Skocz do zawartości

MTV Rocks


Innuendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wasze stękanie nic nie da. Jak się nie podoba, to zawsze można zmienić kanał. Viacom nie jest pionierem postępu. Ma być tanio. I jest tanio. I to widać na każdym kroku. Jednak w księgowości słupki się zgadzają. I tylko o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Czy MTV Rocks na satelicie (np. w nc+) i w kablówce (dajmy na to w UPC) to te same wersje kanałów? Kilka lat temu MTV Rocks przeszło z brytyjskiej z reklamami na tę nieszczęsną europejską. Posiadam nc+, setlista w porównaniu z wersją brytyjską jest tragiczna, a ostatnio, przeglądając zdjęcia mieszkania do sprzedania na jakimś tam portalu, na telewizorze leciało Unplugged Nirvany, którego obecnie raczej się nie uświadczy. Zacząłem się zastanawiać, czy wszyscy polscy nadawcy korzystają z wersji paneuropejskiej, czy może ci kablowi zostali przy UK?

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, w takim razie muszę się lepiej przyjrzeć rozpisce kanału, która swoją drogą na nc+ jest chyba nadal dla wersji UK. Kiedy była ta z reklamami, to szczerze trochę zaczynała mnie nudzić, niektóre Top 50 itd. znałem już na pamięć, ale w porównaniu z tym co teraz to tamto było mistrzostwo świata. Tuż po zmianie tragedia napisałem nawet do MTV, gość odpisał że współczuje braku Guns N' Roses i że ta sama playlista to prawdopodobnie efekt różnych licencji itd. i że prześle dalej. Po jakimś pół roku pojawiło się trochę więcej tych kawałków, ale i tak słabizna. A za czasów MTV Two było tak pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

MTV Rocks emituje właśnie pasmo "Tribute to Chester Bennington". W trakcie teledysków pojawia się na górze ekranu przewijany komunikat z informacjami na temat wokalisty, kondolencjami dla rodziny itd. Ładnie z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo musieliby 3/4 wyciąć - scen przemocy, picia, palenia etc te tematyczne MTV nie pokazują ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie panowie tamto Mtv Rocks to było super nie to co to teraz jest jednym słowem dziadostwo i ciągle w kółko te same klipy,brak koncertów po prostu szajs i tyle.

W sumie jednak dobrze, że jedziemy na wersji europejskiej, a nie na przykład spolszczonej, choć i ta z racji MTV Music byłaby mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio chyba "odświeżyli" trochę listę klipów, aczkolwiek to nie do końca właściwe słowo, gdyż w ciągu ostatniego tygodnia trafiłem na m.in. "Lithium" Nirvany i "Paradise City" Gunsów (w sensie że wiekowe numery), których nie widziałem na tym kanale od czasów przejścia z wersji UK. Pamiętam, że po tej zmianie napisałem do MTV, dlaczego kiedyś byli Gunsi i nawet "Fade to Black" Metalliki można było trafić, a teraz ciągle Coldplay, to typ napisał że "współczuje takiej zmiany", pamiętam że potem za jakiś czas pojawiło się kilka numerów z okolicy 2000 roku (Korn, Slipknot, Limp Bizkit) i mimo, że to bankowo zbieg okoliczności, to zastanawiałem się czy na nowo nie zasypać ich mailami, skoro olewają abonentów to niech przynajmniej ktoś się namęczy z usuwaniem i odpowiadaniem na wiadomości. Niech dają te klipy i programy co są w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...