Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, moze nie potrzebują? może zainteresowani sami wiedzą? A TTv nie chyba zbyt duzej oglądalności, to trzeba promować...

Wśród stacji grupy TVN radzą sobie całkiem dobrze - są na czwartym miejscu po TVN, TVN7 i TVN24. A wśród wszystkich stacji tematycznych w Polsce są w TOP5 więc źle nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Na wspólnej ma zniknąć. Taką informację usłyszałem przed chwilą w Radiu Eska.

To Radio Eska cytuje Super Express i Pudelka? :lol:

Na razie po prostu aktorzy nie mają podpisanych umów - produkcja serialu zapowiada, że w październiku już będą umowy i produkcja ruszy (serial kręcony jest z rocznym wyprzedzeniem).

Wieczorem panienka na obcasie się powyginała i przepowiedziała...

Kurcze leje jak cebra. Co to jest.

Wiesz, że prognozy z anteny TVN Meteo są umieszczane na ich stronie internetowej? Takie same są w TVN, TVN24, TVN Turbo, TVN CNBC, ITVN i TTV. I z map pogodowych widzę, że do synoptyków nie możesz mieć pretensji, bo na mapach wszystko się zgadza. Co najwyżej do prezenterki, która powiedziała inaczej niż jak zaznaczyli na mapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Na wspólnej ma zniknąć. Taką informację usłyszałem przed chwilą w Radiu Eska.

To Radio Eska cytuje Super Express i Pudelka? :lol:

Na razie po prostu aktorzy nie mają podpisanych umów - produkcja serialu zapowiada, że w październiku już będą umowy i produkcja ruszy (serial kręcony jest z rocznym wyprzedzeniem).

Teraz mają nakręcone odcinki do czerwca 2014? Szybko im to idzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, gdyż ta z Polsatu i TVP1 zazwyczaj jest trafniejsza.
Ostatnio w Hyde Parku akurat napisałem post z porównaniem jednodniowym dla mojej miejscowości i akurat jest odwrotnie jak piszesz. Ale to nie jest żadna reguła. Nie oglądam zazwyczaj prognoz na TVP czy Polsacie. W prognozach pogody najlepsze jest to, że nie boją się podać sprawdzalności na koniec tygodnia - nawet jak jest tydzień kiedy spadnie im sprawdzalność do 60 proc. I co najważniejsze na różnych stronach można sobie to porównać z danymi ze stacji meteorologicznych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perognozy pogody na TVN nie oglądam, dla mnie bardziej sprawdzają się te z Polsat niż z TVP. Jednak prognozy to po prostu PROGNOZA i często się nie sprawdzają- ma być słoneczko,a jest pochmurnie,miały być przelotne opady,a są ciągłe. Akurat nie sądzę,żeby telewizje znacząco sę różniły w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by widząc to, co za oknem się dzieje jakoś tę prognozę zmodyfikować. A nawet, żeby autor tej prognozy, to ponownie autoryzował. A tak!

Jakże śmiesznie, to wygląda, jeśli taką prognozę się klepie bez sensu poprzedzając i kończąc reklamami sponsora. Ja na miejscu tego sponsora zażądał bym zwrotu pieniędzy. Uwaga ta nie dotyczy tylko tej stacji. Ale na kogo wypadło na tego bęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a. Przecież jak sama nazwa wskazuje to są tylko "prognozy" pogody, a nie program ezoteryczny, w którym ją przepowiadają. Nie da się idealnie doprecyzować tego jaka będzie aura w danym regionie czy też mieście. A skoro mamy tu już fanklub internetu, który ponoć jest nieomylny jeśli chodzi o pogodę, to czemu z niego nie korzystacie, tylko oglądacie TVN, w którym sprawdzalność to średnio 90% dla temperatury i opadów, do czego się przyznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...