Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Must be the Music final mialo tydzien temu
Że co proszę? Rozumiem że niektórzy bronią polsatu jak niepodległości, ale finał tego programu był 3 tygodnie temu. Tak - finał był 6 listopada

 

JJestem ostatni, który broni polsat. Dla mnie to wiejska stacja i puszcza same gnioty. Pomyliło mi się po prostu. A sam fakt, że final był 3 tygodnie temu jest skandalem. 2 miesiące programu i final. Zenada... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie skomentować wczorajszy finał "Tańca Z Gwiazdami" :D .

 

Otóż mnie trochę śmieszy ten dzisiejszy według mnie zawód w "TVN", bo chyba liczyli jednak, że wygra Bill, czyli "ich człowiek", a nie Kuszewski (na dowód, że dla nich to zawód wspomnę o wypowiedziach Kuźniara rano, że to Bill powinien przecież wygrać, no i obecność samej Anny Głogoskiej w rozmowie z Krzysztofem Górlickim w "Dniu Na Żywo" "TVN24" i co najciekawsze rozmowa była prowadzona w taki sposób, żeby o Kuszewskim powiedzieć jak najmniej...), ale jak widać siła popularności "M Jak Miłość" jest większa, niż niektórych "gwiazd" "TVN" i według mnie to powinno dać do myślenia Panu Miszczakowi, tzn. czemu produkcje "TVN" nie kreują już takich gwiazd jak produkcje "TVP"???

 

W ogóle mi osobiście trochę żał tego Billa, bo stał się przecież popularny przez to, że śmiano się z niego (przynajmniej ja tak to odbieram) i to jest moim zdaniem trochę nie fair (chciałbym zobaczyć chociaż jedną rozmowę z nim na serio, jak to mawia Kuźniar "o życiu") !

 

Co do następnej edycji to znając "TVN" będą chcieli do niej pozyskać Małgorzatę Kożuchowską, żeby też zdobyć dla siebie chociaż skrawek z jej popularności, zwłaszcza po śmierci Hanki (już widzę te zwiastuny, tzn. podniecony głos lektora zapowiada: "Hanka Mostowiak zmartwychwstała i zatańczy w nowej edycji Tańca Z Gwiazdami !" :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywanie co jakiś czas tych słupków z % w czasie programu "TzG", jest bez sensu, bo każdy już wie kto mniej więcej wygra. Tak samo było w poprzedniej edycji i wczoraj. Wygrała ta para, która od samego początku stanowiła większą część głosów w %. Pod koniec programu prowadzenie objęli Bill i Janja 51 % do 49 %, lecz za chwilę to się zmieniło i z powrotem wygrywali Kacper i Anna 52 % do 48 %.

Gdyby Anna Głogowska nie tańczyła z Kacprem Kuszewskim, to nigdy by nie wygrała ani jednej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes, ochłoń trochę. A jak już to zrobisz to zauważ, że Kożuchowska będzie grała w nowym serialu TVN-u, więc już jest "pozyskana".

 

Alurat o tym, że "TVN" już ją pozyskał, to nie wiedziałem (a do jakiego serialu, "Szpital Alicji", czy "Prawo Agaty" :D???).

 

Wiem, że Pani Kożuchowska już się pojawiała w produkcjach "TVN" (chociaż z tych serialowych to tylko "Teraz Albo Nigdy" kojarzę), ale jestem ciekaw czy jeśli wystąpi w "TZG" to będą o nich wspominać, czy tylko o "M Jak Miłość" (nie oszukujmy się, Pani Kożuchowska już zawsze pozostanie Hanką, tak jak Tomasz Stockinger Pawłem z "Klanu", Andrzej Grabarczyk Jerzym, a dla mnie dodatkowo np. Mateusz Damięcki Andrzejem z "Teraz Albo Nigdy", albo Katarzyna Maciąg Basią, chociaż teraz dla odmiany "pozyskała" ją "TVP" do serialu "Głęboka Woda" :D ) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zaraz ktoś tu napisze w w loteriach SMSowych wygrywają przypadkowi zwycięzcy :]

 

zamiast swojej nowej, wschodzącej gwiazdy?

 

Znaczy co? Ten Mongoł to ich wschodząca gwiazda? Przecież on nic poza żartami o Mongolii i seplenieniem nie prezentuje.

 

...Chociaż nie zdziwiłbym się jakbym go spotkał w Dzień Dobry TVN z Kingą Rusin jako prowadzącego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mongoł to gwiazda w ogóle? Ktoś kto nie ogladał Szymon Majewski Show kompletnie nie wiedzial kto to jest. Jaka to gwiazda? Ludzie litości .... wiadome, że ludzie na niego nie głosowali, a przeszedł tylko dlatego, że TVN go chcial wypromowac. Jednak wygrana byłaby podejrzana, tak więc dali wygrać Kuszewskiemu. Błagam. Tylko nie piszcie, że wierzycie w to, że w takich programach jak TzG, mam talent, Idol, czy X-factor to ludzie decydują kto przejdzie dalej :lol2:. Wracając do mongoła ... cała sytuacja jest identyczna jak w przypadku X-factor. TVN zdecydowanie stawiał Szpaka jak "swoją" gwiazdę, a Gienek miał tylko wygrać. Dali wygrać Gienkowi, aby nie było domysłów, że a) faworyzują od początku szpaka i dają mu wygrać B) nie promują "innego" seksualnie. Tak więc upiekli 2 pieczenie na jednym ogniu. Dali Gienkowi wygrać i w przyszłosci, gdy osiągnie sukces przyznać się do niego oraz wypropowali Szpaka i biorą pod swoje skrzydła. TVN wie co robi. Większe możliwości kierowania soba wykazuje szpak, ktory dla popularnosci zrobi wszystko. Gienek by sobą nie dał "kierować" więc go olali.

 

To samo w mam talent!, gdy wygrała ta spiewająca dziewczynka, która zbierała na nowy dom ( :lol2: ). Dali jej wygrać, aby pokazać jakie spoleczenstwo jest dobre, jaki TVN jest dobry, bo daje mozliwosc jej rodzinie "nowego" zycia oraz, żeby pokazać ze interesują sie losem innych. Druga sprawa też, że nie muszą sie martwić jej losem, gdyż jest dzieckiem. I tak wiadomo, że nic z jej nie bedzie, bo talentu nie ma za grosz, więc nic nie osiągnie= nie musza ją wspierać, gdyby spoleczenstwo sie tego domagało. Gdyby dali wygrać spiewakowi w wieku +18 to musieliby się nim zająć i zaprzatać nim sobie głowy. Po co im to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie wieje nudą, maja ciekawe programy i seriale a od stycznia, TVN będzie miał nowe prawa telewizyjne do filmów 20th Ceuntry Fox.
Czy aby na pewno?

Polsat twierdzi inaczej :

 

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3566

Tak, ITI jak i TVN będą mieli prawa tv do filmów z 20th Ceuntry Fox, z tym że TVN będzie miał prawo do większej biblioteki niż polsat.

 

W TVN od 3 stycznia we wtorki o 21:30 po dwa odcinki "Wszyscy kochają Romana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista filmów w TVN w styczniu 2012 roku:

Amerykański ninja / Antidotum / Był sobie chłopiec / Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz / Duch / Dziedzic Maski / Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej / Kod Biblii / Kogel mogel / Komedia małżeńska / Kopciuszek: Roztańczona historia / Kosmiczni kowboje / List w butelce / Łowca snów / Małpi kłopot / Małżeństwo z nieznajomym / Maverick / Mickey Niebieskie Oko / Między złem a złem / Mission Impossible 2 / Od sklepowej do królowej / Odwet / Ostrza chwały / Polowanie na "Czerwony Październik" / Poszukiwany, poszukiwana / Poznaj mojego tatę / Quest / Sekcja 8 / Stowarzyszenie wędrujących jeansów 2 / Sydney i siedmiu nieudaczników / Sztos / Śledztwo nad przepaścią / Święty / Tylko dla orłów / Vabank 2, czyli riposta / W paszczy szaleństwa / Węże w samolocie / Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / Władca Pierścieni: Dwie wieże / Wojna Harta / Wygraj randkę / Zakładnik / Zielona mila.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 i/lub 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...