Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej bym się załapał, gdybyście nie odrzucali moich newsów i zastępowali ich artykułami innych redaktorów z takim samym źródłem /tekstem. Przykład TV Republika z umową z PIKE - napisałem kilkanaście sekund po podaniu przez niezależna.pl /telewizjarepublika.pl , ktoś mnie widocznie wyprzedził .. Takim sposobem się nie załapałem. Peszek ? Wątpie. Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian92 - nie załapałbyś się i tak, bo w całym kwietniu masz raptem 2 teksty odrzucone. Natomiast w kwestii samych odrzuceń, to technicznie nie jest możliwe, żebyśmy sprawdzali, czy są nowe teksty co kilka minut. W efekcie może zdarzyć się, że tekst odpadnie. Jest coś jeszcze - zależy jaka jest jakość wstawionego tekstu - jeśli zdarzy się, że mamy dwa takie same teksty o tym samym, to wygrywa ten, który ma jakiś wkład własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Nadejszła" wiekopomna chwila, czyli statystyki za maj ;)

 

lukas_k: 58 + 5 "featuringów"

Sentence: 31

SatExpert: 17

Piotrekk: 9

misiek2000wp: 2 + 2 "featuringi"

janiemoge: 2

M@rcin: 2

Szymon9904: 1 + 1 "featuring"

Adrian92: 1

Emil Niemirowski: 1

Qrzysztof: 1

pyra116: 1

 

Piotrekk mi się tu na granicy omsknął - mając na uwadze dotychczasowe zasługi i współpracę - zaliczam na rangę ;) Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam do działania w czerwcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drobny poślizg z uwagi na moją nieobecność, ale już podsumowanie za czerwiec :D

 

lukas_k: 31

Sentence: 31

SatExpert: 16 + 1 "featuring"

Piotrekk: 7

M@rcin: 5

Adrian92: 1

ciubi8: 1

Emil Niemirowski: 1

A.N.: 1 "featuring"

Burito: 1 "featuring"

misiek2000wp: 1 "featuring"

 

Piotrekk mi się nie zmieścił, natomiast reszta bez zmian, dziękuję wszystkim, czy to za całe newsy, czy "featuringi", które w sumie też są pełnymi newsami, tylko albo zostały przez kogoś rozbudowane, albo akurat więcej osób napisało na ten sam temat - dzięki za każdy wkład :brawo: Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

1 sierpnia, więc można podsumować lipiec :D

 

Sentence: 34

lukas_k: 28

SatExpert: 14

Piotrekk: 13

kuba1245ab: 10

M@rcin: 2

Adrian92: 3 (1+2 jako janiemoge)

Emil Niemirowski: 1

misiek2000wp: 1

rudyhary: 1

 

Ten miesiąc przynosi zmiany w rangach :D Witamy po raz pierwszy kuba1245ab :D Gratulacje :jupi: Dziękuję wszystkim za aktywne działanie w lipcu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Rok szkolny czas zacząć, statystyki na pożegnanie wakacji :P

 

lukas_k: 32

Sentence: 31

SatExpert: 15 (i już 1 na nowy miesiąc :D )

kuba1245ab: 10

Drink: 9 (ale i tak dostał BAN-a)

Piotrekk: 8

AdamekAdam: 7

M@rcin: 3

misiek2000wp: 2 + 1 "featuring"

mundofoot.pl: 2

rudyhary: 2

Kamilx: 1

PharellMan: 1

franko: 1 "featuring"

 

Rangowo bez zmian ;) Dziękuję za sierpniową oraz ogólnie wakacyjną aktywność, bo wiadomo, że słoneczko za oknem świeci, złociste piwko (bezalkoholowe ;) ) kusi i nie bardzo się chce siedzieć przed komputerem ;) Zobaczymy jak wypadnie wrzesień, gdy (cyt. Kazika): "tylko zimno i pada i zimno i pada na to miejsce w środku Europy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z małym poślizgiem, ale jest i podsumowanie za wrzesień :jupi:

 

lukas_k: 32

AdamekAdam: 30 (+ 3 "featuring")

Sentence: 28

SatExpert: 20 (+ 1 "featuring")

kuba1245ab: 3

Piotrekk: 3

M@rcin: 1

rudyhary: 1

 

W międzyczasie już 4 Redaktorów z powyższej listy ma pierwsze newsy na nowy miesiąc ;)

 

Rangowo są pewne zmiany - AdamekAdam zaatakował stawkę i zatem witam go w grupie :brawo: (BTW: Ale na forum prawie go nie widać, zapraszam do aktywności ;) ) Natomiast kuba1245ab tym razem się nie zmieścił, ale i tak trzy ładne newsy - gorąco dziękuję jemu oraz wszystkim pozostałym, którzy zdecydowali się dołożyć swoją cegiełkę do działania serwisu :brawo:

 

Zobaczymy jak wypadnie październik - studia startują, jeśli ktoś studiuje, to wiadomo - nauka, obowiązki, ćwiczenia na uczelniach... Niczego z tego się nie robi, więc zostaje dużo wolnego czasu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czas na podsumowanie października :D

 

AdamekAdam: 58 (+ 11 featuringów)

Sentence: 32

lukas_k: 26

SatExpert: 15 (+ 1 featuring)

Piotrekk: 7 (+ 1 featuring)

M@rcin: 2 (+ 1 featuring)

kuba1245ab: 1 (+1 featuring)

rudyhary: 1 (+1 featuring)

 

Dziękuję wszystkim za październikową aktywność, rangowo bez zmian ;) Mam jednocześnie małe ostrzeżenie - na początku listopada będzie małe zamieszanie w redakcji i newsy mogą być publikowane z poślizgiem, mam nadzieję, że jak najmniejszym, ale może się zdarzyć i większy. Sytuacja wróci do normy od 12 listopada. Ale proszę spokojnie wstawiać, wszystko na pewno będzie opublikowane lub "zfeaturingowane" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...