Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie luty 2012 :D

 

lukas_k - 57 + 1 featuring

Sentence - 26

Piotrekk - 21 + 1 featuring

Łukasz Knapik - 19

Peter Parker - 6 + 1 featuring

Emil Niemirowski - 4

 

Dzięki Kochani za aktywność :D Idziecie jak przecinaki ;) W rangach bez zmian - wszyscy zachowują wyróżnienia ;)

 

Uwaga techniczna: @Sentence namierzył błąd liczenia związany z momentem wstawienia. Data zapisuje się nie w momencie publikacji, tylko wstawienia, więc jak wstawia się wcześniej, to newsy mimo, że zatwierdzone są później, to doliczają się do starego miesiąca. Sprawa jest nieco skomplikowana, bo z drugiej strony wcześniej było inaczej, ale znowu jeśli na przełomie miesiąca był poślizg z publikacją, to newsy, które miały być na stary miesiąc, doliczały się do nowego; wydaje mi się, że salomonowym wyjściem byłoby branie daty w momencie ustawiania newsa na status "Do publikacji". To by było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrzuty - nie bardzo, system wstawiania grafik jest nieco skomplikowany, a same grafiki w zależności od typu muszą trafiać do różnych działów i niekiedy - spełniać wymogi rozmiarowe :/ Tu raczej będzie trzeba pozostać przy ładowaniu na imageshack.us, czy inny hosting grafik. Generalnie przy zatwierdzaniu zwykle (akurat dziś to nie wyszło - zależy kto zatwierdza :P ) przeładowujemy grafiki do nas, wstawiamy w odpowiedni dział, dostosowujemy rozmiar (dodajemy też logo, podtytuł na wpisanie którego nie ma miejsca) - czyli załatwiamy tą żmudną część.

 

Natomiast pogrubienie, pochylenie i inne - chyba dałoby radę, musimy przemyśleć jak to zrobić możliwie prostym sposobem - czy dać jakieś buttony samemu, czy może zapodać gotowy edytor, coś jak CKEditor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Peter Parker, a to musiałem nie zauważyć :)

 

@Mr. Orbita, ok, rozumiem. W sumie trochę to z rozpędu zaproponowałem po dzisiejszym art. o TVR, ale już wszystko mi wyjaśniłeś. A co do pogrubienia itp. to też by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas na statystyki za marzec :D

 

lukas_k: 231 (mimo, że mamy 1 kwietnia, to nie jest w żadnym wypadku żart! :brawo: ) + 1 dobry, ale nie zdążyliśmy zatwierdzić zanim się przeterminował - sorry :oops: + 8 "featuringów"

Łukasz Knapik: 37 + 2 "featuringi"

Sentence: 31

Piotrekk: 21

Kamilx: 2

Salarieri: 1

Emil Niemirowski: 1 "featuring"

 

Rangowo bez zmian. Za ten miesiąc jedyne co mi do głowy przychodzi to: chapeau bas! Każdy z biorących udział w projekcie czymś się wyróżnia, wyciągacie różne ciekawostki, zarówno medialne jak i DX. Bardzo dziękuję za wszystkie publikacje!

 

PS: Jakby wkradł się jakiś błąd w wyliczenia, to jak zwykle proszę o info na PW - poprawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mamy 1 maja, więc można podsumować kwiecień :D

 

lukas_k: 90 + 6 "featuringów"

Sentence: 30

Łukasz Knapik: 25

Piotrekk: 2

Emil Niemirowski: 2

Kamilx: 2

SenatorOL: 1

 

Klasycznie dziękuję wszystkim za aktywny udział i każdy jeden, nawet najmniejszy tekst ;) W rangach Piotrekk w tym miesiącu się nie załapał, reszta bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już powinno być ok ;) Serwer dziś wieczorem się nieco przeciążył i kilka rzeczy nie działało.

 

Nieco spóźnione podsumowanie za maj (serwer ledwo dyszał, to nie chciałem go gnębić czesaniem po bazie danych ;) )

 

lukas_k: 45

Łukasz Knapik: 33 + 1 "featuring"

Sentence: 32

Emil Niemirowski: 1

klam: 1

Piotrekk: 1 "featuring"

bigcyc123: 1 "featuring"

 

Dziękuję wszystkim za wkład w działanie serwisu :brawo: Jak zwykle dobra robota, podejrzewam, że gdyby nie Wy, pewnymi tematami byśmy się nie zajęli lub nie zrobili tego tak dobrze - dzięki ;) Rangowo bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czerwcowe statystyki Publishera ;)

 

Sentence: 32

lukas_k: 29

Łukasz Knapik: 25 + 1 "featuring"

Kamilx: 3 (+ 1 wisi w poczekalni - nie zdążył pójść przed pierwszym :oops: )

Piotrekk: 2 + 2 "featuringi"

Emil Niemirowski: 1 + 2 "featuringi"

lukaszdvbn: 1

 

Jak zwykle serdeczne podziękowania dla Wszystkich biorących udział w projekcie ;) Rangowo - bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

I oto mamy 1 sierpnia, czas więc na statystyki za lipiec ;)

 

Sentence: 41

lukas_k: 31

Łukasz Knapik: 17

Piotrekk: 13 + 1 "featuring"

SatExpert: 5 + 1 "featuring"

Kamilx: 3

Emil Niemirowski: 2 + 1 "featuring"

Wiking: 2

raftvn: 1

bigcyc123: 1 "featuring"

 

Tak to się prezentuje, jak to powiadają Bracia Figo Fagot - Na Bogatości ;) Dziękuję wszystkim za aktywny udział. Piotrekk w tym miesiącu ponownie dołącza do odznaczonych - gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ale to posty na forum - krótka forma, się nie liczy ;) Newsów na serwisie mam ok. 5000 licząc od lipca 2005. Niestety trudno określić dokładną ilość. Ale jeśli założyć, że te 5000, to dzieląc na 7 lat to daje jakieś 714 tekstów rocznie, czyli ledwie 2 dziennie (acz licząc z weekendami) - słabizna ;) Tyle, że ja robię głównie teksty do drukowanego SK + parę innych rzeczy i co za tym idzie na newsy nie bardzo mam czas ;)

 

Faktycznie minął niepostrzeżenie rok od startu projektu, ładnie czas leci... Starzejemy się kurka ;) Pierwsze rangi poszły w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1 września, co oznacza, że czas na podsumowanie sierpnia :D

 

Sentence: 40

lukas_k: 31

Łukasz Knapik: 24 + 1 za który muszę Łukasza gorąco przeprosić - w drodze zamieszania bardzo fajny tekst o bombie przy TVP Info wyparował i nie został opublikowany :( Mam nadzieję, że takie przypadki nam się nie powtórzą - to był ewidentny błąd po naszej stronie :(

Piotrekk: 15 + 1 "featuring"

mundofoot.pl: 10

SatExpert: 6

 

mundofoot.pl dołącza w tym miesiącu do odznaczonych - gratulacje :D

 

Uwaga techniczna, żeby czasami komuś nie przyszło do głowy rejestrować się z nickiem reklamującym swoją stronę i wstawiać newsy - jeśli wykryjemy konflikt interesów, to takie teksty nie będą publikowane, w przypadku mundofoot.pl konfliktu interesów nie dostrzegamy, więc się nie czepiamy - żeby nie było, że nie ostrzegałem na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Początek października, czyli czas na podsumowanie września ;)

 

Łukasz Knapik: 43 + 1 "featuring"

Sentence: 32

lukas_k: 27

SatExpert: 12 (jeden przechodzi na ten miesiąc - dopisuję sobie, żeby pamiętać)

Piotrekk: 9

Burito: 1

mundofoot.pl: 1

franko: 1 "featuring"

 

W rangach wymiana. SatExpert dołącza do grupy, mundofoot.pl w tym miesiącu się nie załapał ;) Piotrekk jeśli dobrze podliczyłem jest na granicy - uznałem, że z uwagi na dotychczasowe znaczne dokonania pozostaje ;) Dziękuję wszystkim za aktywny udział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mija kolejny miesiąc, więc czas na tradycyjne statystyki ;)

 

Łukasz Knapik: 53

lukas_k: 30

Sentence: 26

Piotrekk: 22

SatExpert: 15 + 2 "featuringi"

Burito: 2

Miętus: 2

JoJo: 1

szwyr: 1 "featuring"

 

W tym miesiącu rangi bez zmian ;) Dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję, ale mam też prośbę, aby redakcja SatKuriera sprawdzała nadsyłane materiały pod kątem merytorycznym. Mam tu na myśli przede wszystkim opracowania na podstawie innych publikacji - głównie internetowe wydania dzienników ogólnopolskich i innych serwisów, które nie specjalizują się w tematyce telewizji satelitarnej, naziemnej, itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie teksty przechodzą etap zatwierdzania i jeśli tylko jest taka potrzeba (bardzo rzadko, bo zwykle informacje wstawiane przez Publishera przez aktywnych użytkowników są generalnie OK ;) ), to wprowadzamy stosowne zmiany, aczkolwiek jesteśmy tylko ludźmi i pomyłka zdarzyć się może ;) Jeśli trafi się jakiekolwiek przekłamanie, które umknie naszej uwadze, to proszę przekazywać na redakcja (malpka) satkurier.pl, będziemy bardzo wdzięczni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...