Jump to content

Recommended Posts

Pierwszy sezon 39 i pół jeszcze jako tako wyglądał i miał sens. Później już ciągnięcie na siłę. Po kontynuacji wiele się nie spodziewam, nawet raczej nie obejrzę, zwłaszcza że pierwotnej wersji nie obejrzałem do końca (odpuściłem gdzieś w trakcie 2 sezonu).

Wiadomo co oprócz 39.5 Mam talent i Top Model zagości w jesiennej ramówce ? Nowy agent? Ameryka express ?

• Confused 2

Widocznie przegrywają z ''Pytaniem na śniadanie'', skoro chcą zaczynać wcześniej. W dodatku pojawi się nowy duet prowadzących Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, który zastapi Marcina Mellera i Magdę Mołek.

W sumie jesienna ramówka TVN przedstawia się następująco:

Poniedziałek-Czwartek: Nowe odcinki Milionerów (20:55).

Poniedziałek-Piątek: Programy lifestyle'owe (11:00).

PoniedziałekTop Model (21:30).

WtorekPułapka (21:30), Kuba Wojewódzki (22:30), Superwizjer (23:30).

ŚrodaStarsza pani musi fiknąć (21:30), Kości (0:55).

CzwartekKuchenne rewolucje (21:30).

PiątekSuperkino (20:00).

SobotaStylowy projekt (15:50), 36,6 (18:00), Mam Talent! (20:00).

NiedzielaKobieta na krańcu świata (11:00), Co za tydzień? (11:30), Big Brother Tydzień (17:00), MasterChef (20:00), 39 i pół tygodnia (21:30).

Znikają: Ameryka Express Ślub od pierwszego wejrzenia.

Moim zdaniem nic ciekawego w jesiennej ramówce TVN-u, jedynie ''39 i pół tygodnia'' mnie interesuje.

Nie widocznie przegrywają, tylko po prostu przegrywają. A przynajmniej zaczęli tracić do nich. Kilka chwil i wyniki znalezione.

Czyli Ślubu od pierwszego wejrzenia nie będzie,przecież na koniec tamtej edycji mówili o zbliżającym się castingu a co do Ameryka ekspres to jest zamieszanie z prowadzącą podobno ma prowadzić Daria Ładocha a jedna z gwiazd ma być Qczaj i Dominika Tajner Wiśniewska.

Mam wrażenie, że jak przejął ich Discovery to oferta sięga coraz bardzie dna. Nie wiem czy to Edward popisuje się przed amerykańskimi właścicielami, czy taką ideologię narzucili, ale nie widać tu już nic z polotem - taki celebrycki szajs. Jak można tak upaść?

17 godzin temu, Frontowiec napisał:

CzwartekKuchenne rewolucje (21:30), (...)

Sobota: (...)Mam Talent! (20:00).

Oni chyba będą tymi programami widzów męczyć do końca świata. Dziwię się, że to jeszcze ktoś ogląda. Ja po 2-3 sezonach wymiękłem, bo po prostu miałem już dosyć. Ileż można.

• Confused 1
  • Upvote 1

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Mam wrażenie, że jak przejął ich Discovery to oferta sięga coraz bardzie dna. Nie wiem czy to Edward popisuje się przed amerykańskimi właścicielami, czy taką ideologię narzucili, ale nie widać tu już nic z polotem - taki celebrycki szajs. Jak można tak upaść?

Tutaj się z tobą zgodzę. Kiedyś TVN był o wiele lepszy, mieli np. ''Szymon Majewski Show'', ''Teraz My!'', ''Kawę na ławę'' czy ''Milion w minutę'', dzisiaj jest to telewizja skierowana głównie do kobiecej widowni.

Wszystkie telewizje kiedyś były lepsze. Dziś nie pomyślenia "telewizja edukacyjna"  do 15:00 na TVP1. Programy dla dzieci. młodzieży czy teleturnieje na wszystkich kanałach. Nie wspominając o filmach serialach czy sporcie.

• Like 3

'Pułapka'' zepchnięta na wtorek? Zły pomysł...

Skończono "Diagnozę" na 4 sezonach, bo na tyle ją producenci planowali, więc nowej serii nie będzie.

Posted (edited)
W dniu 10.08.2019 o 12:31, Bloo411 napisał:

Oni chyba będą tymi programami widzów męczyć do końca świata. Dziwię się, że to jeszcze ktoś ogląda. Ja po 2-3 sezonach wymiękłem, bo po prostu miałem już dosyć. Ileż można.

Ja w ogóle nie oglądałem i nie oglądam żadnego talent show.

Dla mnie liczy się film , serial,  dobry dokument i program informacyjny.

Edited by Marek79
  • Upvote 1

5 godzin temu, Bartosz nowicki napisał:

Wie może ktoś o której godzinie dziś konferencja Ramówkowa TVN’u?

Zaczęła się kilka minut temu na TVN 24.

Jeszcze będzie jedna nowość programowa na TVN-ie - ''My Way'', w którym to Edyta Górniak będzie uczyć się jeździć. Emisja od 30 października o 21:30.

Na samą myśl pojawią się mdłości. To już program o rodzynkowych Majdankach był ciekawszy.

• Haha 1

Przeciętny moim zdaniem.

Spot bardzo ładny, jeden z lepszych takie TVN wyprodukował. :) A co do ramówki, to cieszę się na powrót Pułapki i Pod Powierzchnią - chociaż ten ostatni można już dawno było zobaczyć na Playerze. 39 i pół tygodnia również zobaczę - tylko jak znaleźć czas na to wszystko? :D

Szkoda, że ciągle zarzucają ten Mam Talent - mnie bardziej interesował X Factor. ;)

• Confused 2

Posted (edited)

Od 2 września zmiany w ramówce. ''Szpital'' wchodzi na godzinę 14:30, a ''Kuchenne Rewolucje'' na godzinę 17:00.

Czyli premierowych odcinków ''Szpitala'' wychodzi na to, że nie będzie.

Edited by Patjyk

Od 2 września zmiany w ramówce. ''Szpital'' wchodzi na godzinę 14:30, a ''Kuchenne Rewolucje'' na godzinę 17:00.  

Czyli premierowych odcinków ''Szpitala'' wychodzi na to, że nie będzie.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/bez-premierowych-odcinkow-szpitala-jesienia-w-tvn-komentarz

Narazie ,,Szpital" jest zawieszony. Myślę że chcą odzyskać widzów ,,Kuchennych Rewolucji" bo podobno coraz mniej ludzi to ogląda.