Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd to ja znam. Kiedyś usłyszałem takie powiedzenie zacnej osobistości w polityce – że wypowiedział się jako osoba prywatna i proszę nie kojarzyć jego osoby z zajmowanym stanowiskiem. Śmieszne.

Natomiast gazety – tygodnika nie znam. Ale osobę zapowiadającą a nieprzepowiadającą prognozę pogody znam jak najbardziej z tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ją wzięli. Skoro władze stacji nie mają nic przeciwko to nie ma problemu. Nie szukałbym na siłę pretekstów do krytykowania TVN i osób z nim związanych. Chciałbym pochwalić Maję Popielarską za udział w akcji Kujawskiego "Pomagamy pszczołom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja wina bo źle patrzyłeś więc nie wiem do kogo pretensje. TVN na swojej oficjalnej stronie zawsze na bieżąco uaktualnia ramówkę w przeciwieństwie do Polsatu, który programu na stronie ani nigdzie nie uaktualnia. Na stronie TVN jest dobrze 23:20 więc w czym problem? Więc jak gorzej niz Polsat skoro godzina jest dobra na oficjalnej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranormal Activity II w EPG i teletekście (strona 333) jest o 23:00. 23:15 - dalej nie ma. Zaglądam na OIDP 303 teletekstu - i tam jest 23:20. Straciłem 15 minut życia. Gorzej niż Polsat, uczą się od najlepszych :D

A to współczuję, bo u mnie dziwnym trafem film był o czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy, że TVN puszcza b. szybko jak na tv otwartą premiery nawet dwuletnich kinowych hitów. I tak się teraz zastanawiam, skoro mają już Władcę Pierścieni, to zapewne postarają się o Hobbita. Fajnie by było jakby juz za rok o podobnej porze go puścili razem z LOTR'em. Chociaż może za bardzo sie rozmarzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym numerze ''Tele Tygodnia'' w dziale ''Opinie'' jedna z pań skarżyła się na nieaktualną czołówkę serialu ''Na wspólnej'' w której są pokazane takie niewystępujące już postacie jak np. Filip, Borys czy siostra Oli. Według mnie powinni zrobić nową czołówkę serialu w której powinni się pojawić np. Bogdan z dziećmi czy Monika z rodziną. Serial kończy się także starą planszą ''Na zlecenie TVN''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądając odcinki serialu ''Na wspólnej'' zauważyłem iż córka adoptowanego syna Marii Zięby ma 15 lat mimo iż aktorka odgrywająca tą role niedawno skończyła 17 lat. Czyżby pokazywano odcinki z rocznym opóźnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie w TVN po raz pierwszy zobaczymy takie produkcje jak „Listy do M.”, „Kowboje i obcy”, „Sex Strory”, czy też „Paranormal Activity 3”. Oprócz tego między innymi „Shrek Forever”, „Starcie Tytanów”, „G.I. Joe: Czas Kobry”, „Duchy moich byłych”, „Saga Zmierzch: Zaćmienie”, czy „Ekspres polarny”. Pełna oferta na listopad - http://www.tvnfakty.pl/listopadowy_przewodnik_filmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...