Skocz do zawartości

DVB-T Słupsk


azazel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Niestety nie, ale pod koniec lipca z Gołogóry startuje MUX2. Tu nie powinno być problemu, gdyż jest to docelowy nadajnik dla Słupska i okolic.

Jeśli nie możesz się doczekać to proponuję spróbować coś złapać ze Sławoborza, ale uważam, że lepiej poczekać na Gołogórę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam , tak jak kolega napisał odbieram w Rowach Mux 2 na antenie TELMOR DIGIT MAX HD 25 DVBT i nie mam problemu z odbiorem chodź nie wiem tak naprawdę jaka jest jakość sygnału(tuner wbudowany w tv ),ale nawet przy silnym wietrze nie ma problemu z odbiorem.Wcześniej łapałem sygnał na zwykłej kierunkowej + tuner cyfry Peace 500gb ale strasznie rwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Słupsku, ze względu na odległość od nadajnika w Gołogórze, odbiór będzie możliwy wyłącznie z anten zewnętrznych i to najlepiej wieloelementowych ze wzmacniaczem. Także o prostym odbiorze NTC w Słupsku i okolicach na długie lata można zapomnieć bo Gołogóra jest nadajnikiem docelowym dla Słupska. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mieszkam na os.niepodległosci i mam zewnetrzna antene siatkowa bez problemu WIECZORAMI odbieram DVB-T z Slawoborze k.Białogardu praktycznie od poczatku uruchomienia nadajnika 30 kwietnia 2011.Biorąc po uwage odległosc ok. 90 km w lini prostej i moc 50 KW nadajnika w Sławoborzu,mysle ze z Gołogóra nie bedzie wiekszego problemu po loni prostej ok.60km a moc 2 razy taka 100 KW.Obecnie jestem na urlopie i nie mam mozliwosci sprawdzenia działania Gołogóry.

Gołogoa nie bedzie nadajnikiem docelowym dla Słupska.Dopiero po wyłaczeniu nadawania analogowego czyli 31 lipca 2013 r.Wieże z ul Banacha na nadawanie cyfrowe DVB-T docelowo przejmie nadajnik usytulowany koło Bierkowa specjalnie postawiony do tego celu.Wieża na ul.Banacha zostanie wtedy wyłaczona,wiec wogóle nie jest przewidziane z niej nadawanie cyfrowe.Takie bynajmiej były plany 2 temu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołogoa nie bedzie nadajnikiem docelowym dla Słupska.Dopiero po wyłaczeniu nadawania analogowego czyli 31 lipca 2013 r.Wieże z ul Banacha na nadawanie cyfrowe DVB-T docelowo przejmie nadajnik usytulowany koło Bierkowa specjalnie postawiony do tego celu.Wieża na ul.Banacha zostanie wtedy wyłaczona,wiec wogóle nie jest przewidziane z niej nadawanie cyfrowe.Takie bynajmiej były plany 2 temu.Pozdrawiam.

 

Nie mogę się z tym zgodzić. W żadnym harmonogramie i planie obszarów wykorzystania częstotliwosci nawet po 2014 nie ma mowy o Bierkowie czy RTON Słupsk/Banacha (nie występuje w ogóle obszar "Słupsk")

http://www.mi.gov.pl/files/0/1791825/Pl ... nikBIP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słaba oferta dvb-t to badziewie .Emitel nie potrafi dobrze wykonać dvb-t .Zasięg nie jest prawdziwy jak niby firma emitel opisuje jest za słaby .Emitel potrzebuje widać posiłki z zagranicy bo oni dobrze wykonują swoją pracę .A zasięg i odbiór jest lepszy i tam można powiedzieć że to jest dvb-t. A u nas ta firma Emitel nie potrafi , tylko siedzieć za biurkiem nic więcej , leniwa firma . Aż czuć z odległości i widać jak to jest wykonane źle .Wywalić firmę na bruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, pragnę potwierdzic odbiór mux2 z Lęborka w Słupsku,okolice nowego szpitala,ze zwykłej anteny siatkowej. Telewizor zaprogramował także mux3 z Chwaszczyna ale sygnał jest za słaby do prawidłowego odbioru. Zapewne na lepszej antenie odbiór mux3 byłby prawidłowy. Może ktoś łapie ten mux? Niech się podzieli info na jakim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

z ostatnich informacji wynika ze nadajnik w Bierkowie jest wlasnoscia Polsatu i bedzie stad nadawany pakiet platnych programow ( MUX 4 dla telewizji mobilnej) ,pozostaje nam odbior z nadajnikow Gola Gora ,Skorowo

Pomorskie:

Gdańsk/Anser; Adres: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 129/149; Kanał: 33; Moc: 3 kW; Charakterystyka: ND; Polaryzacja: V.

Gdańsk/Chylonia; Adres: Gdynia, ul. Pucka 118; Kanał: 33; Moc: 5 kW; Charakterystyka: D; Polaryzacja: V.

Gdańsk/Wejherowo; Adres: Wejherowo, ul. Staromłyńska 14; Kanał: 33; Moc: 3 kW; Charakterystyka: ND; Polaryzacja: V.

Gdańsk/Wiślna; Adres: Gdańsk, ul. Wiślna 6/16; Kanał: 33; Moc: 3 kW; Charakterystyka: ND; Polaryzacja: V.

Gdańsk/Przemysłowa; Adres: Pruszcz Gdański, ul. Przemysłowa 12; Kanał: 33; Moc: 4,5 kW; Charakterystyka: D; Polaryzacja: V.

Słupsk/Bierkowo; Adres: Słupsk, Bierkowo; Kanał: 39; Moc: 8 kW; Charakterystyka: D; Polaryzacja: V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nadajnik w Bierkowie nie jest własnością Polsatu, jak to kolego ująłeś, a spółki Info-TV-Operator, która jest spółką niezależną, a Zygmunt Solorz-Żak, żeby nie było wątpliwości, nie ma żadnych udziałów w tej spółce. Spółka Info-TV-Operator jest tylko technicznym operatorem telewizji mobilnej, której dysponentem jest spółka Info-TV-FM, która z kolei należy do Grupy Cyfrowy Polsat. :)

 

Ale tak jak mówisz dla Słupska Naziemna Telewizja Cyfrowa nadawana jest z Gołogóry oraz ze Skórowa Nowego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z tego co słyszałem to najłatwiej złapać z Gołogóry. Kupić kierunkową antenę z kilkunastu elementów i się przekonać. :D Dodam jeszcze, że najciężej albo w ogóle nie można złapać sygnału w dolinie rzeki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...