Skocz do zawartości

Wymiany uszkodzonego dekodera Polsat Box


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam dekoder Samsung DSB-H370G w prepaid z opłaconym pakietem Mini HD. Dekoder zepsuł się(...). Czy w tej sytuacji mogę wymienić dekoder na sprawny?

 

Tak, jak najbardziej możesz bezpłatnie wymienić dekoder w APS-ie. Przy odrobinie szczęścia możesz dostać znowu Samsunga. Jeśli oczywiście chcesz nadal ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Kilka dni temu wymieniałem uszkodzony dekoder Sagem ESI-88. Przywiozlem do punktu cały zestaw, tj. dekoder z kartą, zasilacz i pilota a pracownica punktu wymieniła mi tylko sam dekoder twierdząc że nie wymienia się całego zestawu, tylko to co jest uszkodzone.

Dodatkowo żeby było śmieszniej, to w domu okazało się, że rzekomo nowy dekoder wcale nie jest nowy i też nie do końca sprawny. Niby na przednim panelu była folia, ale przy podłączaniu zauważyłem że dekoder był używany (porysowany panel tylny, wtyki anteny) i nie działa w nim livepausa.

 

Pytanie, czy w takim przypadku powinni mi wymienić cały zestaw? No i czy mają prawo mi dać w zamian inny używany dekoder?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wymienili wszystko,dekoder też używka bo innych już raczej nie mają a ze stan idealny to w czym problem? Tyle że na drugi dzień sam pojechałem by zmienić polot na ten stary bo ma fajniejszy układ klawiszy.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swojego pojechałem 30 km bo bliżej wszyscy też mi wciskali HD7000 a jak to mówią "przyzwyczajenie to druga natura człowieka" po za tym też poczytałem opinie i jednak wychodziło że ESI-88 jest lepszy a mnie na ipli w ogóle nie zależy mam to na HD 2000 i też nie korzystam.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatnej wymianie podlegają dekodery uszkodzone elektrycznie:

– na które podpisana jest umowa abonencka;
– Pre-Paid z aktywnym pakietem oraz obowiązującą gwarancją;
– własnościowe oraz na udostępnione;
– w każdym okresie umowy (również gratisowym);
– abonentów będących w okresie wypowiedzenia;
– FTA w okresie gwarancji;
– z aktywnym pakietem Darmowym HD po okresie gwarancji.

Bezpłatnej wymianie NIE podlegają dekodery:

– uszkodzone mechanicznie;
– FTA po okresie gwarancji i bez aktywnego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@telewidz85 - Skoro pracujesz na infolinii (sam to stwierdziłeś jakiś czas temu), to powinna Ci być znana zasada opisana kilka wpisów wyżej: https://forum.satkurier.pl/topic/7612-wymiany-uszkodzonego-dekodera-cyfrowego-polsatu/page-14?do=findComment&comment=1055233

W APS-ach nie ma odpłatnych wymian serwisowych dekoderów! Ewentualne noty obciążeniowe nalicza Cyfrowy Polsat! APS może jednak odmówić wymiany dekodera sprawnego/nie wykazującego opisanej usterki przez klienta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dokładnie jeżeli dekoder jest bez umowy warto jest go przed wymianą doładować kwotą 19,99 zł za pakiet Mini HD. Nie polecałbym brać HD 3000 lepiej HD 5000 jest z wyświetlaczem i na lepszych podzespołach.

Powiedz, że dekoder używa babcia, która potrzebuje z wyświetlaczem, lubi widzieć numer kanału i wyświetlaną na nim godzinę. Sprawdzone działa ;)

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bezpłatnej wymianie podlegają dekodery uszkodzone elektrycznie:

– na które podpisana jest umowa abonencka;

– Pre-Paid z aktywnym pakietem oraz obowiązującą gwarancją;

– własnościowe oraz na udostępnione;

– w każdym okresie umowy (również gratisowym);

– abonentów będących w okresie wypowiedzenia;

– FTA w okresie gwarancji;

– z aktywnym pakietem Darmowym HD po okresie gwarancji.

Bezpłatnej wymianie NIE podlegają dekodery:

– uszkodzone mechanicznie;

– FTA po okresie gwarancji i bez aktywnego pakietu

 

Czy zmieniły się zasady wymiany z początkiem roku.

– Pre-Paid z aktywnym pakietem oraz obowiązującą gwarancją-czyli wystarczy opłacić i wymieniać?

Edytowane przez markopolo1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...