Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teleturniej "Millionerzy" jest przegięciem, jeśli chodzi o same pytania. Więcej w tym show i puszczania oka do gracza. "Czy, aby na pewno ta odpowiedź? Czy mam tak zaznaczyć?" Pewnie w odcinku pojawi się maksymalnie 2 graczy, a jakby było mniej gadania o pogodzie i o modzie z graczem, pytań mogłoby paść więcej. Prawdziwym teleturniejem wiedzowym jest "1 z 10". Tadeusz Sznuka nie bawi się w kotka i myszkę z graczami tylko leci od razu z pytaniami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się zbiera na wymioty, od tego ględzenia o fajerwerkach na TVN. Bez przerwy opowieści o tysiącach ofiar fajerwerków, każdy zwierzak który zdechł na świecie, to wina świętowania Sylwestra. Jeszcze znaleźli jakiegoś autystycznego chłopaka, który opowiadał jak to się chował pod łóżkiem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Par_ta_cze! Teraz to skoki powinny wrócić do TVP.

 

Nie no żarcik taki bo skaczą tak słabo, że bez sensu tak rozwalać ramówkę dla skoków jak to miało miejsce kiedyś.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu niby jest kompromitacja? Akurat oglądałem cały materiał i żadnego cukrowania nie zauważyłem. Dobrze, że politycy pokazują się i w takich formatach i mogą ocieplić wizerunek, a nie tylko wieczna wojenka i pokazywanie, które strona jest najgorsza. Zresztą połowę wywiadu przeprowadziła młodzież. Wiadomo, że Hołownia zna się z Prokopem, więc łatwiej to można było zorganizować i przebiegło trochę po koleżeńsku. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ipo napisał(a):

Naprawdę nie ma tu co komentować. To kolejna "wrzutka" użytkownika @BizzareX który ma jasno określone przekonania polityczne...

Kolega oczywiście jest apolityczny, i to nie podlega dyskusji.

 

11 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja widzę wywiad z Marszałkiem Sejmu, drugą osobą w państwie przede wszystkim. Należałoby to odróżniać.

Dziwne że za poprzedniej władzy, TVN nie rwał się tak, do podobnych programów z marszałek Witek.😂.                     

11 godzin temu, Kiler napisał(a):

 Dobrze, że politycy pokazują się i w takich formatach i mogą ocieplić wizerunek,

Nie zapomnij tylko dodać, że ten wizerunek mogą ocieplić, tylko politycy z jednej strony barykady. Jakoś wizerunku Bosaka, TVN nie ociepla.

Jeszcze te słowa Prokopa na wejście: "Bo to dobry chłopak jest..." Tekst jak z filmu "Miś." 😂

Edytowane przez BizzareX
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenadą jest zapraszać polityków do programów śniadaniowych. Z założenia ma być to program apolityczny, gdzie mają pojawiać się luźniejsze tematy - o zdrowiu, o urodzie, o gotowaniu, plotki ze świata celebrytów itd. Adresowane głównie do gospodyń domowych, które rano nie muszą spieszyć się do pracy i oglądają spokojnie przy porannej kawie. I nagle wjeżdża wywiad-laurka z Hołownią. Podobna sytuacja miała parę lat temu w TVP 2 w "Pytaniu na śniadanie", gdzie był wywiad z Jarosławem Kaczyńskim.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/42603220/jaroslaw-kaczynski-o-zyciu-rodzinie-i-milosci-do-zwierzat

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BizzareX napisał(a):

Kolega oczywiście jest apolityczny, i to nie podlega dyskusji.

A czy kolega robi tutaj "wrzutki" właściwie nie prowadząc żadnej dyskusji? Jeb jakiś link i niech się dzieje co chce. Bez argumentów, bez jakiejkolwiek dyskusji. A czy kolega robił takie "wrzutki" gdy rządziła poprzednia władza? No nie tak wiec nawet nie próbuj mnie porównywać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BizzareX napisał(a):

Dziwne że za poprzedniej władzy, TVN nie rwał się tak, do podobnych programów z marszałek Witek.😂.                    

Tak dla formalności przypomnij czy gdy w programie śniadaniowym wywiad z pewnym liderem partii robiła TVP2 byłeś równie krytyczny?

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...