Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 ep - 1.545.044 (11,00%)

2 ep - 1.382.699 (10,00%)

3 ep - 1.651.763 (12,40%)

4 ep - 1.603.302 (11,56%)

Źrodło: wirtualnemedia_pl/Mariusz Wójcicki. :)

Jest bardzo średnio, a szkoda, bo ten sezon jest nawet udany, mi osobiście znacznie lepiej ogląda się to jak ubiegłoroczny. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje złej prasy. Po prostu "To&Owo TV" wyszło 7 marca, a ja mam "Tele Świat", który wyszedł 27 lutego i to jest cały czas aktualny numer. Po prostu zmienili to później, w tym tygodniu już było to wiadome, więc numery z tego tygodnia najwyżej to uwzględniły. Jednak to nie pierwszy przypadek, że przesuwają kolejne części"Gwiezdnych Wojen" na sobotę. Niektóre poprzednie części też przesunęli.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj padło pytanie za milion. Szkoda, że nie wykorzystują tego najbardziej dramatycznego podkładu muzycznego z taką dodatkową melodyjką w tle. 

Na WP jest jakiś program o kulisach programów czy o znanych osobach i do odcinka dot. Milionerów czy Hubera zrobili takie promo, gdzie prowadzący z WP siedzi naprzeciwko Huberta i tam mogli to użyć przy "pytaniu za milion":
https://www.instagram.com/p/BRYP68_jvYb/?taken-by=grabari.pl&hl=pl 

(Swoją drogą prezenter WP mógłby popracować trochę nad dykcją :P). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ramówkę TVNu na kwiecień, to coś mnie się wydaje, że nie za bardzo sobie radzą z efektywnym wykorzystaniem praw filmowych, zwłaszcza tych, które ostatnio nabyli. Fajnie, że widnieje w prime-time sporo filmów od Universalu (w Superkinie m.in. piąta i szósta część sagi Szybcy i wściekli), także tych, które ostatnio pokazywał Puls. Zbuntowana od Summitu tuż po świętach, więc też w miarę szybko. Ale niestety, ostatni piątek kwietnia wygląda dość nieprzyjemnie. Interstellar, film Ch. Nolana bez wątpienia z najmniejszą dawką przemocy w jego dotychczasowym kinowym dorobku, będzie emitowany dopiero około 22:00. No bo co pojawi się przed tymże seansem? Kolejna, żałosna i żenująca powtórka Shreka i tak pewnie będą ciągnąć całą tetralogię do drugiej połowy maja, zapewne bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów do wyboru.

Ogółem, stacji średnio się udaje z ramówką pod praktycznie każdym względem, co pokazują np. niezbyt zadowalające wyniki choćby Belle Epoque.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...