Jump to content

Recommended Posts

Tymczasem na FB [beep]oburza że nie emitują w dzień. Takie bzdury tam wypisują że to hit. Szkoda że większość sobie nie zdaje sprawy że polska koncesja na to nie pozwala. 

Zastanawiam się tylko czy jakieś firmy ,były zainteresowane emisją swoich spotów, w trakcie tak specyficznego filmu.😱 Chyba dziwnie by się prezentowała, reklama żelków Haribo kilka sekund po prezentacji tak drastycznych treści. 😬

Reklama Romana Polańskiego idealnie by się wpisywała w ten film. 

• Haha 1
  • Upvote 3

3 minuty temu, BizzareX napisał:

Zastanawiam się tylko czy jakieś firmy ,były zainteresowane emisją swoich spotów, w trakcie tak specyficznego filmu.😱 Chyba dziwnie by się prezentowała, reklama żelków Haribo kilka sekund po prezentacji tak drastycznych treści. 😬

Tam nie ma drastycznych treści. Co najwyżej bardzo wrażliwe i brutalnie prawdziwe.

Fantastycznie, że w końcu jakaś duża stacja zdecydowała się na emisję. Myślę, że bardziej sens by to miało w TVP gdzie dużo starszych widzów którzy nie mają dostepu do internetu, ale oczywiście cenzura tego nie przepuści więc chociaż TVN stanął na wysokości zadania.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

3 godziny temu, wislok napisał:

Film trwa 2 godziny, jakby dali z reklamami toby skończyli około 2.00 . Kto by im dotrwał do tej godziny..

WP będzie powtarzało dziś ten dokument od 23-ej do 1.40 ,według programu. Wychodziło by 40 minut reklam:shock:.

• Haha 1

Chyba warto nadmienić, że dziś po raz pierwszy Kilerów 2-óch, po reprodukcji cyfrowej w HD.

Rzeczywiście różnica jest bardzo zauważalna. Tylko że proporcje obrazu są nietypowe, które wyglądają na 14:9.

No przycięcie rzeczywiście jak na 14:9. Ładnie to wygląda, choć nie powiem, że stara wersja też miała swój klimat. 1 część tydzień temu była w SD więc pewnie zaraz też przerobią.

Kiler z 6.05 to wersja sprzed rekonstrukcji, z kolei z 12.05 była już to wersja zrekonstruowana

Zaś obie emisje Kiler-ów 2-óch to wersja po rekonstrukcji, ale emisja z poniedziałku była w błędnej przestrzeni barw

Co oni tak mieszają z tymi wersjami? Testują je sobie ot tak na wizji? 😄

• Haha 1

Trochę informacji w tych kwestiach odnośnie "Kilerów":

http://forum.polskiekino.com.pl/viewtopic.php?p=14674#p14674

http://forum.polskiekino.com.pl/viewtopic.php?p=14678#p14678

http://forum.polskiekino.com.pl/viewtopic.php?p=14702#p14702

http://forum.polskiekino.com.pl/viewtopic.php?p=14776#p14776

Mi to wygląda ewidentnie na format obrazu: 1,66:1(czyli bardziej "15:9") stosowany przy nagrywaniu filmów i uzyskiwany poprzez zastosowanie odpowiednich tzw.: "kaszet"(np.: "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" są nagrane w takim samym formacie obrazu z tego co wiem). Mogę się mylić.

Edited by DVB-T(2) INQUIRING

Genialna oglądalność filmu ''Tylko nie mów nikomu'' - 2,22 mln widzów. Ponad 32 % udziałów.

• Like 1

Biorąc pod uwagę godzinę emisji to wynik mocno zaskakuje na plus.

Zastanawiam się tylko czemu WP i TVN tak późno to emitowały. Są na to jakiś przepisy jak z przemocą i seksem?

TVN - 16+,  więc mogło być o 20:00
WP - 18+, no to już po 23:00

W najbliższy wtorek, w związku z 30 rocznicą częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce, będzie 40-minutowe wydanie specjalne ''Faktów'' prosto z Gdańska (będzie to zarazem pierwsze od trzech lat wyjazdowe wydanie ''Faktów'').

Również tego samego dnia o 23:35 będzie 60-minutowe wydanie specjalne ''Superwizjera'', w którym polscy muzycy (m.in. Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski czy Piotr Liroy-Marzec) opowiedzą o 30-leciu zmian w Polsce.

• Thanks 1

Chyba 40-minutowe wydanie. Ten sam "Superwizjer" był wczoraj na TVN 24. Zostawili sobie 20 minut na reklamy.

Kilka minut temu widziałem zapowiedź serialu "39 i pół tygodnia", w niej Tomasz Karolak wykonuje piosenkę Anny Jantar "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Data premiery jeszcze nie jest dokładnie znana, podaje się tylko, że wkrótce się serial pojawi.

Pewnie jesień 2019 lub wiosna 2020, ale mówiło się ponoć o jesiennej ramówce.

Wydaje mi się, że skoro zwiastun jest nadawany już teraz, to bardziej prawdopodobna jest ramówka jesienna.

12 godzin temu, Kirk napisał:

Kilka minut temu widziałem zapowiedź serialu "39 i pół tygodnia", w niej Tomasz Karolak wykonuje piosenkę Anny Jantar "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Data premiery jeszcze nie jest dokładnie znana, podaje się tylko, że wkrótce się serial pojawi.

Ten serial to był syf. Teraz pewnie będzie jeszcze gorszy. W sumie TVN celuje w pseudointeligencję. 

• Upvote 1

Pierwszy sezon 39 i pół jeszcze jako tako wyglądał i miał sens. Później już ciągnięcie na siłę. Po kontynuacji wiele się nie spodziewam, nawet raczej nie obejrzę, zwłaszcza że pierwotnej wersji nie obejrzałem do końca (odpuściłem gdzieś w trakcie 2 sezonu).