwoty i numeru konta, otrzymasz pełne info co i jak zrobić, żeby szło ;)

Cieszę się, że doceniasz SAT Kurier, to bardzo miłe, mam nadzieję, że uda nam się rozwiązać problem przesyłek zagranicznych efektywniej w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstęp proszę po przeczytaniu kogoś z ekipy o usunięcie tego postu - gdyż nie chcę spamować, ale jest to bardzo bardzo ważne.

W tamtym tygodniu wysłałem przelew 50e na podane konto MBANK, oraz podałem swoje dane itd na e-maila.

Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, a myślę że przelew doszedł na 90% wysłałem nawet załącznik z przelewem i danymi.

Czy to normalny czas oczekiwania, czy coś jest nie tak ? Pytam gdyż jest to bardzo ważne dla mnie i chcę mieć całą prenumeratę SatKuriera :)

Dziękuje za szybką odpowiedź EKIPA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro sprawdzić i dam znać wieczorem, podejrzewam, że jeszcze przechodzi przez korporacyjne trybiki :oops: Ale terminami nie musisz się martwić - tradycyjnie wydanie 1 jest łączone z 2 i 1-2/2015 wyjdzie dopiero na koniec stycznia/początek lutego - prenumerata zdąży bez problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita - wiadomo już coś, czy wszystko jest w porządku ?

Pytam ponieważ, przelew został wysłany 7-Styczeń oraz e-mail z danymi itd :)

A do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi, po prostu cisza, a jest to dla mnie bardzo bardzo ważne gdyż jestem wielkim fanem Satkuriera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tak - jest prenumerata, wysyłka pod adres, płatność może być przelewem ;) Nowy rok jeszcze nie jest ustalony, za ten było 89 zł - 10 numerów i w tej cenie już przesyłka. Przy zamówieniu teraz można albo pełny rocznik (numery wstecz wysyłamy za jednym razem), albo tylko do końca roku, ale wtedy trzeba się skontaktować mailowo z redakcją (ostrzegam, że z powodu sezonu urlopowego odpowiedzi mogą się nieco ślizgać za co z góry przepraszam) i będzie informacja zwrotna co i jak załatwić ;)

Możliwe jest też nabycie pojedynczych numerów, nie koniecznie najnowszych, ale nie wszystkie są już osiągalne. Nakład kilku wydań całkowicie się wysprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...