Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Czas na część oficjalną - przepraszam wszystkich za niezamierzony poślizg - byłem nieobecny i zabrakło zastępcy, który zrobiłby podliczenie za mnie :(

 

Oto statystyki za listopad:

lukas_k: 26

Sentence: 23

SatExpert: 11

Piotrekk: 6

Burito: 3

Miętus: 2

Kamilx: 1

belzebiusz: 1 "featuring"

 

Piotrekk w tym miesiącu wyskakuje z rangi, reszta prawie bez zmian... Prawie gdyż jeśli ktoś uważnie przejrzy tą listę, to zauważy brak Łukasza Knapika - Łukasz od mniej-więcej połowy listopada dołączył do stałej obsady redakcji ;) Gratuluję :brawo: Dla porządku odnotuję, że zanim to nastąpiło - zdążył umieścić 13 newsów w systemie. Kolejne z listopada zostały już przekazane w inny sposób, poza Publisherem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przydałoby się bardziej przeglądać newsy od użytkowników. Jeśli ktoś umieszcza newsa i opatruje swój nick/inicjały/imię i nazwisko mailem, to niech on będzie prawdziwy, albo niech nie daje go wcale. Nawiązuję to do newsa użytkownika "HP", chociażby tego: https://satkurier.pl/news/80807/wlamanie ... ylink.html gdzie mail to ho@ho.ho. Odrobinę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest news od użytkownika :P Newsy hack wstawia przyjaciel redakcji i nigdy się nie podpisuje, bo chce pozostać anonimowy, nigdy nie podaje też maila, tylko jakieś takie dziwności, takie życie... Newsy od użytkowników są opatrzone zwykle mailem redakcja (malpka) satkurier.pl lub kogoś z redakcji, nie dajemy maili prywatnych.

 

EDIT: Jeszcze sprawdziłem, czy dałoby się w takim razie w ogóle nic nie wpisać - nie da się, ograniczenie systemu u nas, dlatego pewnie wpisywane są w tym przypadku takie maile bez znaczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rok się skończył, czas na podsumowanie za grudzień :D

 

Sentence: 37

lukas_k: 28 + 1 "featuring"

SatExpert: 13 + 3 "featuringi"

Emil Niemirowski: 2

Peter Parker: 1

Alanpl3: 1

 

Oznacza to brak zmian w rangach, ale to nie wszystko co mam do zakomunikowania ;) Tak jak w roku ubiegłym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim udzielającym się za aktywność, a dla najaktywniejszej piątki mam skromny (cóż - na miarę możliwości, ale zawsze coś ;) ) upominek w postaci bezpłatnej prenumeraty SAT Kuriera na rok 2013. Zgodnie ze statystykami wyróżnieni są: lukas_k, Sentence, Łukasz Knapik, Piotrekk i SatExpert. Jeśli jesteście zainteresowani (piszę oczywiście do wymienionych ;) ), to proszę odezwać się do mnie na PW z adresem do wysyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podsumowanie styczniowe ;)

 

lukas_k: 34

Sentence: 32

Adrian92: 16

SatExpert: 15 (+ 2 "featuringi")

Emil Niemirowski: 1

Peter Parker: 1

CPNews: 1

pavl6: 1

 

Witamy na pokładzie Adrian92 ;)

 

Przy okazji proszę o info od osób, które miały dostać prenumeratę za aktywność w 2012 roku, bo dostałem dziś jedno zgłoszenie, że SK 1/2013 nie przyszedł - jeśli SK brak, to proszę mi dać znać na PW, bo prenumerata ma być jak obiecałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podsumowanie lutowe z niewielkim poślizgiem, gdyż byłem nieobecny - przepraszam :oops: Jedziemy z koksem ;)

 

lukas_k: 90

Sentence: 31

Adrian92: 21 (+ 2 "featuringi")

SatExpert: 18 (+ 4 "featuringi")

Kamilx: 2

Emil Niemirowski: 1

Miętus: 1

CPNews: 1

rotalplus: 1 "featuring"

 

Rangowo bez zmian ;) Dziękuję wszystkim biorącym udział w projekcie za aktywność :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety mamy sesje limitowane czasowo, aby nie tracić tekstu należy często sobie zapisywać w systemie ;) Póki jest w statusie edytowanym, to nie mamy go do zatwierdzenia i nie ma ryzyka jego publikacji, można edytować do woli ;) Dopiero zmiana statusu go wypuszcza i blokuje dalszą edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poślizg, oddajemy SK i mamy gazetę na głowie :oops:

 

lukas_k: 62

Sentence: 23

SatExpert: 21

Adrian92: 10 + 2 "featuringi"

BTV: 5

Kingston87: 5

Ciubi: 4

funaj8: 2

Kamilx: 2

CPNews: 1

Emil Niemirowski: 1

JoJo: 1

Peter Parker: 1

Salarieri: 1

 

W rangach stabilizacja ;) Dziękuję wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tą uwagą się powstrzymałem, ale @bartolinos ma rację - teksty muszą być poprawne od strony technicznej, merytorycznej i ortograficznej. Jak ktoś sadzi takie byczory (celowo nie poprawiłem w poście), to ciemno to widzę. Jakieś drobne rzeczy w newsach przez Publishera poprawiamy, ale jeśli się okazuje, że cały tekst jest do przepisania, to wstawianie w takiej formie traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowanie kwietnia, tym razem bez poślizgów ;)

 

lukas_k: 108

Sentence: 32

SatExpert: 20 + 2 "featuringi"

Adrian92: 5 + 1 "featuring"

BTV: 1 + 1 "featuring"

belzebiusz: 3 "featuringi"

 

Adrian92 w tym miesiącu się nie załapał, reszta bez zmian, dziękuję wszystkim za aktywność ;)

 

PS: SatExpert jest szybki - ledwie 1 w nocy, a już 1 news na kolejny miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...