Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zdaje że logo minimalnie zmniejszyli i jest całkiem wyraźne chociaż jeszcze mogli zmniejszyć ale cóż i ciekawie jak sprawa z netvi czy bedzie w necie czy nie choć na niektórych serwsach jest trasmisja o 2,5mb/s

Jak obecnie widać cieżko bedzie obecnie Netvi usuneło TVP1i 2 Info Kultura Polonia i Historia co bedzie dalej petycja od ludzii inaczej jest [beep]two Państwie i tak Netvi tyle że kanałach Filmbox zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka poważna choroba dotknęła Dodę? Doczytałeś w ogóle o co w tej całej farsie chodzi? Zrobiła sobie zwykły marketing, po tym swoim rzekomo "strasznym" wypadku ma założony "kołnierz ortopedyczny" - skórzany z ćwiekami (ciekawy jestem medycznej efektywności takiego rozwiązania) i to cała historia.

 

Poważniejszym problemem jest chyba to, że popowa piosenkarka "rzuca się" w tłum nastolatków wychowanych na Esce i liczy, że ktoś ją złapie. Ciekawe czy podobnie oburzają Cię np. kabarety nabijające się z jąkania Michnika ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego?? Nergal też darł Biblię co nie oznacza,że naśmiewałem się z jego poważnej choroby itd. Trzeba po prostu być człowiekiem,a Szulim pokazuje,że jest hieną.

A Doda jak się zachowywała szydząc z Przemysława Salety czy Steczkowskiej? Nadmuchana blondynka, która ma jedynie do zaoferowania głos i kawałek ciała już od dawna gnoiła innych, a teraz co? Poczuła się urażona? Oj. Dobrze jej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej programy widocznie mają taką, a nie inną formułę. To tak samo jakby Wojewódzki miał zachowywać się jak na 50-latka przystało. Ogarnijcie się, to tylko telewizja, w dodatku rozrywkowa. Czasem nie rozumiem czy tu chodzi o nagonkę na Agę Szulim, czy może na TVN, bo poszła do nich pracować. I nie ma co stwierdzać, że dziennikarka powinna się gryźć w język bardziej niż piosenkarka, bo ta druga - sorry, ale wystąpiła w telewizji publicznej, a jej pyskówki pojawiały się praktycznie w każdym odcinku. Jakoś nikt jej nie zdjął z anteny, nikt nie ukarał. Ba, nawet tron dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN to stacja, której nie szanuję, oni nie znają żadnych granic,liczy się tylko kasa i oglądalność, po trupach do celu. Obrzydliwe.

A dla jakiej stacji na Polskim rynku nie liczą się pieniądze i oglądalność?

Czy to oznacza,że wolno wszystko ?? że można nabijać się z niepełnosprawności, z choroby, z tragedii ludzkich jaką bez wątpienia była katastrofa w Smoleńsku. Nie ma już żadnych granic,hamulców?? Pieniądze można zarabiać w różny sposób i zdobywać oglądalność w inny sposób.

Co z tego?? Nergal też darł Biblię co nie oznacza,że naśmiewałem się z jego poważnej choroby itd. Trzeba po prostu być człowiekiem,a Szulim pokazuje,że jest hieną.

A Doda jak się zachowywała szydząc z Przemysława Salety czy Steczkowskiej? Nadmuchana blondynka, która ma jedynie do zaoferowania głos i kawałek ciała już od dawna gnoiła innych, a teraz co? Poczuła się urażona? Oj. Dobrze jej tak.

To,że ktoś zachowywał się skandalicznie nie oznacza,że ja muszę się zniżać do poziomu tej osoby(patrz przykład Nergal), skoro Doda jest dla Ciebie nadmuchaną blondyneczką to Szulim wcale nie jest od niej lepsza.

Tłumaczenie wszystko formułą programu jest żałosne to tak jak ja bym tłumaczył burdy na stadionach formułą jaką panuje na Legii podobnie jak skandowanie "Jeszcze Jeden" w dniu śmierci Wejcherta. Rzeczy obrzydliwe należy nazywać po imieniu, a to,że program ma luźniejszą formułę nie oznacza,że wszystko jest w dobrym guście i na miejscu. Ale jak widać jacy widzowie taka rozrywka, taka telewizja.

P>S Poza tym pamiętam program i konflikt na linii Saleta- Doda nie dotyczył przeszczepu nerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wychodzi, że Szulim nie obraziła w żaden sposób Dody, a że nadmuchana laleczka sama sobie to zrobiła - sama skoczyła, zrobiła sobie krzywdę i jeszcze ma zostać za to pochwalona? Współczuję choroby i nie zazdroszczę jej intelektu. A Tobie dziwię się, że dajesz się ponieść doniesieniom "Faktu" i "Super Expressu"... :lol: Doda zawsze z kimś walczy, a Ty pewnie tego feralnego odcinka nawet nie widziałeś a robisz awanturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wychodzi, że Szulim nie obraziła w żaden sposób Dody, a że nadmuchana laleczka sama sobie to zrobiła - sama skoczyła, zrobiła sobie krzywdę i jeszcze ma zostać za to pochwalona? Współczuję choroby i nie zazdroszczę jej intelektu. A Tobie dziwię się, że dajesz się ponieść doniesieniom "Faktu" i "Super Expressu"... :lol: Doda zawsze z kimś walczy, a Ty pewnie tego feralnego odcinka nawet nie widziałeś a robisz awanturę.

Ciekawe,bo w przeciwieństwie do kolegi nie czytam tabloidów,a informację o programie zaczerpnąłem z portalu,do którego link podałem.

Jose jeśli TVN to dla Ciebie porządna telewizja to nie mam więcej pytań ,nie przegap Szpitalu, Ukrytej Prawdy i tego nowego reality-show, przecież to pozycje programowe na najwyższym intelektualnie poziomie ,no i o Szulim nie zapomnij. No i jeszcze Ewa zapraszająca ludzi twierdzących,że są Jezusem Chrystusem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale tak nie przeszkadza. Gdy pojawia się dźwięk, oczy same lecą na logotyp i na informacje o kolejnych programach... Druga kwestia - czy VIVA ma na tego typu dźwięki jakiś patent, że odważnie stwierdzasz "zjechanie" go od niej? Może to wymysł agencji, która ją przygotowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale tak nie przeszkadza. Gdy pojawia się dźwięk, oczy same lecą na logotyp i na informacje o kolejnych programach...

Dokładnie, dlatego uważam, że ten dźwięk jest nawet całkiem przydatny przy tego typu informacjach, chociaż przy samym wejściu mogłoby go nie być.

Jest to pomysł zjechany od VIVY.
Druga kwestia - czy VIVA ma na tego typu dźwięki jakiś patent, że odważnie stwierdzasz "zjechanie" go od niej? Może to wymysł agencji, która ją przygotowała?
Albo wzorowanie się na stacjach zagranicznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza niemiłosiernie, teraz jakiekolwiek nagranie filmu (celem choćby ominięcia reklam) mija się z celem, skoro co pół godziny wyskakuje jakiś [beep]nik na ekran i pipczy. Doprawdy, gratulacje.

Zgadzam się. Ci, co to wymyślili, chyba chcą, żeby ludzie bardziej zwracali uwagę na logotyp, niż na sam program :D

Zresztą, to kolejny "genialny" pomysł, który przyszedł do nas z zagranicy. Jako przykład podam Niemcy. Tam prawie każda stacja ma jakiś dźwięk, kiedy pojawia się logotyp lub informacja, jaki program aktualnie jest na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś poruszył ten temat, bo ja ciągle o tym zapominałem. Ten dźwięk jest bardzo irytujący, pojawia się m.in., kiedy zapowiadane są komunikaty TVN Player.

 

TVN nie idźcie tą drogą! Może niedługo po reklamach TVN puści jeszcze specjalny komunikat dźwiękowy - "Telewidzu - film leci"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...