Skocz do zawartości

Radio Plus


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Radio Plus jest rozgłośnią budowaną na bazie sieci rozgłośni diecezjalnych i tu diecezje same muszą podjąć decyzję o dołączeniu się do sieci. W Częstochowie odpowiednią dla regionu rozgłośnią jest Radio Fiat na 94,7. Nie twierdzę jednak, że to jest wogóle możliwe. Wyjątkiem było 92,8 w Toruniu, które i tak zostało przekazane pod lokalny program Zet Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety w przyszłym roku 3 rozgłośnie,a mianowicie: Opole,Kielce i Śląsk uciekają z sieci PLUS,ale to wszystko można było przewidzieć,bo te oddziały mają swoją ramówkę i własną playlistę bez Disco Polo: http://www.press.pl/newsy/radio/pokaz/4 ... sieci-Plus Ciekawe czy Legnica także zdecyduje się na taki krok,bo oni też mają własną ramówkę i playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio trochę słuchałem Radia Plus Legnica i zupełnie inna ramówka. Nie grają DP, ale są fajne starsze utwory. Szkoda tylko, że odsluchane.eu podaje playlistę ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio trochę słuchałem Radia Plus Legnica i zupełnie inna ramówka. Nie grają DP, ale są fajne starsze utwory. Szkoda tylko, że odsluchane.eu podaje playlistę ogółu.

 

Nieprawda :!: słucham często radia plus Legnica i często leci Disco Polo nawet dzisiaj rano leciało (wieczorem też leci :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co u ciebie leci, ale wiem, że jak wracam autobusem ze szkoły przez dobre 40 minut to często jest włączone 102.6 FM i nigdy jeszcze nie usłyszałem DP. Do tego playlista zupełnie inna niż na odsluchane.eu.

 

ShadowMan dzięki wielkie, tego potrzebowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co u ciebie leci, ale wiem, że jak wracam autobusem ze szkoły przez dobre 40 minut to często jest włączone 102.6 FM i nigdy jeszcze nie usłyszałem DP. Do tego playlista zupełnie inna niż na odsluchane.eu.

 

ShadowMan dzięki wielkie, tego potrzebowałem. ;)

 

Rzeczywiście playlista jest inna niż na odsluchane.eu. może ktoś inny potwierdzi to że jednak leci disco polo na radio plus legnica :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci dwie osoby potwierdzają, że disco polo tam nie występuje. Podałem ci też źródło, gdzie jest wypisana playlista Plusa Legnica, i gwarantuję ci, że jest ona zgodna z tym, co emitują. Jeśli nie wierzysz, możesz sobie posłuchać stream Plusa Legnica pod tym linkiem: http://www.legnica.fm/ktoto/plus_live_128.html i porównywać tytuły i wykonawców.

Może słuchałeś jakiegoś innego Plusa? Bo np. jak słuchałeś przez internet i przez główną stronę Plusa, to słuchałeś sieciowego Plusa. Prawidłowy stream radia Plus Legnica jest pod linkiem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj od 6 rano Radio Plus emituje przeboje z gatunku ''oldies'', gdzie także programy prowadzą prezenterzy z Vox FM m.in Tomasz Bednarek. Lektorem Radia Plus jest obecnie Marcin Sanakiewicz, gdzie także zmienił się nowy liner stacji: ''W świątecznym klimacie''.

 

W lokalnych wejściach Radia Plus Gryfice wciąż słychać liner ''Zawsze w rytmie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...