Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i pewnie zrobią następny taki serial dla nastolatek.Dziewczyna ze wsi przyjeźdza do miasta i zako[beep]e się w prezesie firmy- tutaj oczywiście Filip Bobek. No ile tak można?

 

 

Mam do Was jedno głupie pytanie,na które znam odpowiedź ale chcę się upewnić.

Mój wujek ogląda Sędzia Anna Maria.Strasznie się uparł że to wszystko jest prawdziwe- sędzia,ludzie,wyroki,przestępcy.Twierdzi że tam nie grają podstawieni ludzie z castingu tylko autentyczni ludzie i toczą się ich prawdziwe losy.

Jak to jest z tym programem? Już nie mam siły tego słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babka też tak uważała, że to prawdziwe. Z tego co wiem to Detektywi i W11 są na prawdziwych historiach z pozmienianymi faktami i ludźmi, ale Sędzina Wesołowska i Lipiński to mi całkiem zalatuje do wymyślonych totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babka też tak uważała, że to prawdziwe. Z tego co wiem to Detektywi i W11 są na prawdziwych historiach z pozmienianymi faktami i ludźmi, ale Sędzina Wesołowska i Lipiński to mi całkiem zalatuje do wymyślonych totalnie.
Zarówno W-11, Detektywi jak i Sędzia Anna Maria Wesołowska i Sąd Rodzinny są oparte na prawdziwych historiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia A. M. Wesołowska to prawdziwa sędzia Sądu Okręgowego bodajże z Łodzi. Być może również prokurator i obrońcy to postacie realne. Reszta to aktorzy, choć nie wiem, czy nazywanie ich aktorami nie obraża trochę tego zawodu :P. Historie są oparte na faktach, ale odpowiednio dostosowane do telewizji. Żaden polski sąd nie wydaje wyroku po jednej rozprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem powtórkowy odcinek Kuchennych Rewolucji, w którym Magda Gessler pomagała chińskiej restauracji w Warszawie, do rewolucji nie doszło, gdyż doszło do waśni i zostało pokazane jak Chińczycy traktują ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymowa tego odcinka - Chińczycy są niedobrzy, nierzetelni i w ogóle traktują ludzi jak bydło. Nagonka na mieszkańców Dalekiego Wschodu zatem nadal trwa.
A oglądałaś w ogóle ten odcinek czy nie? To nie jest normalne by wujek do własnej siostrzenicy mówił tu cytat: "wypie**laj do Chin ty głupia nieporadna idiotko" (początek na pewno taki był, końcówki zdania nie jestem pewien). I to wszystko na oczach klientów i kamer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden polski sąd nie wydaje wyroku po jednej rozprawie ;)

 

I to jest dowód koronny ;) a w ogóle to dziwne że sędzia i prokuratorzy mają jeszcze czas i chęci żeby poza swoją działalnością w sądzie zajmować się aktorstwem... Wiadomo ile się sprawy u nas toczą w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...