Skocz do zawartości

Produkty w Polskich Serialach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem, kiedy produkty typu http://www.sweetdeal.pl , http://www.gruper.pl pojawią się w serialach - Gosia kupi sobie voucher do kosmetyczki i przekaże tą wiadomość Marcie i Marysi - ciekawie będzie..., a Mirka oznajmi wszystkim, że właśnie u tej kosmetyczki była i jest wściekła, że wcześniej nie znalzała tej oferty. Czy te dialogi się poprawią, czy posypią, zobaczymy...

dzisiaj też w M jak Miłość jakąś gazetę czytali ale nie zwróciłam uwagi, czy było to lokowanie produktu, czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych stron internetowych jeszcze nie było w żadnych serialach, ale gazeta która była w dzisiejszym odcinku M Jak Miłość nie była prawdziwa. Kiedyś pamiętam jeden Odcinek M Jak Miłość z 2008r. w którym Basia dostała Zmywarkę marki Bosch. Ale okazuje się że lokowania produktu nie ma w serialu Wiadomości z Drugiej Ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie słynne odcinki, w których Lucjan po kilkanaście razy powtarzał, że grał w Lotka systemem i na 100% trafił 6? Wtedy ten kupon był prezentem dla Piotrka i faktycznie 6 była, ech, trzeba było zagrać systemem na wczorajsze losowanie ;-)))) wątek trzymał się kilka odcinków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś w jednym z odcinku serialu Ranczo były Tic-Taci

Dzisiaj w Barwach Szczęścia zostało pokazane jak Marta i Robert nieśli olej Castrol. Pamiętam też że w zeszłym roku w Pierwszej Miłości pamiętam jak Sabina mówiła Oli i Mikserowi o koncercie Podziel się Posiłkiem w Zielonej Górze, w którym ludzie dali żywność aby wejść, także pamiętam jak Dyrektor szkoły w Wadlewie mówił Bartkowi że sprzęt otrzyma od Fundacji Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Środowym odcinku serialu Barwy Szczęścia, który był emitowany 5 X zobaczyłem jak Ksawery rozmawiał z pracownikiem Castrolu o oleju Castrol, także baner i olej Castrolu wystąpił. Ciekawe czy w Pierwszej Miłości pojawi się Cyfrowy Polsat, gdzie np Śmiałek powie Patrykowi, że kupił najszybszy internet Cyfrowego Polsatu, albo Paweł powie Annie również o internecie.

Dzisiaj w serialu Życie nad Rozlewiskiem zobaczyłem, że Małgosia miała iPhona w sieci T-Mobile, a także zauważyłem w jej pensjonacie notes od T-Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jednym z odcinków serialu Niania pamiętam jak mama Frani zabrała harcerzom czekoladki, a w czekoladkach widziałem loga Alpen Gold i Wedel, pamiętam też jak Frania miała w rękach Grześka. Pamiętam też w jednym z odcinków serialu Kryminalni że było słyszalne Radio ZET, w Samym Życiu też usłyszałem dżingiel Radia ZET. W serialu BrzydUla pamiętam jak rodzina Cieplaków słuchała Radia ESKA, która była sponsorem serialu. W Serialu Majka pamiętam że jeden z bohaterów był w RMF FM, gdzie wystąpił też jeden z prezenterów RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą w serialu Rodzinka.pl zauważyłem jak Kacper smarował kanapkę Nuttellą. Również w serialu Życie nad Rozlewiskiem zobaczyłem jak Małgosia skorzystała z portalu http://www.t-mobile.pl, zauważyłem też internet i katalog T-Mobile. Oraz jak Elwira dała Zabielskiej Perfecte, a także dała Zabielskiej torbę z logo Perfecty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Wiadomościach z Drugiej Ręki Jacek trzymał w rękach Tele Tydzień, gdzie pocałował aktorkę z okładki, a w Rodzince.pl Natalia Boska czytała katalog IKEA, Boscy też mają n-kę, gdzie zobaczyłem dekoder, także zobaczyłem jak Kuba przeglądał VOD a Kacper czytał katalog n-ki, także zobaczyłem jak Ludwik korzystał z portalu http://www.alma.pl, a także odbierał zakupy od Almy, także Boscy mają samochód Renault Dacia. A na deser w Rezydencji zobaczyłem jak jakaś postać miała katalog Kler-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym odcinku M Jak Miłość Mostowiakowie otrzymali dachówki od firmy Cembrit S.A., pamiętam odcinek serialu Złotopolscy z 2001r., w którym tytułowa rodzina oglądała Panoramę TVP2, z której dowiedzieli się że doszło do Zamachu Terrorystycznego na World Trade Center, w której zginęła Weronika Złotopolska (pierwsza żona Waldka). A Dzisiaj w Pierwszej Miłości gdy Hubert robił zdjęcia małej Julce, a Marysia przyszła do domu, to usłyszeli wiadomości, o programie Drogi Przyjazne Środowisku GDDKiA, w której Marysia mówiła gdzie dzięki temu programowi Obwodnica Wrocławia nie została wybudowana w Lesie Pilczyckim, w zeszłym roku w Pierwszej Miłości był inny program GDDKiA, także pamiętam jak Artur korzystał z mapy GDDKiA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie odcinki Pierwszej Miłości jak Kinga krzyczała A gdzie Kucharek!, jak Marysia piła Sagę, oraz jak Kwiaciarka powiedziała Marysi że w Heyah ma taniej. W Bulionerach jak Piotr Nowik powiedział że jedną z konserw kupił w Tesco. Oraz w Barwach Szczęścia jak Michał Jeleń dał swojemu niesłyszącemu synkowi Delicje. A Dzisiaj w Pierwszej Miłości Marek Żukowski z uśmiechem smarował kanapkę Nuttellą, gdzie Marek gdy zobaczył małego Tomka, to powiedział: ''To co?, posmarować ci jedną kanapkę Nuttellą?''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dzisiejszym odcinku Życia nad Rozlewiskiem Elwira sprzedawała Zabielskiej Perfectę, spopularyzowano Polskie Radio a także postać grana przez Sylwię Juszczak-Arnesen spopularyzowała quady i motory. A także w serialu Przepis na Życie, który był emitowany we wtorek 1 XII, zobaczyłem przyprawę Prymat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...