Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN nic nie zmienia w jakości od kilku lat, jest tak jak było w miarę statyczne 5Mbps, w rezultacie nigdy nie spada poniżej 4,6Mbps (co jest niezwykłą rzadkością w tv satelitarnej), a często skacze do 5,7Mbps, wina "rozmazanego" obrazu (choć ja takiego nie widziałem) być może tkwi w źródle, a nie w bitrate obrazu

 

Zgadza się. Również nie zauważyłem by parametry jakości TVN sie ostatnio zmieniły. Tak jak pisze user sxd bitrate na tym kanale nie spada poniżej 4,6Mbps i swoją wartością ustępuje jedynie kanałom TVP1, 2, Polsat, Polsat Sport, być może też Canal+ (nie wiem, nie mam dostępu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzień dobry TVN codziennie

Od września telewizja TVN będzie budziła swoich widzów codziennie, a nie tylko w weekendy. Jak dowiedział się Dziennik, stacja zdecydowałasię emitować swój śniadaniowy program "Dzień dobry TVN" także w tygodniu.

Z informacji Dziennika wynika, że telewizja TVN obecnie poszukuje formuły i gospodarzy programu. Poranny magazyn TVN ma mieć charakter poradnikowy, a nie lifestyle’owy jak weekendowe wydania. Twórcy będą chcieli uniknąć tematów politycznych.

 

Kto poprowadzi program? Do tej pory weekendowe wydania programu prowadziły pary: Kinga Rusin i Marcin Meller oraz Jolanta Pieńkowska i Magda Mołek. jednak stacja zdaje sobie sprawę, że nie dadzą rady pracować przez cały tydzień. Z nieoficjalnych informacji Dziennika wynika, że pod uwagę brana jest kandydatura Andrzeja Sołtysika.

 

Taki ruch stacji TVN oznacza, że jesienią możemy spodziewać się kolejnej telewizyjnej walki, tym razem na programy śniadaniowe. Stacja TVN będzie musiała pokonać mocną konkurencję w postaci "Kawy czy herbaty" (TVP1) oraz "Pytania na śniadanie (TVP2).

media2.pl

 

wg. mnie to fajnie tylko co oni będą cały czas dawali :?: Chyba nie dużo ludzi będzie to oglądało w tygodniu, bo wkońcu większość pracuje, ale z drugiej strony dobrze, stacja TVN musiala odpowiedz na malejacy udzial w rynku, bo Polsat wygywal. TVN i tak bedzie lepszy, przynajmniej wg. mnie

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN koncertuje na sopockim Molo

Telewizja TVN rozpoczyna promocję 44. Międzynarodowego Sopot Festival 2007. W dniach od 21 do 24 lipca na sopockim Molo odbęda się pierwsze "Koncerty na Molo". Na scenie zaprezentują się polscy i zagraniczni artyści.

Przed trójmiejską publicznością zagrają zarówno polscy jak i zagraniczni wykonawcy: Enrique Iglesias, Doda, Lady Pank, Stachursky, September, Thierry Amiel, Monrose, The Cloud Room i Kombi.

 

W trakcie koncertów zaprezentują się również zwycięzcy eliminacji konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności czyli: Feel, Małgorzata Ostrowska, Sumptuastic, Szymon Wydra & Carpe Diem i Łukasz Zagrobelny.

 

"Koncerty na Molo" będą rozpoczynać się o godzinie 20.00. Emisja koncertów na antenie TVN: 29 lipca, 5 sierpnia, 12 sierpnia, 19 sierpnia około godziny 22.00.

 

media2.pl

 

może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Smoląg został z początkiem lipca nowym rzecznikiem prasowym TVN – poinformowała stacja w komunikacie. Smoląg zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Sołtysika, który nadal pracować będzie w dziale programowym stacji.

Karol Smoląg pracę w TVN rozpoczął na początku kwietnia jako dyrektor działu korporacyjnego, gdzie odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, public affairs oraz CSR TVN.

 

– Utworzenie działu korporacyjnego jest przejawem wielkiej wagi, jaką zarząd grupy TVN przywiązuje do kwestii przejrzystości i komunikacji oraz konsekwencją rosnących potrzeb komunikacyjnych spółki – tłumaczy nam Smoląg.

 

Wcześniej, w latach 2001 – 2007, Karol Smoląg pracował w departamencie komunikacji społecznej Narodowego Banku Polskiego. Był m.in. rzecznikiem prasowym NBP.

 

Andrzej Sołtysik, dotychczasowy rzecznik prasowy TVN, pozostaje w dziale programowym stacji.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj Kunica wraca do telewizji TVN. Według Dziennika, reporter we wrześniu rozpocznie pracę w powstającym kanale biznesowym TVN, którym kieruje Roman Młodkowski. Mikołaj Kunica będzie w nowej stacji szefem zespołu reporterów.

Mikołaj Kunica do TVN wraca po dwóch latach przerwy, skąd odszedł do „Wiadomości” TVP.

 

– Mikołaj był i jest zaangażowany w TVN. Rozstaliśmy się emocjonalnie i emocjonalnie się spotkaliśmy na nowo. Nie miało sensu roztrząsać dawnego żalu, kiedy widać gołym okiem, że Mikołaj jest dalej bardzo z nami związany i wierzy, że jego powrót jest dobry i dla niego, i dla firmy – mówi na łamach Dziennika Adam Pieczyński, prezes TVN24.

 

źródło: http://www.medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie od Jesieni zagości na TVN dobrze znany widzą Fox Life program So You Think You Can Dance - Myślisz, że umiesz tańczyć. Wczoraj po Uwadze leciala informacja do tego programu. Nazwy nie podali ale ci co ogladali na Fox Life to poznaja po charakterystycznej muzyce ktora leciala w wejsciowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie mogę znaleźć TVN na analogowej satelicie. Mógłyby mi ktoś dać parametry do tej stacji??? Obecnie mam ustawiną antenę satelitarna na astre. Odbieram Eurosport w wersji angielskiej o parametrach:

VIDEO 11604 H

NORM BW2 K

AUDIO MONO

L 7.02

R -

H MOD 029

LNB 1

1 - 13.109 C

2. AFC 13109 C

Bardzo proszę o podawanie dokładnych parametrów takich jak w wzorze. Pomóżcie!!!

Obecnie mam ustawioną satelite analogową na astre i odbieram np. eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września na antenie telewizji TVN, która w tym roku obchodzić będzie 10 lat swojego istnienia, obowiązywać będzie jesienna ramówka. Widzowie stacji oprócz nowych edycji swoich ulubionych programów mogą liczyć na cztery nowe propozycje produkcji własnej, w tym nowy program Kuby Wojewódzkiego.

 

:arrow:http://media2.pl/media/26865-dziesiata- ... z-tvn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...