Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Superkino na 20:30 - dla mnie duży minus, przyzwyczaiłem się, że zawsze Superkino o 20, a tu teraz pół godziny później. Szkoda, bo jak będzie np. film trwał do 23:30 czy 0:00 to będzie ciężko wysiedzieć, jak skończą się wakacje.

 

Zupełnie nie rozumiem. To, że film bedzie trwal nie do 22/22:30 tylko do 22:30/23:00 stanowi problem? 30 minut to tak mało, że nawet nie zauważy się tego. Na pewno nie bedzie trwal do 00:00, bo takich długich filmów nie puszcza się w całości tylko w częsciach ( np. Titanic ). Czy o 20:00 czy o 20:30 mnie to obojętne. Jeżeli bedzie dobry film ( a w SuperKinie takie właśnie lecą ) to nawet sie tego nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lubię się czepiać :D Panie lukas_k, z tego co widzę ma Pan Turborecorder zatem godziny emisji nie powinny być barierą. Do tego ma Pan wszystkie możliwe kanały, więc myślę, że w piątkowy wieczór będzie znacznie większy wybór niż tylko TVN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób zastanawia się tutaj dlaczego serial "Układ Warszawski" będzie emitowany w niedzielę o 22:00, a ja chyba znam odpowiedź :D .

 

Otóż według mnie chodzi o to, żeby ludzie po zakończeniu "Tańca Z Gwiazdami" nie przełączali na "Czas Honoru" "TVP2", bo do tej pory "TVN" nie miał za bardzo czym z tym serialem konkurować, tzn. nie miał nic co by mogło przyciągnąć większą ilość widzów w porze jego emisji, więc teraz Pan Edward Miszczak postanowił trochę zawalczyć :D . Ciekawe jaki będzie skutek, bo "Układ Warszawski" z zapowiedzi zapowiada się nawet ciekawie (i jest to kolejny polski scenariusz na antenie "TVN", a to bardzo według mnie istotne :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem... Może Pan Edward chce wprowadzić w konkurencję z "Czasem Honoru" serial także skierowany do widowni "Czasu Honoru", czyli przeważnie pewnie mężczyzn, a do tej pory niedzielne wieczory po "TZG" w "TVN" były raczej kobiece ("Teraz Albo Nigdy", "Klub Szalonych Dziewic", "Przepis Na Życie")???

 

Ja w każdym razie tę decyzję o porze emisji "Układu Warszawskiego" wiążę właśnie z "Czasem Honoru". Inna sprawa, że te seriale są dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) emitowane ciutkę za późno, bo to jest niedziela i większość osób wstaje rano do pracy (inaczej by to wyglądało, gdyby taki wieczór seriali był w sobotę lub w piątek)...

 

A kiedy w takim razie będzie "Przepis Na Życie", bo podobno ma być druga seria i czy wiadomo coś o dacie emisji filmu o Agacie Mróz o który pytałem wcześniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem... Może Pan Edward chce wprowadzić w konkurencję z "Czasem Honoru" serial także skierowany do widowni "Czasu Honoru", czyli przeważnie pewnie mężczyzn, a do tej pory niedzielne wieczory po "TZG" w "TVN" były raczej kobiece ("Teraz Albo Nigdy", "Klub Szalonych Dziewic", "Przepis Na Życie")???

Klub Szalonych Dziewic byłwe wtorki

 

A kiedy w takim razie będzie "Przepis Na Życie", bo podobno ma być druga seria i czy wiadomo coś o dacie emisji filmu o Agacie Mróz o który pytałem wcześniej???
Przepis na życie we wtorki o 21:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Szalonych Dziewic byłwe wtorki

 

Racja, w niedzielę był ten serial komediowy o bogaczach (parodia "Mody Na Sukces" :D ), tylko zapomniałem jak się on nazywał (dzięki za poprawkę)???

 

W każdym razie fakt pozostaje, że wieczory po "TZG" były dotychczas bardziej kobiece, a teraz raczej się to zmieni.

 

Przepis na życie we wtorki o 21:30.

 

Dzięki za info, chociaż tak jak pisałem wyżej moim zdaniem taka pora emisji seriali w niedzielę, albo w dni powszednie jest zbyt późna, bo ludzie następnego dnia idą do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pozwolę sobie podsumować tą jesień w TVN...

 

Milion w minutę

Muszę przyznać że takiego teleturnieju w naszej telewizji mi brakowało. W końcu będzie można się wykazać nie tylko wątpliwą wiedzą, ale i jakimiś umiejętnościami. Napewno nie zabraknie emocji, potu i śmiechu, szczególnie że prowadzącym jest Marcin Prokop. Tylko ten poniedziałek wogóle mi nie pasuje, bo takie teleturnieje najlepiej ogląda się w weekend.

 

ADHD TV

U Szymona już od jakichś 2/3 sezonów czuło się jakieś wypalenie. Często pojawiali się źle dobrani goście, a sam Szymon za wszelką cenę starał się wymusić jakąś śmieszną sytuacje, co często kończyło się fiaskiem. Poziom Rozmów w tłoku, też już zaczął spadać. Kiedyś pojawiał się tam humor dla "widza wymagającego", a ostatnio program starał się być śmieszny za wszelką cenę, a przez to poziom dow[beep] spadł znacząco. SMS nie oglądałem regularnie przez ostatnie 2/3 sezony, ale na pierwsze odcinki ADHD TV zwrócę uwagę, a potem zdecyduję co dalej.

 

Układ Warszawski

Cóż aktorzy tacy jak Jan Englert, Lesław Żurek, Olga Bołądź, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Bartek Topa, robią wrażenie, ale sama fabuła jakoś mnie nie porywa. Obejrzę pierwsze odcinki, a potem pomyślę co dalej.

 

Mam Talent

W soboty raczej nigdy nie oglądałem tego programu, bo kto w sobotę wieczorem siedzi w domu?? :) Ale niedzielne powtórki oglądałem prawie zawsze. Hmmm... Kozyra jest dla mnie wielką niewiadomą. Pod względem humoru napewno odstaje od Kuby, ale jako dyrektor Zet-ki jakieś pojęcie o tym cały szołbizie pewnie ma. Mam nadzieję że w X-Factor wszyscy śpiewający już się wyszumieli i w MT pojawi się więcej utalentowanych nie tylko muzycznie.

 

Taniec z Gwiazdami

Nie oglądałem, chyba że końcówkę przed Przepisem na życie, ale muszę przyznać że program z sezonu na sezon się stacza. O samych "gwiazdach" to się nawet nie wypowiem, ale zmiany w jury to już kompletna porażka. Co tam wogóle robi Fraszyńska?? :D

 

S.O.S. dla Świata

Takiego programu w TVN jeszcze nie było, ale moim zdaniem to wszystko będzie zbyt cukierkowate. Ta formuła z gwiazdami na drugim krańcu świata wogóle mi nie pasuje. O wile chętniej w TVN zobaczyłbym Cejrowskiego, albo Adama Wajraka.

 

Kuchenne rewolucje

Ogólnie to też oglądałem ten program tylko w niedzielę, ale muszę przyznać że nawet go polubiłem. Ale tak późna pora to kompletna porażka. Mam nadzieję że choć powtórki w niedzielę zostaną, ale coś czuję że polecą w soboty tak jak kiedyś YCD.

 

Ugotowani

Cieszę się że ten program wraca bo jestem wielkim fanem programów kulinarnych. Lubię podpatrzeć co tam ludzie gotują nie w studiu telewizyjnym, ale we własnym domu. Mam nadzieję że pozostanie niedzielny termin transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie rozśmieszaj. Kogo mi tu serwujesz? :lol: Ibisz to jeszcze wiem kto to, Cichopek - coś obiło mi się o uszy. Natomiast Mroczka - zaraz zaraz, miałem taką koleżankę w podstawówce :lol2:

Takiego cieniasa Wojewódzkiego w swoim czasie niejaki Wojciech Cejrowski zniósł z powierzchni Ziemi. Widziałem ten fragment w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę Cejrowskiego, czy nawet Majewskiego od Wojewódzkiego (Majewski zrobił na mnie wrażenie szczególnie zaraz po katastrofie Smoleńskiej, kiedy to w wywiadzie w "Dzień Dobry TVN" pokazał, że potrafi być nie tylko "showmenem", ale też zachowywać się zwyczajnie). Wojewódzki ma chyba 48 lat, a zachowuje się w występach publicznych cały czas jak nastolatek (to jest moim zdaniem zabawne, ale do czasu)...

 

Co do samej sytuacji, której dotyczy wyrok, to ciekawy jestem czy Pan Wojewódzki odważył by się tak zachować, gdyby miał program w amerykańskiej stacji i jeśli chodzi o amerykańską flagę???

 

Mogę się założyć, że bałby się i nie miałby odwagi, a jeśli już to zostałby natychmiast wyrzucony i stacja zażądałaby od niego zwrotu zapłaconej kary, a nie jak u nas stawała w jego obronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej sytuacji, której dotyczy wyrok, to ciekawy jestem czy Pan Wojewódzki odważył by się tak zachować, gdyby miał program w amerykańskiej stacji i jeśli chodzi o amerykańską flagę???

 

Mogę się założyć, że bałby się i nie miałby odwagi, a jeśli już to zostałby natychmiast wyrzucony i stacja zażądałaby od niego zwrotu zapłaconej kary, a nie jak u nas stawała w jego obronie...

Bać to może by się i nie bał, ale tamtejsze stacje w przeciwieństwie do tefałenu nie puściłby tego do emisji. A niewykluczone że i sam "gwiazdor" po nagraniu takiego odcinka zostałby zwolniony z kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a u nas taka "gwiazda" nie tylko nie ponosi, żadnych konsekwencji (wątpię czy Pan Edward Miszczak po tym programie "zaprosił" Wojewódzkiego nawet na rozmowę, a jeśli już, to co wnioskuję z zaangażowania "TVN" w jego obronę po to, żeby go poklepać w ramię i powiedzieć: "świetna robota Kubuś, bo wzrosła nam oglądalność i mówią o nas dużo inne media, więc dam Ci specjalną premię !"), ale właśnie może liczyć na pomoc prawną ze strony stacji i jest prezentowany jako osobowość i wzór dla młodych ludzi, bo taka jest pewnie większość widowni jego programu i "Mam Talent"...

 

Nie jestem żadnym fanatycznym patryiotą, ale jakieś granice powinny być, bo inaczej za jakiś czas będziemy obserwować podobne obrazki, jak ostatnio w Londynie, bo przecież "jest wolność i nikt nam nie może niczego zakazać !" i wtedy dziennikarze "Faktów TVN" będą robić wielkie oczy i zadawać pytania gościom: "jak mogło do tego dojść???"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej on jako gospodarz programu nie powinien dopuścić do takich rzeczy. A jeśli już nie on, to tak jak pisałem wcześniej. Szanująca się telewizja nie powinna dopuścić do emisji albo całego tego odcinka albo tego fragmentu. To nie jest program "na żywo".

 

Dostali karę i bardzo dobrze. Liczę że odwołania na nic sie zdadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie dziwię, że "TVN" nie umie przyznać się do błędu, skoro już stało się jak się stało, tylko rozważa kasację i skargę do trybunału europejskiego...

 

Moim zdaniem ta zaciekłość "TVN" w walce w tej sprawie jest zaprzeczaniem ich własnego poglądu, że "to był program rozrywkowy i nic się wielkiego nie stało", bo w takim razie po co iść aż do Sądu Najwyższego i do Brukseli (kwota kary nie jest przecież dla nich wysoka - mniej jak połowa nagrody w "Milionerach")???

 

Inna sprawa, że "TVN" wspiera od pewnego czasu też różnych innych dziwaków, typu Michał Szpak, przy których Kuba, to normalny facet (nie wiem po co takich ludzi promują, ale sądzę, że spory wpływ na taką sytuację mają też zagraniczni członkowie zarządu i akcjonariusze "TVN" i nie dziwię się, że spadkobiercy Jana Wejcherta chcą się wycofać z tego biznesu, bo on pewnie by na takie rzeczy nie pozwolił...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga do Sądu Najwyższego nic nie da TVN i tak przegra, gorzej gdy odwołają się do Trybunału w Strasburgu, tam akurat wyrok może być korzystny dla TVN, chociaż wątpię, bo tu doszło do złamania zasad konstytucji i TVN powinno mieć to na uwadze i bardziej uważać i nie emitować takich treści, w sumie takie pohańbienie flagi państwowej należy potraktować jako obrazę całego kraju i wszystkich Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...