Skocz do zawartości

TVi Europe (polsko-ukraiński kanał)


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, chociaż kto wie... Stacja ma także pozwolić Polakom dowiedzieć się więcej o Ukrainie, więc wypadałoby z ich strony dołożyć starań, aby także jak najszersze grono Polaków miało do tego kanału dostęp i by umieścić w ramówce także ukraińskie programy przetłumaczone na język polski (szczególnie interesują mnie programy informacyjne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy wie ktoś co będzie z tym projektem? TVi Europe ma ruszyć jesienią (wg wirtualnemedia_pl już powinien ruszyć we wrześniu), "wraz z wejściem w życie nowej ramówki Tvi". Tymczasem nowa ramówka pewnie już ruszyła, a nowego kanału jak nie było, tak nie ma. Skończyło się właściwie na zaledwie jednej informacji i od tego momentu nic. Tak więc będzie kanał czy też go nie będzie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czyli pewnie jest wtedy emitowany program "To był dzień na świecie", bo "Мiжнароднi новини POLSAT" (w moim tłumaczeniu: "Międzynarodowe nowiny POLSAT" :P ) kojarzy mi się tylko z tym programem. Z resztą zdaje się, że było to już gdzieś zapowiedziane, że konkretnie o ten program chodzi. Interesuje mnie jeszcze tylko jak to wygląda. Czy ktoś kto ma dostęp do stacji mógłby wrzucić jakieś zapy/fotki? Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat konczy współpracę https://satkurier.pl/news/70910/polsat-n ... urope.html Jeśli to prawda to dla mnie polsat jest nierzetelną stacją ponieważ jeśli obiektywna stacja nie wspiera opozycyjnej stacji w kraju który ma braki w demokracji, rozumiem inny biznes ale tv która bronic wolnosci słowa

Może TVN nawiąze współprace. Tvi jest finasowany z srodków amerykanśkich tak pisze na ich stronie interenetowej

http://www.tvi.ua/ua/about/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie też Polsat ma interesy na Ukrainie, ale nie było to zbyt mądre posunięcie z punktu widzenia polityki. W programie "To był dzień na świecie" raczej nikt by tego działania nie pochwalił, gdyby tylko ktoś odważyłby się na ten temat wypowiedzieć. I cóż więcej? - druga Białoruś nam się robi z Ukrainy.

jutro postaram się coś wrzucić :)
Chociaż już po czasie to może udało ci się coś złapać z czasów już minionej współpracy Polsatu i TVi - tak więc ponawiam prośbę... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...