Jump to content
Mr. Orbita

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)

Recommended Posts

A to może mam 34 + 1 (zmiana miesiąca) + 2 ("featuring") :P By się zgadzało ;) No i teraz 1 w oczekiwaniu ;)

Guest Anonymous

W tym redagowaniu mam wprawę. Za ten miesiąc będę miał raczej ciut mniej :) PS. Nie zapomnieliście o tym artykule nt. TVN Style HD? :)

Nie zapomnieliśmy (zaraz puszczę na PW info co robimy w tej sprawie) + namieszało się z CSB TV, bo wypuściliśmy własną wersję, zmiksowałem ją z Twoją, dopisałem Cię do autorów i masz kolejny +1, czyli +3 łącznie za newsy wykorzystane częściowo ;)

Nie ma jeszcze północy, ale mam sporo na głowie i później mogę nie mieć czasu, więc podsumowanie już teraz, zresztą raczej już nic się nie zmieni ;)

Piotrekk: 45 + 4 (3 - "featuring", jeden wstawiony przed 1 listopada, opublikowany po), czyli 49. TVN Style HD ostatecznie nie poszedł - temat okazało się, że został już poprawiony tego samego dnia, tj. 21 listopada i nie mieliśmy info, bo w n myśleli, że już sami zauważyliśmy, że jest ok ;)

lukas_k: 29

Łukasz_Knapik: 16 (co pokazuje, że każdy może spróbować i się wykazać, Łukasz ma na forum bardzo skromną aktywność)

lpm11: 4 (jeden czeka, gadaliśmy na PW o tym).

Dziękuję wszystkim serdecznie za działanie :D Rangi pomieszane, Łukasz_Knapik ma awans, szkoda, że @lpm11 się nie załapał, bo ma fajne teksty m.in. o DX, nie brakło dużo, może następnym razem ;)

Jakby coś się nie zgadzało, to proszę pisać ;)

Guest Anonymous

Gratuluje wszystkim, którzy również tak jak ja redagują artykuły :smile: @Mr. Orbita, zaraz Ci prześle PW :)

Witam Koleżanki i Kolegów Redaktorów!

A więc to tutaj znajduje się cała Redakcja, a ja was wszędzie szukam! To ja poproszę herbatkę i ruszamy dalej z nowym miesiącem :-) A tak na poważnie, to na forum może mało się wypowiadam, ale czytam regularnie każdego dnia! Za to pisząc artykuły czuję się jak rybka w wodzie. Jestem wdzięczny, że dajecie taką możliwość! Człowiek przez te lata czyta stale swój ulubiony portal satkurier.pl i czerpie wiedzę o medialnym świecie, a teraz może sam go współtworzyć. W dodatku bardzo fajne jest to, że traktujecie nas "publisherów" jak część Zespołu. A z takim Zespołem i dla takiego Zespołu chce się pisać! (chyba za bardzo posłodziłem, co? I nie mówię o tej herbatce...)

Pozdrawiam!

(Początkujący) Redaktor Łukasz_Knapik

Guest Anonymous

Czy dałoby radę utworzyć gotowy szablon parametrów technicznych?

satelita

tp. (częstotliwość)

ID:

PID V:

PID A:

PID PCR:

SID:

PID PMT:

Provider:

Kodowanie:

Dzikuję serdecznie za publikację kolejnych moich artykułów. Proszę o małą poprawkę w artykule o spalonym wozie TVN24 - dopisaliście, że to Mercedes Vito, a to Mercedes Sprinter. :-) A tak w ramach ciekawostki, to podobno na allegro sprzedają 2/3 znaczka ze spalonego Mercedesa TVN24!

podobno na allegro sprzedają 2/3 znaczka ze spalonego Mercedesa TVN24!

Z tego, co ja wiem, to przerwano tę aukcję.

Mam pomysł na artykuł - w Cyfrowym Polsacie jest teraz promocja dla abonentów pakietów Mini (i pochodnych) oraz starego Familijnego i Relax Mix. Każdy abonent ma jednak dodatkowy dostęp do innych kanałów (wystarczy poczytać specjalny wątek o tej promocji). Może Redakcja Satkuriera zapyta Cyfrowy Polsat - jakie kanały i dla jakiego pakietu są dodatkowo dostępne w tej świątecznej promocji? :) To chyba zainteresuje trochę czytelników serwisu :jupi:

@Sentence przerwali, bo znaczek nie był kompletny...

Jestem za. W ogóle nie widzę na SK wzmianki o tym okienku promocyjnym a wcześniej zawsze były w newsach.

Więc chyba najwyższy czas :) Łukasz, chcesz maila do rzecznika prasowego ? Przecież sam możesz zapytać...

@sonik79 Dzięki za pomoc! Myślałem o tym, żeby samemu o tym pisać, ale stwierdziłem, że w tym wypadku lepiej będzie, jak Redakcja zapyta o nową promocję Cyfrowy Polsat, bo czytając forum to odnoszę wrażenie, że każdemu odpowiadają co innego i co innego dodają (nawt HBO w prezencie).

Guest Anonymous

@Mr. Orbita, a jak wygląda sprawa z wyróżnieniami? Nie żebym się dopominał, tak tylko pytam ;)

O jakie wyróżnienia chodzi? Kojarzę tylko mały "surprise" planowany na koniec roku pod Choinkę :] Coś mi uleciało?

Guest Anonymous
Zobaczę co mi się uda przykombinować w redakcji, ale mam cichą nadzieję, że jeszcze na koniec roku dla trzech najaktywniejszych osób uda mi się załatwić dodatkowe drobne wyróżnienie ;)

O to mi chodziło :)

To pod Choinkę, wpadnie Św. Mikołaj przez komin do serwerowni i rozda koło Świąt ;)

Guest Anonymous

A święta już za parę dni :D Właśnie zauważyłem, że dodano odnośnik do szablonu z parametrami. Dzięki :)

Tak, jest odnośnik od dziś ;) Korzystanie nie jest obligatoryjne - jak ktoś chce sobie wstawić do tekstu parametry, to ma "ułatwiacz" ;)

Ho! Ho! Ho! :D

Mikołaj zawitał na forum SAT Kuriera i ma prezenty :D Zapewne zastanawiacie się, czemu akurat w tym wątku - otóż Mikołaj widzi, że kilka osób daje z siebie wszystko i to docenia ;) Kazałem Mr. Orbicie załatwić dla czterech najaktywniejszych użytkowników z projektu Publisher prenumeraty magazynu SAT Kurier na 2012. Są to:

Piotrekk, lukas_k, Łukasz_Knapik i lmp11

Jeśli jesteście zainteresowani - dajcie znać Mr. Orbicie na PW namiary do wysyłki, dorzuci Was do systemu i od wydania 1/2012 będziecie otrzymywać SAT Kuriera pocztą ;)

Dzięki za nagrodę, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia ;)

Podsumowanie grudzień 2011 - w zasadzie tylko formalność, bo rangi zostają bez zmian ;)

Piotrekk - 46 + w notatkach mam 1 "featuring"

lukas_k - 31

Łukasz_Knapik - 26

lpm11 - 2

Dzięki wszystkim za działanie w grudniu :D Jakby coś się nie zgadzało w obliczeniach - proszę na PW, to skoryguję w poście ;)

Podsumowanie styczeń 2012 :D

lukas_k - 42

Piotrekk - 41

Łukasz_Knapik - 25

Sentence - 22

lpm11 - 2

Peter Parker - 1

Sentence niniejszym zostaje wyróżniony stosowną rangą, w przypadku pozostałych użytkowników mamy sytuację bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za aktywność :D

Jak zwykle - jakby coś się nie zgadzało w obliczeniach - proszę na PW, to skoryguję w poście ;) Zwłaszcza temat "featuringów", bo to notuję na karteczkach i zdarza mi się coś namieszać ;)

Wydaje mi się, że przydałaby się opcja pogrubienia i pochylenia, oraz opcja wrzucenia zdjęcia (np. załączenie do newsa zapa, zdjęcia z jakiejś tam konferencji itp).