Skocz do zawartości

MTV Rocks


Innuendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy ktoś wie może do kiedy polskie platformy satelitarne mają podpisane umowy o dystrybucję kanału MTV Rocks? Jaka jest też przyczyna, że od lat akurat ten kanał jest dostępny pomijając dwa pozostałe, czyli MTV Dance i MTV Hits? Pamiętam, że MTV Rocks powstał na skutek likwidacji kanału MTV2, który prezentował podobne treści, więc może dlatego pozostał w ofercie platform jako jedyny z "trójki", bo była jakaś wieloletnia umowa o kanał MTV2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja brytyjska jest ciekawsza ramówkowo i bardziej różnorodna muzycznie, ale niestety co 3 piosenki są reklamy, a w nocy chyba telezakupy ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Było to już w innych wątkach, ale jeszcze nie tu. :(

Otóż 5.10.2020 nastąpi zgon MTV ROCKS - najlepszego kanału od MTV dla którego kiedyś nabyłem kartę MTV Unlimited. :cry:

Zastąpi go jakiś śmieszny twór że starociami - MTV 90s. ?

https://www.smsnet.pl/aktualnosci/zmiany-w-tv-cyfrowej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cały Viacom. Zepsuje każdy kanał, byleby łatwo zarobić. MTV Rock może nie jest wybitny, głównie z uwagi na jak dla mnie ubogą playlistę, skupiającą się tylko na wykonawcach amerykańskich i brytyjskich, ale jednak potrafi zaskoczyć teledyskami, których próżno szukać u innych nadawców, i co dla mnie jest ważne, można usłyszeć metal. Może gdyby chociaż został zastąpiony przez MTV 80s, to by  mnie zainteresował, ale MTV 90s raczej znajdzie się na liście kanałów, które będę omijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Było to już w innych wątkach, ale jeszcze nie tu. :(

Otóż 5.10.2020 nastąpi zgon MTV ROCKS - najlepszego kanału od MTV dla którego kiedyś nabyłem kartę MTV Unlimited. :cry:

Zastąpi go jakiś śmieszny twór że starociami - MTV 90s. ?

https://www.smsnet.pl/aktualnosci/zmiany-w-tv-cyfrowej/

Jakiś czas temu już usunąłem ten kanał z mojej listy. Widzę, że będę musiał go przywrócić.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Obecne, europejskie MTV Rocks nie umywało się do brytyjskiego MTV Rocks czy wcześniej MTV2. Nawet jeśli zniknęły reklamy, to w momencie zmiany wersji brytyjskiej na europejską stacja wiele straciła. Jednak nadal można było coś trafić z rzeczy zupełnie nowych - bez MTV Rocks umknęłoby mi pewnie najnowsze Biffy Clyro, Foals czy kawałek Bush do Johna Wicka, puszczali też nowy Slipknot czy Korn, a i nawet w tamtym tygodniu trafiłem na "For Whom the Bell Tolls" Metalliki ze Seattle. MTV 90s pewnie też polubię, bo spodziewam się utworów z ery grunge czy też Metalliki i Guns N' Roses, ale jednak żal tych nowości, nawet jeśli na rok trafiły się 2-3 warte uwagi kawałki i drugiego takiego kanału nie ma.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 19:21, djclassic napisał:

Jakiś czas temu już usunąłem ten kanał z mojej listy. Widzę, że będę musiał go przywrócić.:smile:

Bo ja wiem, znając MTV, to dostaniesz kanał, gdzie przez pół roku będziesz miał mielone ciągle te same oklepane do bólu szlagiery lat 90-tych w każdym możliwym paśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neo_patryk napisał:

Lata 90-te, zwłaszcza druga połowa to początki muzyki Pop i Dance, jaką obecnie znamy, i zapewne na tym będzie skupiał się MTV 90s.

No fakt, nie pomyślałem, że mogą wałkować oklepańce "super hity" typu: Destiny’s Child,  Will Smith czy Backstreet Boys. :D

Edytowane przez djclassic
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I would like to believe that they will try to make a reconstruction of MTV Europe of the 90s with such programs as Party Zone, Alternative Nation, Chill Out Zone, taking digitized videos that were broadcast on MTV Adria and also videos from early VH1 Classic (2007-2012). But there is little hope for this, we know the abilities of the VIACOM's employees and we know their laziness ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia), jeszcze nie wiadomo, choć nie spodziewam się rewolucji. Skoro oba kanały będą się skupiać tylko: na latach 80, drugi na 90-tych, to podejrzewam, że może być jak w MTV Music 24 tylko jedno pasmo. Wrzucą pewnie z 60-70 klipów i będą je pewnie miesiącami wałkować na przemiennie. W końcu to ViacomCBS, także cudów nie oczekujmy. Moim zdaniem te całe zmiany są na duży minus. Lepiej by było, gdyby uruchomili MTV Classic z muzyką z lat 70-90/00, wtedy byłaby duża różnorodność i większa rotacja klipów. MTV Classic mógłby zastąpić VH1 Classic i VH1 Europe, które i tak ViascomCBS zamierza uśmiercić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tych wszystkich zmian najbardziej jest mi szkoda MTV Rocks :( Chociaż kiedyś nie byłem fanem tej stacji i obecnie ze względu na brak czasu nie oglądam go często to ubolewam nad tym, że likwidują kanał, który skupia się na tej "mniej popularnej" muzyce. Po zmianie na wersję europejską była kaszana, ale jakiś czas temu poprawiło się (tak samo jak w MTV Dance/Club MTV) i naprawdę spędziłem w czerwcowej sesji kilka przyjemnych nocy z MTV Rocks...

Wiadomo, że zmiana podyktowana jest tym, że co raz mniej młodych ludzi szuka muzyki w telewizji, a oldiesowe MTV 90s będzie skierowane do starszej grupy docelowej, która mimo wszystko częściej włącza telewizję w celu oglądania klipów. 

W Polsce o podobnym profilu nadaje jeszcze Eska Rock TV, do której niestety nie mam dostępu, ale bardzo często słucham radiowej Eski Rock, która jest całkiem niezła i ma u mnie plus za dużą ilość polskiej muzyki, której w MTV Rocks (wiadomo, że) nigdy nie było. :D Na pewno bardzo minimalnie na tym zyskają, ale nie będę się więcej wypowiadać, bo nie miałem nigdy okazji oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 22/08/2020
NEW RADICALS - YOU GET WHAT YOU GIVE
GUNS N' ROSES - KNOCKIN' ON  HEAVEN'S DOOR
WEEZER - BUDDY HOLLY
SOUNDGARDEN - RUSTY CAGE
NO DOUBT - JUST A GIRL
PEARL JAM - ALIVE
THE CLASH - SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
THE BREEDERS - CANNONBALL
OASIS - SOME MIGHT SAY
NIRVANA - COME AS YOU ARE
RED HOT CHILI PEPPERS - LOVE ROLLERCOASTER
PULP - COMMON PEOPLE
MANIC STREET PREACHERS - EVERYTHING MUST GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 23/08/2020
SMASHING PUMPKINS - TONIGHT, TONIGHT
THE OFFSPRING - PRETTY FLY (FOR A WHITE GUY)
GREEN DAY - TIME OF YOUR LIFE(GOOD RIDDANCE)
FOO FIGHTERS - EVERLONG
RAGE AGAINST THE MACHINE - KILLING IN THE NAME
OASIS - ROLL WITH IT
NIRVANA - SMELLS LIKE TEEN SPIRIT
METALLICA - THE MEMORY REMAINS
HOLE - CELEBRITY SKIN
PRESIDENTS OF THE U.S.A. - LUMP
KISS - GOD GAVE ROCK N ROLL TO YOU II
TRAVIS - WHY DOES IT ALWAYS RAIN ON ME
RED HOT CHILI PEPPERS - SCAR TISSUE
RADIOHEAD - CREEP
KORN - FREAK ON A LEASH

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...