Skocz do zawartości

Kanały polsatu w TP


krishnamishna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum i piszę z takim to oto problemem. Czy kanał TV polsat, ten podstawowy, zwykł polsat, jest kanałem płatnym? Czy da się go jakoś odbierać z hotbirda bezpłatnie? Pytam ponieważ mam videostradę i co mnie zaskoczyło, mam polsat sport, polsat 2 a tego podstawowego polsatu nie mam. Dzwoniłem do nich i pani na infolinii powiedziała że muszę dokupić pakiet. Najtańszy pakiet w którym jest polsat kosztuje niespełna 60zł. Czyli włącznie płacił bym prawie 80zł. No chyba ich trochę popier***** za przeproszeniem. Mam na drugim TV cyfrowy polsat HD za 57zł abonamentu i mam o wiele wiele więcej kanałów niż na videostradzie. Czy da się to jakoś obejść aby móc ten polsat oglądać? Wydaje mi się że jest to kanał bezpłatny więc nie wiem czemu oni go kodują. Moim zdaniem jest to celowa robota żeby brać kolejny pakiet i płacić więcej. Tylko że mi jest większy pakiet nie potrzebny bo prócz tego polsatu są w nim wyłącznie kanał HD a ja HD oglądać nie zamierzam. Do HD mam cyfrowy polsat na dużym 56 calowym TV a videostrade mam na małym TV i oglądanie na nim HD nie ma najmniejszego sensu. Gdybyście wiedzieli jak można rozwiązać ten problem z polsatem to byłbym ogromnie wdzięczny. Często oglądam ten kanał i jestem bardzo zawiedziony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdujesz się w zasięgu telewizji naziemnej to dekodery od TP mają wbudowane tunery do jej odbioru. Wystarczy podpiąć antenę pod dekoder, następnie wybrać w menu "Telewizja naziemna' i wyszukać kanały. Kanały z TV naziemnej zostaną także dodane do listy 'Telewizji' na samym końcu, także nie będzie potrzeby przełączania opcji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby abonenci telewizji TP napisali petycje do nich to by nie wrzucili TV6, TV4, Polsat, Polsat HD (ewentualnie TVP HD dodatkowo) do pakietu podstawowego? Bo założył bym może nowy wątek w tym dziale i by się wszyscy podpisali nickami a potem bym to wysłał to TP. Może by coś to dało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz zbierać podpisy to napewno nie w taki sposób. Możesz założyć stosowne stowarzyszenie, które miałoby swoich przedstawicieli w różnych miastach i oni zajmowaliby zbieraniem podpisów, a najlepiej jeszcze byłoby gdyby w jakiś sposób mogli poświadczyć na tej liście iż są użytkownikami usług telewizyjnych TP. Może gdybyście zebrali tych podpisów setki stron, a potem zanieśli to tryumfalnie w towarzystwie mediów do siedziby TP to przyniosłoby jakieś skutki. Oprócz tego prowadzenie strony internetowej z możliwością poparcia tej inicjatywy przez internautów. Ewentualnie można też przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę akcję mailingową jest abonentów w tej sprawie.

 

Ale pozytywnych skutków takiej akcji nigdy nie można zagwarantować. Pozatym zasadniczo Polsat dostępny w TP jest, ale dopiero od pakietu ŚWIAT HD, więc TP-sa zawsze może powiedzieć, że Polsat jest w ich ofercie więc o co cała ta draka. Dodatkowo zaargumentują to jeszcze tym że wiele platform nie umieszcza Polsatu w pakiecie podstawowym,a pozatym można odbierać Polsat na ich dekoderach za pomocą DVB-T. Więc wydaje mi się, że gra nie jest warta świeczki, a ankieta internetowa spłynie po TP-sie bez emocji. Zresztą Polsat jest stacją prywatną, a nawet konkurencyjną dla innych bliżej związanych z TP.

 

Narazie poczekajmy niech uzupełnią listę kanałów w DVB-T na SHD85...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdujesz się w zasięgu telewizji naziemnej to dekodery od TP mają wbudowane tunery do jej odbioru. Wystarczy podpiąć antenę pod dekoder, następnie wybrać w menu "Telewizja naziemna' i wyszukać kanały. Kanały z TV naziemnej zostaną także dodane do listy 'Telewizji' na samym końcu, także nie będzie potrzeby przełączania opcji TV.

 

Witam

 

Gdzie w menu jest taka opcja ? Proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć podłączone dwie anteny do dekodera, czyli satelitarną i naziemną. Gdy masz już je podłączone, wystarczy uruchomić wyszukiwanie kanałów z MENU - MOJE USTAWIENIA - KANAŁY i wtedy wyszuka Ci kanały NTC, a w menu pojawi się zakładka "TELEWIZJA NAZIEMNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również uważam, że jestem oszukany - w ulotce 'dla wszystkich oczu w Polsce', którą znalazłem w telepunkcie nie ma żadnej informacji jako by kanały Polsatu były dostępne jedynie w technologii satelitarnej. Uważam, że to celowe wprowadzanie w błąd potencjalnych klientów. Ja właśnie dałem się oszukać - byłem pewien, że kanały Polsatu będą dostępne w pakiecie Świat HD i między innymi dlatego zdecydowałem się na ten pakiet. Złożyłem reklamację, ale pani twierdzi, że jest bezpodstawna, bo "Podane w grafice informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie". Tym sposobem tp umywa ręce i w ulotce mogą znajdować się wierutne bzdury. W ogóle to co jest powodem tego, że kanały Polsatu są tylko w DTH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gazetka promocyjna Biedronki nie stanowi oferty handlowej. Ulotki nie stanowią oferty handlowej i często mają zapis, że przedsiębiorca zastrzega sobie prawo do błędów w druku i/lub możliwość różnic w wyglądzie towaru w rzeczywistości i na zdjęciu. Wszystko wtedy jest zgodne z prawem. Należy czytać wszystko a nie wybiórczo.

 

Mają być tylko magnesem (ulotki oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość krzysiek.karolak

Polsat powinieneś mieć, bo jest od niedawna we wszystkich pakietach przez DTH i IPTV. Na stronie TP masz też info o TV4, że jest dostępny tylko po IPTV. :( Jak nie masz Polsatu to spróbuj wyszukać ponownie kanały - może uprawnienia nie doszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Polsat na satelicie nie jest dostępny w 16:9,zarówno w TP,jak i innych platformach.

Polsat na satelicie z emisją 16:9 wraz z flagą WSS pojawi się 19 grudnia br. Flaga WSS to taki sygnał,impuls który płynnie przełącza sygnał z formatu 16:9 na 4:3. Wygląda to mniej więcej tak: Film może być emitowany w 16:9, w przerwie filmu jak pojawi się reklama nakręcona w formacie 4:3 to impuls WSS automatycznie dostosuje obraz,tak aby był prawidlowy.W drugą stronę działa to analogicznie.

 

Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem.Jeśli napisałem bzdury to proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...