Skocz do zawartości

Produkty w Polskich Serialach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może nie ma w tym nic drażniącego, jeżeli to media prywatne, wiadomo, ich obowiązuje jedna zasada-zrobić kasę. Jeżeli chodzi o media publiczne-takiemu procederowi mówmy stanowcze nie. Nie na tym ta misja ma polegać, żeby reklamować herbatę, ciastka, czy przyrząd do ćwiczenia mięśni pochwy i odbytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio oglądałem 48 odcinek serialu Ranczu pt: Bohaterski Strajk, widziałem jak Jola dała policjantowi Staszkowi loda Grand marki Koral, w serialu M Jak Miłość widziałem samochód Artura Skode, które logo, a także napis został oklejony taśmą, jak się okazuje, od września pojawi się napis AUDYCJA ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU, gdzie nie będzie już na końcu serialu ''Dziękujemy firmie za pokazanie produktu'', ani też rozmów na temat produktu. Od 4 Września pojawi się serial ''Życie nad Rozlewiskiem'', ciekawe czy zobaczymy Szklany Olej Kujawski, lub Perfecte, ostatnio widziałem serial Chichot Losu, w której gdy Ula Grabowska i Leszek Lichota poszli do warsztatu, na górze było logo Castrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Serialu Pogodni widziałem że Pogodni mają samochód typu Lexus, a wczoraj w M Jak Miłość w TVP2 widziałem jak Małgosia robiła naleśniki lejąc Szklanym Olejem Kujawskim, a także słyszałem jak Agnieszka mówiła miejsca w Rzymie (jak to była promocja Wiecznego miasta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj oglądam obecnie serial Szpilki na Giewoncie i widziałem na początku jak Bartek przeprowadzał wywiad z Polsat News i z RMF FM, także została pokazana transmisja z Polsatu News, dzisiaj także oglądałem M Jak Miłość jak Henio powiedział że w 2012 ma być koniec świata i Mateusz patrzył w internecie na jedną stronę poświęconej Końca Świata w 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w serialu Miłość nad Rozlewiskiem widziałem jak Małgosia korzystała z żelazka Bosch, które nie działa na prąd, mam też pytanie, czy jest jakieś lokowanie produktu w serialach Ojciec Mateusz, Wiadomości z Drugiej Ręki i Rezydencja.

Pamiętam również że kiedyś w Pierwszej Miłości były podpaski Descreet, a także pamiętam odcinek 26 Rodzinki.pl w której był emitowany sygnał Panoramy TVP2, w serialu Majka najbardziej była pokazana firma inPost, Tele Tydzień, Sympatia.pl (w której bohater filmu korzystał z serwisu), WizzAir (jak Majka z Michałem lecieli do Włoch), AVON i Bebilon, a także w jednym z odcinków w Ojcu Mateuszu pamiętam jak postać grana przez Eryka Lubosa weszła do Sandomierskiej siedziby Banku Pocztowego, a także pamiętam że w serialu Prosto w Serce Monika dała Hani pilota dziecięcego ''n'', także z Plebanii pamiętam jak była burmistrz niosła torby z logiem Polo Marketu. Pamiętam że w serialu Pierwsza Miłość też widziałem kubek z postacią T-Mobile Heyah (Ryśkiem), pamiętam też że w jednym z odcinków M Jak Miłość widziałem klocki Lego [beep]lo, a także pamiętam z odcinka Pierwszej Miłości jak Dyrektor Szkoły w Wadlewie mówił o Fundacji Polsat, także widziałem ulotkę OFE Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...