Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spot bardzo ładny, jeden z lepszych takie TVN wyprodukował. :) A co do ramówki, to cieszę się na powrót Pułapki i Pod Powierzchnią - chociaż ten ostatni można już dawno było zobaczyć na Playerze. 39 i pół tygodnia również zobaczę - tylko jak znaleźć czas na to wszystko? :D

Szkoda, że ciągle zarzucają ten Mam Talent - mnie bardziej interesował X Factor. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 września zmiany w ramówce. ''Szpital'' wchodzi na godzinę 14:30, a ''Kuchenne Rewolucje'' na godzinę 17:00.  

Czyli premierowych odcinków ''Szpitala'' wychodzi na to, że nie będzie.

 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/bez-premierowych-odcinkow-szpitala-jesienia-w-tvn-komentarz

Narazie ,,Szpital" jest zawieszony. Myślę że chcą odzyskać widzów ,,Kuchennych Rewolucji" bo podobno coraz mniej ludzi to ogląda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że te powtórki "Kuchennych Rewolucji" dali nie tyle po to, żeby odzyskać widzów, a raczej dlatego, że ten program ma spore grono widzów, więc TVN wykorzystuje to tak jak Polsat wykorzystuje Kiepskich, bo wie, że nawet powtórki o 17:00 będą mieć dobre wyniki. Zresztą nie wiem czy to zauważyliście, ale podczas wakacji promowano nawet powtórki odcinków w czwartki o 21:30 prawie z taką intensywnością jak premierowe wydania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 21:54, Kirk napisał:

Kilka minut temu widziałem zapowiedź serialu "39 i pół tygodnia", w niej Tomasz Karolak wykonuje piosenkę Anny Jantar "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Data premiery jeszcze nie jest dokładnie znana, podaje się tylko, że wkrótce się serial pojawi.

Pierwszy odcinek za nami. Taki typowy serial obyczajowy.Jeżeli wszystkie odcinki będą takie to raczej szału nie będzie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...


Reporterka "Uwagi!" Aleksandra Rek wyłożyła się na materiale kręconym w mojej gminie. Gmina oczywiście jest wściekła na TVN prostując fałszywkę dwoma sprostowaniami:
https://bochniazbliska.pl/wydarzenia/trzciana-ciag-dalszy-historii-tym-razem-na-material-tvn-ostro-zareagowala-kierownik-gops-w-trzcianie/
https://bochniazbliska.pl/wydarzenia/trzciana-fatalne-warunki-zycia-pani-cecyli-przedstawila-uwaga-gmina-odpowiada-sprawa-nie-jest-tak-oczywista-wideo/
Sam materiał wyemitowano 23 grudnia. Chodziło w nim o kobietę która chciała otrzymać nowe mieszkanie dla siebie i chorego na schizofrenie syna. Nie interesowało ją jednak ulokowanie tego mieszkania na terenie gminy a w Krakowie gdzie mieszka jej rodzina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, obecna ramówka TVN-u jaka jest, taka jest. Kiedyś była o wiele lepsza: ''Szymon Majewski Show'', ''Teraz My!'', ''Kawa na ławę'', ''Siłacze'', ''Milion w minutę'', ''Mamy cię!'', teraz tych programów już nie ma i TVN jest obecnie kobieco-paradokumentalną telewizją, w której nic dla mnie nie ma. Nawet TVN zaczął stosować sondy SMS przy swoich serialach paradokumentalnych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bober1 napisał:

Tak samo jak TVP robi z the voice od Poland senior gdzie wiedzą że duża część starszego społeczeństwa ogląda TVP a tam śpiewają ludzie którzy w chórze w kościele nie powinni śpiewać, a to i tak się sprzedaje.

The Voice Senior to jest mutacja tego programu tak jak Kids. TVP sobie tego nie wymyśliła ,po prostu cały format się sprawdza za granicą ,dlatego stacja rozbudowała go o kolejną wersję. Tym bardziej ,że się z tego zrobił taki program misyjny od dzieci po seniorów ,czyli każdy coś znajdzie dla siebie.

Odnośnie TVN ,to filmowo według mnie stacja zrównała się z TV Puls. Lepsze pozycje się trafiają w Polsacie czy TVP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W początkach telewizji komercyjnej w Polsce królowały telenowele z Ameryki Południowej, teleturnieje wiedzowe i japońskie anime. Teraz paradokumenty i reality-show, gdyż ustawa nakazuje im produkcje programów własnych. Według KRRiTV za programy własne nie uważa się serwisów informacyjnych i teleturniejów. Chyba czas na dopisanie do ustawy, że programy o niskiej wartości artystyczno-poznawczej jakimi są paradokumenty nie wliczamy do czasów programu własnego. ;-)

 

Jak dobrze, że nie oglądam telewizji ogólnodostępnej. Bez kanałów TVN, Polsat i TVP można żyć. Jeśli mają jakąkolwiek ciekawą produkcję, mogą obejrzeć na ich Player, Ipli czy TVP VOD. Nie muszę być niewolnikiem ramówki.

Edytowane przez swordfish
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro paradokumenty są teraz tak strasznie "popularne", to kiedy pojawi się format telewizyjnych lombardów, który obecnie w Niemczech jest strasznie popularny jak np. "Bares fur Rares"? (wszak to właśnie z Niemiec ściągnęliśmy paradokumenty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...