Skocz do zawartości

Wymiany uszkodzonego dekodera Polsat Box


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy mogę wymienić sprawny HD3000 z MR na coś co by spełniało te wymagania:

-wyświetlacz,

-więcej usb, bo nie mam jak podłączyć dysku i modułu wifi w tym samym czasie, a przełączanie już chyba źle działa na usb

Jest jakiś sposób aby dostać dekoder, który spełni te wymagania o ile jakiś jest co ma więcej USB?

Czy może jakaś symulacja uszkodzenia pomoże, jeśli nie będą chcieć wymienić?

W ogóle, co miałbym powiedzieć, żeby była szansa na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 5500s.

Może wejdź w VOD (z pozycji menu) i spróbuj tam pokombinować - bardzo często dekoder się zawieszał podczas korzystania z tego (zazwyczaj przy próbie wyjścia z oglądanego wideo przy jego buforowaniu). Pokażesz, o co Ci chodzi i może uda Ci się wymienić.

Ja przy możliwej wymianie (raz - jak dekoderowi padł czytnik kart i drugi - teraz przy przedłużaniu umowy) pytałem, czy jest możliwość uzyskania dekodera z wyświetlaczem, by była godzina w nocy, bo to przydatne - w moim przypadku działa :)

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogę wymienić sprawny HD3000 z MR na coś co by spełniało te wymagania:

-wyświetlacz,

-więcej usb, bo nie mam jak podłączyć dysku i modułu wifi w tym samym czasie, a przełączanie już chyba źle działa na usb

Jest jakiś sposób aby dostać dekoder, który spełni te wymagania o ile jakiś jest co ma więcej USB?

Czy może jakaś symulacja uszkodzenia pomoże, jeśli nie będą chcieć wymienić?

W ogóle, co miałbym powiedzieć, żeby była szansa na wymianę?

Możesz podłączyć jednocześnie dysk i Wifi, dysk podłącz do USB, a Wifi zasilaj przez zasilacz z gniazdem USB, albo z ładowarki od telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wyświetlaczem?

Moim zdaniem brak takiej funkcji - jeśli potrzebna użytkownikowi - powinien kwalifikować sprzęt do wymiany. Zresztą ktoś kilka postów wcześniej pisał, że na to się powoływał i nie było problemu.

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 5500s.

Może wejdź w VOD (z pozycji menu) i spróbuj tam pokombinować - bardzo często dekoder się zawieszał podczas korzystania z tego (zazwyczaj przy próbie wyjścia z oglądanego wideo przy jego buforowaniu). Pokażesz, o co Ci chodzi i może uda Ci się wymienić.

Ja przy możliwej wymianie (raz - jak dekoderowi padł czytnik kart i drugi - teraz przy przedłużaniu umowy) pytałem, czy jest możliwość uzyskania dekodera z wyświetlaczem, by była godzina w nocy, bo to przydatne - w moim przypadku działa :)

Niestety, ale wszystko działa jak należy :/ Może jest jakiś sposób aby zmusić dekoder do ześwirowania? 

 

 

Możesz podłączyć jednocześnie dysk i Wifi, dysk podłącz do USB, a Wifi zasilaj przez zasilacz z gniazdem USB, albo z ładowarki od telefonu

Tego bym chciał uniknąć, bo obecnie mam już w c**j kabli w jednym przedłużaczu, więc wolałbym mieć pod dekoder, bo niestety w kineskpowym TV nie ma usb :/ 

 

Czyli jak już bym miał powód do wymiany, to na HD550s, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniasz uszkodzonego Sagemcoma to też dostaniesz Sagemcoma, uszkodzone tunery PVR wymieniają na taki sam model.

Evoboxa na Evoboxa, PVR 7000 na PVR 7000, Sagemcoma na Sagemcoma Echostara PVR na Echostara PVR

Inaczej jest w przypadku tunerów bez PVR te tunery mają podzielone na 2 grupy 1 grupa HD 2000, HD 3000 i HD 5500s, druga grupa HD 5000 i HD 6000

Np. można wymienić HD 2000 na HD 3000 lub HD 5500s, ale już nie na HD 5000 czy HD 6000, tak samo jest w przypadku wymiany HD 5000, można go wymienić na HD 6000, ale już nie na HD 2000, HD 3000 czy HD 5500s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać głupoty, wystarczy zerknąć na poprzednią stronę: https://forum.satkurier.pl/topic/7612-wymiany-uszkodzonego-dekodera-cyfrowego-polsatu/page-19?do=findComment&comment=1223852

 

Druga sprawa, aby pozbyć się czynszu, trzeba przedłużyć umowę na nowych warunkach z wymianą dekodera głównego. Ale o tym, to już jest inny temat: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego modelu przy wymianie w multiroom, kto go wcześniej używał może go dalej używać, ale przy wymianie dostanie najprawdopodobniej HD 6000

Chyba HD 5000 został wycofany właśnie z powodu problemów z multiroomem. Sam już drugi raz miałem problemy na linii Evobox PVR - HD 5000 gdyż po prostu dekoder nie widział karty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi jest bardzo szkoda HD 5000 - pierwszy dekoder z serii HD xx00. Miał również działające czincze w opcji output - dekoder więc 'wypuszczał' dźwięk jednocześnie po RCA (np. do wzmacniacza), jak i HDMI.

 

Ja w miejsce HD 5000 dostałem HD 5500s - jakby HD 6000 był niedostępny w tej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi jest bardzo szkoda HD 5000 - pierwszy dekoder z serii HD xx00. Miał również działające czincze w opcji output - dekoder więc 'wypuszczał' dźwięk jednocześnie po RCA (np. do wzmacniacza), jak i HDMI.

 

Ja w miejsce HD 5000 dostałem HD 5500s - jakby HD 6000 był niedostępny w tej ofercie.

Z innych tunerów też można podłączyć dźwięk po chinch, wystarczy przejściówka SCART na chinch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...