Skocz do zawartości

Wymiany uszkodzonego dekodera Polsat Box


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniłem HD2000 na HD5500 i bardzo polecam. :) Można popytać np. mailem w okolicznych APS, co mają na stanie.

Czy zauważalnie szybciej pomykają kropki na ekranie w stosunku do starego dekodera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie działa zdecydowanie szybciej, ale i tak sporo mu brakuje do Evoboxa niestety.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Bezpłatnej wymianie podlegają dekodery uszkodzone elektrycznie:

(...)

– z aktywnym pakietem Darmowym HD po okresie gwarancji.

Wymiana jest na własnościowy czy udostępniony? Wiem, że dziwne pytanie, ale mam tę wątpliwość, bo przecież swego czasu wszystkie dekodery "na umowie" były wymieniane na udostępnione, za czym klient tracił przywilej własności dekodera a zyskiwał przywilej dożywotniej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Bezpłatnej wymianie podlegają dekodery uszkodzone elektrycznie:

– na które podpisana jest umowa abonencka;

– Pre-Paid z aktywnym pakietem oraz obowiązującą gwarancją;

– własnościowe oraz na udostępnione;

– w każdym okresie umowy (również gratisowym);

– abonentów będących w okresie wypowiedzenia;

– FTA w okresie gwarancji;

– z aktywnym pakietem Darmowym HD po okresie gwarancji.

Bezpłatnej wymianie NIE podlegają dekodery:

– uszkodzone mechanicznie;

– FTA po okresie gwarancji i bez aktywnego pakietu

 

Mam prośbę: można powyższy post wrzucić jako pierwszy w tym wątku i na bieżąco go aktualizować?

Znacznie przyspieszy znalezienie potrzebnej informacji o możliwej wymianie.

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mojej mamie odmówił posłuszeństwa dekoder, ale jest ona teraz w sanatorium, a pozostali domownicy nie mają innej telewizji.

Po rozmowie telefonicznej z infolinią kazali dekoder wymienić, ale musi być przy tym właścicielka umowy, a ona wróci dopiero za miesiąc. Co robić w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć z APS formularz pełnomocnictwa i przynieść z dekoderem do wymiany. Osoba, na którą jest umowa, nie musi być fizycznie w APS do wymiany. Potrzebny jest tylko jej dowód oraz podpisany przez nią formularz.

 

BTW. antena DVB-T to koszt kilkudziesięciu złotych. Proponuję skorzystać jeśli w pobliskich APS pracują służbiści.

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki swojadroga, wyłaczyłem te reklamy w icok.

 

Pojawił się inny problem (HD3000), z dekodera znowu znikneły listy ulubionych, cofając się wstecz, w ciągu kilku ostatnich miesięcy wywalił listy 3 lub 4 razy.

Użytkuję drugi dekoder i tam nie było problemu ani razu. Czy takie znikanie list jest normalne, czy dekoder kawlifikuje się do wymiany? Obecnie ustawiłem na nowo listy, ale obawiam się, że wytrzymają góra miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki support458,

A czy nie dało by sie za (np. za niewielką opłatą) uzyskać lepszego modelu dekodera? Muszę niestety powiedzieć, że HD3000 jest chyba najgorszy ze wszystkich modeli HDXXXX.

 

Bo rozumiem, że podczas wymiany, zostanie mi przyznany "z urzedu" taki sam dekoder, czyli HD3000? Wolałbym wyższy model np. któryś z HD5XXX, ale to już drugorzedna sprawa, byleby wymienili mi dekoder i trzymał lisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za jaką opłatą? Idziesz do APS-u i mówisz, że chcesz dekoder HD5000, HD6000 lub HD5500S i w czym problem?

A jak nie pomoże to metoda na "babcię", mówisz, że to dekoder babci i musi mieć z wyświetlaczem, bo nie wie kiedy się włącza lub wyłącza. Pomaga dwukrotnie przetestowane :)

Wymieniłem tak Mini HD 2000 na HD5000, HD3000 na HD6000 :)

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...