Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy styczeń, co oznacza po pierwsze: podsumowanie miesiąca, ale nie tylko :D Najpierw miesiąc ;)

 

lukas_k: 31

Sentence: 31

SatExpert: 12 + 1 "featuring"

bjmuri: 7

Burito: 1

Emil.1603: 1

Peter Parker: 1

Szymon9904: 1

 

Rangowo @bjmuri się nie zmieścił tym razem, natomiast poza tym bez zmian - dziękuję wszystkim za aktywność ;)

 

PS: Miesiąc zamknął się w równo 610 tekstach ;)

 

Podsumowanie roku 2014 :jupi:

 

Na wstępie:

 

Łącznie przez cały 2014 rok w projekcie wzięło udział 21 osób (14 mniej niż rok temu), wrzucając 1085 newsów (496 mniej niż rok temu) współuczestnicząc (featuring) przy 42 newsach (o 30 mniej). Nieco ponad 700 to wykazy - Sport w polskiej TV i Polskie filmy w PL TV. W ogólnej liczbie widać tendencję spadkową - szkoda, ale i tak to sporo tekstów, pracy i serducha, więc jak zwykle najaktywniejszych w tym roku nagrody w postaci rocznych prenumerat magazynu SAT Kurier nie miną :jupi: Dziękuję wszystkim za każdy jeden news, czy inspirację. To bardzo pomaga, nie raz przyśpiesza pojawienie się jakichś informacji - ktoś coś szybciej przeskanuje, zauważy i co za tym idzie - po publikacji szybciej dowiedzą się o tym inni czytelnicy i forumowicze ;)

 

Natomiast patrząc "globalnie" na samym satkurier.pl poszło w ciągu roku nieco więcej newsów niż rok temu - 7990 (11 więcej niż w 2013). Oznacza to, że publisher stanowi w tym roku jakieś 14,11 proc. wszystkich opublikowanych tekstów (wliczając "featuringi").

 

Ponownie czekam na liczbę dostępnych prenumerat. Na razie 4 są pewne, zatem lukas_k, Sentence, bjmuri i SatExpert proszę na PW dać znać jakie dane do wysyłki i SK 2015 jest zaklepany :jupi: Natomiast jeśli udałoby mi się coś więcej, to dam znać później w wątku ;)

 

Statystyki roczne:

 

lukas_k: 363

Sentence: 362

bjmuri: 177 + 16 "featuringów"

SatExpert: 139 + 16 "featuringów"

M@rcin: 11

pc415: 9 + 1 "featuring"

Emil.1603: 6 + 1 "featuring"

musia: 5

Burito: 1 + 3 "featuringi"

Peter Parker: 3

AdamekAdam: 2 + 1 "featuring"

rudyhary: 1 + 1 "featuring"

Kamilx: 1

misiek2000wp: 1

PharellMan: 1

rotaplus: 1

Szymon9904: 1

telewision2: 1

belzebiusz: 1 "featuring"

Poland: 1 "featuring"

studiolitek: 1 "featuring"

 

PS: Jeśli wkradła się jakaś pomyłka, to najmocniej przepraszam i proszę dać znać na PW, to wyjaśnimy sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Luty wystartował, tylko 28 dni, więc mniej czasu na pisanie ;) Ale na razie czas na statystyki styczniowe ;)

 

lukas_k: 31

Sentence: 31

SatExpert: 11 + 3 "featuringi"

bjmuri: 10

Poland: 2

Burito: 1

luka96: 1

 

Zatem bjmuri zostaje pokolorowany ;) Ranga nadana, oprócz tego bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za działanie w styczniu ;)

 

PS: A łącznie w styczniu pojawiło się 557 newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Luty za nami, więc wstawiam statystyki ;)

 

lukas_k: 28

Sentence: 28

SatExpert: 11

bjmuri: 9 + 1 "featuring"

studiolitek: 4

Poland: 2

M@rcin: 1

 

Tym samym rangowo bez zmian ;) Dzięki za aktywność w lutym i zapraszam do działania w marcu ;)

 

PS: Mimo, że miesiąc był krótszy, to łącznie poszło o... 2 newsy więcej niż w styczniu - 559 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Marzec przeminął z wiatrem i to dosłownie, bo za oknem u mnie strasznie wieje ;) Czas na statystyki ;)

 

lukas_k: 31

Sentence: 30

SatExpert: 10 (1 "featuring" zaliczony jako pełny news, bo tak naprawdę SatExpert napisał osobny news, ale jednocześnie redakcja zrobiła osobny i zostawiliśmy redakcyjny)

studiolitek: 9

M@rcin: 1

Emil.1603: 1 "featuring"

misiek2000wp: 1 "featuring"

 

Zmiany w rangach, w tym miesiącu @bjmuri nieaktywny, ale za to @studiolitek jest tak blisko, że uznałem, że na zachętę daję kolorek ;)

 

Dzięki dla wszystkich za aktywność ;)

 

PS: Łącznie w marcu wyszło 637 newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kwiecień zamknięty, duża aktywność z Waszej strony - serdeczne podziękowania, jestem pod wrażeniem, w statystykach "na bogatości" ;)

 

lukas_k: 30

Sentence: 24

studiolitek: 21 + 3 "featuringi"

misiek2000wp: 12 + 3 "featuringi"

bjmuri: 10 (zaliczony ten jeden jak pisałem w PW ;) )

SatExpert: 9 (doliczony 1 - pamiętałem ;) ) + 2 "featuringi"

M@rcin: 1

Poland: 1

 

Zmiany w kolorkach i to zmiany wyłącznie na plus - bjmuri wraca, misiek2000wp mocne wejście - witam ;)

 

PS: Łącznie w kwietniu wyszło 628 newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maj za nami, złapałem mały poślizg, ale statystyki są i niniejszym wrzucam ;)

 

Sentence: 38

lukas_k: 29

studiolitek: 15 + 2 "featuringi"

misiek2000wp: 11

SatExpert: 9 + 1 "featuring"

bjmuri: 6

emirates: 1

Poland: 1

swojadroga: 1 "featuring"

 

Jak zwykle dziękuję za aktywność, są już pierwsze newsy na czerwiec :jupi: @bjmuri w tym miesiącu nie zmieścił się, natomiast poza tym rangowo bez zmian ;)

 

PS: Łącznie w maju wyszło 588 newsów - zwłaszcza jak pamiętam trzeci tydzień niespecjalnie obfitował w newsy, ale cóż - szykuje się wakacyjny sezon ogórkowy, więc pewnie będzie mało ruchu w najbliższym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powinny być puszczone jeszcze dziś w nocy i będą też statystyki - przepraszam za to. Chwilowo cała para idzie w wakacyjny SAT Kurier 7-8/2015, a z uwagi na sezon urlopowy jesteśmy zdziesiątkowani nieobecnościami ;) Ale wszystko będzie puszczone i podliczone mam nadzieję jeszcze dziś w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ok. 15 lipca - dlatego jesteśmy właśnie na ukończeniu dopinania materiałów, np. dziś robię ZAP-y do wydania wakacyjnego (które niestety nie wiadomo, czy pójdą, bo czasami jest tak, że jakiś tekst jest niepewny, a że nie możemy ryzykować braku materiału, to robimy nadmiar czegoś, co w razie czego może pójść lub nie pójść ;) Np. do 4/2015 pierwotnie były dwie strony ZAP, jedna się nigdy nie pojawiła i na zawsze zostanie owiana tajemnicą ;) )

 

EDIT: Oto i zaległe statystyki za czerwiec i niniejszym wrzucam ;)

 

studiolitek: 30 + 6 "featuringów"

Sentence: 30

misiek2000wp: 13

SatExpert: 13

AdamekAdam: 4 + 1 "featuring"

Emil.1603: 3

 

Rangi bez zmian, @lukas_k zakończył przygotowywanie zestawień Sport w polskiej TV (ogromne podziękowania za całą aktywność w okresie tworzenia tych zestawień! :wink: ), ale był w grupie Przyjaciół, więc tu nic się nie zmienia.

Dziękuję za wszystkie newsy z tego miesiąca i przepraszam jeszcze raz za poślizg w podsumowaniu i zatwierdzaniu :oops: Tak to już jest przed deadline - ja jestem nadal w redakcji, nie spałem i jeszcze czeka mnie nieco pracy...

 

PS: Łączna ilość za czerwiec to 586 opublikowanych newsów, zatem sytuacja zbliżona do maja - moje przewidywania dot. sezonu wakacyjnego się sprawdzają ;) Spodziewam się większego ruchu jak zacznie się przeskakiwanie na DVB-S2/MPEG-4 w platformach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niby jeszcze nie ma północy, ale na pewno o tej porze nikomu nie będzie się już chciało wstawiać newsa ;) Natomiast ja mam inne plany na później, więc wstawię statystyki za lipiec już teraz ;)

 

Sentence: 31

studiolitek: 17 + 2 "featuringi" (1 news zaliczony, mimo że nie poszedł - dwie osoby pisały o tym samym w tym samym czasie ;) )

misiek2000wp: 16

SatExpert: 9 + 1 "featuring"

Poland: 1

Emil.1603: 1 "featuring"

 

Rangi w związku z tymi wynikami zostają bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za lipcową aktywność, mimo że pogoda (czasami) kusi, aby wyłączyć PC ;)

 

PS: Wakacje w pełni, sezon ogórkowy (oraz urlopowy), więc ogólnie newsów mniej - łącznie za lipiec wychodzi mi 520 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadszedł wrzesień, koniec wakacji, więc i czas podsumowanie sierpnia :D

 

Sentence: 31

misiek2000wp: 13

SatExpert: 10

studiolitek: 5

PharellMan: 1

(żadnych "featuringów" - ale się trafiło ;) )

 

Rangowo @studiolitek za sierpień się nie zmieścił, ale już widzę, że działa ostro na wrzesień, oprócz tego i tak ma kolorek ;) Poza tym bez zmian ;)

Tradycyjnie dziękuję wszystkim za aktywność :brawo:

 

Ogółem w sierpniu poszło 535 newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Kiedyś to były newsy! :D:wink: Pamiętam na przykład jak ruszyła ,,Superstacja". Jaka to była radość, kiedy wyszukałem ten nowy kanał na Astrze 19,2 E, bo właśnie tam rozpoczęła nadawanie jako kanał FTA. :D:wink: Pamiętacie jeszcze jesień 2006 roku? :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...