Skocz do zawartości

MUX 3 - Białystok/Cieszyńska


sp4feu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam dosyć stary telewizor marki OTAKE. Chciałbym odbierać DVB-T i teraz tak mam antenę pokojową marki SOWAR DEXTA SILVER: http://www.antenytv.pl/dexta-silver-pokojowa.html

Jaki kupić w miarę tani, dobry tuner DVB-T żeby szło odbierać MUX'y z Białego i z Krynic.

Jestem z Bacieczek z okolic Produkcyjnej, to myślę że dałoby się odbierać. Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena jest w porządku. Ja na słabszej odbieram na Wygodzie oba muxy bez przestawiania. Co do tunera, to pamiętaj aby sprawdzić w telewizorze, jakie masz wejścia, bo może będziesz potrzebował jakiejś przejściówki do podłączenia tego tunera, który już upatrzysz, np. z eurozłącza na cinch itp.

 

@kamiss zapytuje, jaki kupić w miarę tani, dobry tuner DVB-T? Podpowiem abyś zajrzał do tematu niżej tj.DVB-T:sprzęt, tunery,karty w tytule Jaki kupić tuner DVB-T toczy się aktualnie dyskusja na ten temat, więc go trochę poobserwuj. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Raczej testowali, bo na tą chwilę TVP Info Białystok obcięte do 4/3. Chyba, że do mnie jeszcze nowy format nie dotarł :lol2:

 

Fajnie, że w końcu coś się dzieje. Jeśli faktycznie rano było w 16/9 to pewnie na dniach można się spodziewać już regularnej emisji w tym formacie. I oczywiście program lokalny - mam nadzieję, że w końcu będzie tak jak w TVP Info Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś z tunerem. Poszperaj w opcjach, jeśli jest np wybór kraju, to spróbuj tam pozmieniać i jeszcze raz przeskanować kanały. Przy niektórych telewizorach takie zmiany krajów pomagały, nie wiem jak z tunerami. Kanałów powinno być łącznie 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem tuner Opticum HD FT24plus, wszystko jest pięknie i ładnie, oprócz jednego znalazło mi 13 kanałów. Brak jest TVP Białystok. Moc sygnału 93, Jakość 95.

Czy ktoś wie co to może być?

 

 

Mam podobny problem

Opticum HD Ts 80 Plus nie chce dodac tvp info Bialystok do pamieci a wyszukuje 14 k a zapisuje 13 k bez TVP Białystok.

Pisalem do technikow z Globo i odpowiedz byla taka ze w naszej lokalizacji jest jakis blad w nadajniku bo podeslali mi skana z zapisu kanalow w ich loklizacji jest ok zapisuje 14 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba białostocki oddział TVP przygotowuje się do przejścia na 16/9. Logo i oznaczenia wiekowe są już dostosowane do tego formatu (logo mniejsze, chociaż jak dla mnie zbyt szerokie, na tvp info warszawa lepiej wygląda). Może od listopada zaczną emitować z WSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...