Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy wtorek, w związku z 30 rocznicą częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce, będzie 40-minutowe wydanie specjalne ''Faktów'' prosto z Gdańska (będzie to zarazem pierwsze od trzech lat wyjazdowe wydanie ''Faktów'').

 

Również tego samego dnia o 23:35 będzie 60-minutowe wydanie specjalne ''Superwizjera'', w którym polscy muzycy (m.in. Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski czy Piotr Liroy-Marzec) opowiedzą o 30-leciu zmian w Polsce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, Kirk napisał:

Kilka minut temu widziałem zapowiedź serialu "39 i pół tygodnia", w niej Tomasz Karolak wykonuje piosenkę Anny Jantar "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Data premiery jeszcze nie jest dokładnie znana, podaje się tylko, że wkrótce się serial pojawi.

Ten serial to był syf. Teraz pewnie będzie jeszcze gorszy. W sumie TVN celuje w pseudointeligencję. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Widocznie przegrywają z ''Pytaniem na śniadanie'', skoro chcą zaczynać wcześniej. W dodatku pojawi się nowy duet prowadzących Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, który zastapi Marcina Mellera i Magdę Mołek.

 

W sumie jesienna ramówka TVN przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek-Czwartek: Nowe odcinki Milionerów (20:55).

Poniedziałek-Piątek: Programy lifestyle'owe (11:00).

PoniedziałekTop Model (21:30).

WtorekPułapka (21:30), Kuba Wojewódzki (22:30), Superwizjer (23:30).

ŚrodaStarsza pani musi fiknąć (21:30), Kości (0:55).

CzwartekKuchenne rewolucje (21:30).

PiątekSuperkino (20:00).

SobotaStylowy projekt (15:50), 36,6 (18:00), Mam Talent! (20:00).

NiedzielaKobieta na krańcu świata (11:00), Co za tydzień? (11:30), Big Brother Tydzień (17:00), MasterChef (20:00), 39 i pół tygodnia (21:30).

 

Znikają: Ameryka Express Ślub od pierwszego wejrzenia.

 

Moim zdaniem nic ciekawego w jesiennej ramówce TVN-u, jedynie ''39 i pół tygodnia'' mnie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Frontowiec napisał:

CzwartekKuchenne rewolucje (21:30), (...)

Sobota: (...)Mam Talent! (20:00).

 

 

 

 

Oni chyba będą tymi programami widzów męczyć do końca świata. Dziwię się, że to jeszcze ktoś ogląda. Ja po 2-3 sezonach wymiękłem, bo po prostu miałem już dosyć. Ileż można.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Mam wrażenie, że jak przejął ich Discovery to oferta sięga coraz bardzie dna. Nie wiem czy to Edward popisuje się przed amerykańskimi właścicielami, czy taką ideologię narzucili, ale nie widać tu już nic z polotem - taki celebrycki szajs. Jak można tak upaść?

 

Tutaj się z tobą zgodzę. Kiedyś TVN był o wiele lepszy, mieli np. ''Szymon Majewski Show'', ''Teraz My!'', ''Kawę na ławę'' czy ''Milion w minutę'', dzisiaj jest to telewizja skierowana głównie do kobiecej widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.08.2019 o 12:31, Bloo411 napisał:

 

Oni chyba będą tymi programami widzów męczyć do końca świata. Dziwię się, że to jeszcze ktoś ogląda. Ja po 2-3 sezonach wymiękłem, bo po prostu miałem już dosyć. Ileż można.

Ja w ogóle nie oglądałem i nie oglądam żadnego talent show.

Dla mnie liczy się film , serial,  dobry dokument i program informacyjny.

Edytowane przez Marek79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...