Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Lekko spóźnione statsy z uwagi na to, że akurat oddajemy magazyn do druku i musiałem się skupić nad tym, chwilę na forum byłem mniej aktywny, po weekendzie będzie lepiej ;)

 

Sentence - 16
SatExpert - 10
pc107 - 2
 
Znowu mi wyszło bez featuringów - dzięki za aktywność, kolorki zostają ;)
 
PS: W marcu z tego co widzę poszło na portalu tak ładnie na okrągło 555 newsów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Przedstawiam statsy przedwakacyjne ;)

 

Sentence - 11

SatExpert - 8

 

Rangowo bez zmian - @SatExpert ma inny kolorek, więc choć się nie zmieścił, to zostaje jak jest ;) Dzięki za aktywność ;)

 

PS: W czerwcu poszły tylko 394 newsy, faktycznie w drugiej połowie miesiąca zrobiło się iście przedwakacyjnie i mało się działo, ale też redakcyjne urlopy "pomogły". Zobaczymy jak w lipcu, początek miesiąca ruszył mocno, w 2 dni 28 newsów - już lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę późno, ale sporo się dzieje, przez to poślizg - za co przepraszam: czas na statsy lipcowe :)

 

Sentence - 12

SatExpert - 10 (1 featuring liczony jako całość, bo zrobił się przez błąd redakcji)

 

Rangowo bez zmian ;) Dziękuję za aktywność Panowie ;)

 

PS: W lipcu na portalu pojawiło się łącznie 441 newsów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szybkie "statsy" za sierpień, zamykające wakacje ;)

 

Sentence - 12

SatExpert - 11

 

Nie ma żadnych featuringów ;) Rangowo bez zmian i tradycyjnie już dziękuję za aktywność ;)

 

PS: W sierpniu opublikowano na portalu dokładnie 470 newsów :)

 

Uwaga - w związku z planowanymi zmianami na forum Publisher zaliczy też jakąś przerwę. Zajmę się nim dopiero gdy skończę forum - druga priorytetowa sprawa zaraz po forum. Początkowo tylko chcę przywrócić działanie (bo logowanie jest spięte z kontami na forum, więc siłą rzeczy zmiana forum popsuje powiązanie), ale docelowo może pod koniec roku trzeba byłoby pomyśleć czy iść z tym dalej i w jakim kierunku. Może trzeba byłoby odświeżyć i przebudować cały ten system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z uwagi na zmiany na forum, jako że Publisher ma powiązane logowanie - tymczasowo nie działa. Naprawa jest traktowana jako pilna, ale z uwagi na skalę wymaganych zmian na razie nie potrafię określić jak szybko będzie to opanowane. Autorów proszę tymczasowo o podrzucanie tekstów na mail redakcyjny redakcja [malpa] satkurier.pl, wszystko będzie zliczane na normalnych zasadach. Poinformuję, gdy przywrócimy działanie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nagrody przyznałem zaocznie jeszcze w poprzednim tygodniu - prenumeraty SK na rok 2019 za aktywność na Publisherze w roku 2018 otrzymują: Sentence, SatExpert i goldenboy ;)

 

Natomiast sam Publisher - to zależy od redakcji. Ale myślę, że w obecnej formie ten projekt się wyczerpał, w ciągu roku w zasadzie aktywni byliście w miarę regularnie tylko wy trzej. Utrzymywanie do tego całego systemu straciło sens. Jeśli jednak redakcja uzna, że warto to kontynuować, to konieczne są poprawki techniczne. Jeszcze do końca roku będę to badał w zależności od ilości wolnego czasu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publisher jest ponownie aktywny, można się logować na dane z forum jak do tej pory, działa po staremu. Może jeszcze coś tam skoryguję, bo mam drobne błędy, ale generalnie działa ;) Dalsze decyzje co do kontynuacji i rozwoju projektu zostawiam w gestii redakcji - jeśli coś miałoby się zmienić, będą informować ;)

 

Nie wiem, czy jest sens robić podsumowanie roczne z taką wyrwą, zresztą też w kolejnych miesiącach już podsumowań nie będzie, bo przygotowywałem je sam. Ale dziękuję wszystkim za całą aktywność i w 2018 roku i w ogóle wszystkim, którzy kiedykolwiek udzielili się i spróbowali przez te nasze wspólne lata ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.12.2018 o 16:50, Mr. Orbita napisał:

Nagrody przyznałem zaocznie jeszcze w poprzednim tygodniu - prenumeraty SK na rok 2019 za aktywność na Publisherze w roku 2018 otrzymują: Sentence, SatExpert i goldenboy ;)

Będą potrzebne dane do wysyłki, czy Hollex już je ma w systemie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...