Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo kiepskiego samopoczucia z lekkim poślizgiem wrzucam podsumowanie września ;) To da odpowiedź, czy rok szkolny przeszkadza, a może to bez znaczenia? ;)
 

studiolitek: 32 + 3 "featuringi"

Sentence: 30

misiek2000wp: 24 + 6 "featuringów"

SatExpert: 17 + 4 "featuringi"

luka96: 1

 

@studiolitek tak jak podejrzewałem we wrześniu docisnął gaz do dechy i kolorek wraca, poza tym bez zmian ;)
Dziękuję za wrześniową aktywność. Niby szaro za oknem i się nie bardzo chce, ale jednak newsy lecą ;)

Po wakacjach ilość newsów poszła w górę - 647 za wrzesień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Niby jeszcze nie ma 1 listopada, ale na pewno nikt po nocy nic nie szykuje do publikacji, więc zaryzykuję z podsumowaniem ;)

 

Sentence: 31
goldenboy: 20 + 1 "featuring"
misiek2000wp: 12 + 1 "featuring"
SatExpert: 11 + 1 "featuring"
patryk92: 2
studiolitek: 2
Poland: 1
 
Rangowo w tym miesiącu wskakuje @goldenboy, a wyskakuje @studiolitek (ale on ma drugą rangę: Edytor wykazów Forum SK, więc zostaje w kolorku ;) ). Tradycyjnie dziękuję za aktywność wszystkim biorącym udział ;)
PS: Doliczone to, co miało być doliczone (zainteresowani będą wiedzieć o co chodzi ;) ).
 
Łączna ilość październikowych newsów to 565 - nie działo się aż tak dużo, trochę też odciągnął nas SAT Krak 2015, zobaczymy jak wypadnie listopad ;)
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ruszył grudzień, więc czas na listopadowe "statsy" ;) Za miesiąc będą też statsy miesięczne + podsumowanie 2015 :D
 
Sentence: 30

goldenboy: 11 (doliczony ten z pamięci ;) )

SatExpert: 11

misiek2000wp: 1
emirates: 1

 

Jakoś tak wyszło, że nie ma "featuringów" ;)
 
Rangowo w tym miesiącu wyskakuje @misiek2000wp, ale on podobnie jak miesiąc temu @studiolitek ma drugą rangę: Edytor wykazów Forum SK, więc zostaje w kolorku ;)

 

Dziękuję za całą aktywność z listopada i wychodzimy na ostatnią prostą do końca roku ;)

PS: Łącznie listopad przyniósł 546 newsów - mało się dzieje na jesieni w tym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że zraszam, ale przeczytałem właśnie tytuł tego tematu tak: "Punisher, czyli zostań redaktorem ;)" :lol2:

 

O czym można pisać? Gdzie się wchodzi w ten "bajer", żeby poczytać chociaż te newsy? Czy to chodzi o te blogi?

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym można pisać? Gdzie się wchodzi w ten "bajer", żeby poczytać chociaż te newsy? Czy to chodzi o te blogi?

Nie o polityce :P

Newsy jeśli zostaną zatwierdzone, to trafiają normalnie na satkurier.pl tak jak newsy z redakcji i nie są jakoś specjalnie stygmatyzowane, czy coś - uznaliśmy, że to zbędne, gdyż przy zatwierdzaniu jeśli jest taka potrzeba, to dostosowujemy news to poziomu redakcyjnego (rzadko, bo aktualna ekipa udzielająca się jest bardzo zdolna i nie ma takiej potrzeby ;) )

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Koniec roku, zatem mam cały pakiet podsumowań ;)

 

Najpierw statystyki za grudzień:

Sentence - 31

studiolitek - 15 + 1 "featuring"

SatExpert - 8 + 5 "featuringów"

Misiek. - 1 + 1 "featuring"

1982misiek - 1

Emil.1603 - 1 "featuring"

Poland - 1 "featuring"

 

Łącznie przez cały miesiąc wliczając teksty redakcyjne opublikowano równo 540 newsów :)

 

Podsumowanie miesiąca oznacza to, że @studiolitek wraca do grupy, a @goldenboy tym razem bez kolorku, ale myślę, że i tak nie będzie się smucił, bo nadchodzi podsumowanie roku! ;)

 

Podsumowanie roku 2015  :jupi: 

 

Przez cały 2015 rok w projekcie Publisher wzięło udział 17 osób (w 2014 - 21, czyli spadek o 4). Łącznie w ten sposób stworzyliście 986 newsów (99 mniej niż rok temu) oraz pomogliście w przygotowaniu 54 newsów (o 12 więcej niż rok temu ;) ). Ale tak naprawdę to nie do końca jest mniej - @lukas_k przygotowywał Sport w polskiej TV do końca maja, to był cykl codzienny i wypadł on z podliczenia w Publisherze, a gdyby był wliczany, to od czerwca poszłoby jeszcze jakieś 214 wykazów i łączna ilość newsów z Publishera przebiłaby tą rok temu, zatem ogólnie aktywność pozostałych piszących wcale się nie zmniejszyła, a wręcz przeciwnie!  :jupi: Dziękuję Wam za to, za czas, poświęcenie i całą pomoc, która sprawia, że dowiadujemy się o większej ilości różnych wydarzeń, nowych kanałów i ciekawostek ;)

 

Oczywiście jak co roku - dla najaktywniejszych mamy w prezencie w ramach wdzięczności prenumeraty magazynu w wersji drukowanej na cały 2016 rok ;) Myślę, że z poniższych statystyk widać wyłaniającą się grupę 6 osób wyraźnie aktywniejszych autorów i taką ilość mogę przyznać :)

Proszę o kontakt @Sentence, @lukas_k, @studiolitek, @SatExpert, @Misiek. i @goldenboy, jeśli jesteście zainteresowani, z danymi do wysyłki magazynu na PW do mnie ;)

 

Łącznie cały rok zaowocował liczbą 6908 newsów na portalu satkurier.pl, co jest liczbą mniejszą o 1082 - znaczny spadek, na który jednak myślę miało wpływ sporo spraw począwszy od tego, że nie działo się aż tak wiele po dość duże obciążenie redakcji w ubiegłym roku, które mamy nadzieję wyeliminować w wiadomy sposób ;)

Oznacza to, że aktywność z Publishera, wliczając featuringi, stanowiła ok. 15,06 proc. wszystkich opublikowanych tekstów - nieco więcej niż rok temu (wtedy ten wskaźnik wynosił 14,11 proc.)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za aktywność w ciągu roku, nowy startuje i już są pierwsze newsy, tak więc pracowity początek ;)

 

Statystyki roczne:

 

Sentence: 365

lukas_k: 149

studiolitek: 146 + 17 "featuringów"

SatExpert: 129 + 17 "featuringów"

misiek2000wp/Misiek.: 103 + 12 "featuringów"

bjmuri/goldenboy: 66 + 2 "featuringi"

Poland: 8 + 1 "featuring"

AdamekAdam: 4 + 1 "featuring"

Emil.1603: 3 + 3 "featuringi"

M@rcin: 3

emirates: 2

luka96: 2

patryk92: 2

1982misiek: 1

Burito: 1

PharellMan: 1

swojadroga: 1 "featuring"

 

PS: Jeśli wkradła się jakaś pomyłka, to najmocniej przepraszam i proszę dać znać na PW, to wyjaśnimy sprawę ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dotarły do mnie nieoficjalne informacje, że już jest luty :P W związku z tym czas na "statsy" ;)

 

Styczeń wyglądał następująco:
Sentence - 31
SatExpert - 15
studiolitek - 5
Burito - 1
Misiek. - 1
 
Łącznie przez cały miesiąc wliczając teksty redakcyjne poszło do wyświetlania 557 newsów :)
 
Zgodnie z wynikami za styczeń @studiolitek wraca do zielonego, reszta bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za aktywność, są już pierwsze teksty na luty - także dzięki ;)
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ups :P Przepraszam - taki nawał pracy, że totalnie zapomniałem zarzucić statsami... Dzięki @Dariusz1980 za przypomnienie ;)

 

Luty wyglądał następująco:

Sentence - 29

SatExpert - 13

studiolitek - 7

PawelU1981 - 4

goldenboy - 1

 

W związku z tym rangowo bez zmian ;) Kolorki są u wszystkich jak były ;) Dziękuję wszystkim za aktywność :hello:

 

Łączny wynik za luty to 528 opublikowanych newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewno już o tej porze nikt nic nie napisze, więc mogę wstawić świeżutkie statystyki za marzec :D

 

Jak wynika z zapisków, to:

Sentence - 31
patryk92 - 22
SatExpert - 10
studiolitek - 5
Misiek. - 1
 
Jak miesiąc temu - tym razem też bez featuringów ;)
 
To by oznaczało, że witamy @patryk92 w grupie Początkujących Redaktorów, aczkolwiek miał już inny kolorek, więc to nie zupełna nowość dla niego ;)
 
Dziękuję za aktywność w systemie  :hello:
 
Jeśli dobrze liczę, to w marcu udało się opublikować łącznie 588 newsów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szybko jakoś te miesiące lecą :P Kwiecień minął, czas na statsy ;)

 

Sentence - 30
patryk92 - 23
SatExpert - 10
Misiek. - 2
studiolitek - 1
goldenboy - 1
 
Ponownie bez featuringów ;) Kolorki bez zmian ;)
 
Dziękuję wszystkim wspierającym ten projekt :hello:
 
Łączna liczba newsów w kwietniu wychodzi mi 587 - prawie tyle samo co miesiąc temu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wrzucam świeżutkie majowe statsy - tym razem bez poślizgów ;)

 

Sentence - 31
patryk92 - 21 + 3 "featuringi"
SatExpert - 10 + 2 "featuringi"
myster - 2
 
Kolorki bez zmian - stabilna ekipa wspierająca ;) Dziękuję wszystkim za pomoc :hello:
 
Maj przyniósł łącznie 540 newsów. Nadchodzi wakacyjny sezon ogórkowy, w TV powtórki, na satelitach nudy, ale zobaczymy jak będzie w okresie wakacyjnym - zawsze coś się dzieje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patrzę na kalendarz, a tu 6 lipca. To oznacza dwie rzeczy:

1) Czas na statystyki za czerwiec :)

2) Tyle obowiązków, że zapomniałem o tym na początku miesiąca :oops:

 

Sentence - 29
patryk92 - 18
SatExpert - 10 + 1 "featuring"
Grzegorz Przeździecki - 9 + 2 "featuringi"
studiolitek - 2 "featuringi"
Misiek. - 1
 
Hipotetycznie na rangę załapywałby się @Grzegorz Przeździecki, ale on już dostał inną nagrodę, dwa razy nie nagradzamy :P Zatem rangowo bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za aktywność w czerwcu, miesiące wakacyjne zachęcają do lenistwa, zobaczymy kto da radę się zmobilizować ;)
 
PS: Łącznie newsów poszło nieco więcej niż w maju - 546 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...