Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nowa oprawa TVNu bardzo się podoba. Jest nowoczesna i minimalistyczna, lepsza od poprzedniej. Ten dźwięk, jakby uderzenie kropli wody o bambusa kojarzy mi się z ProSieben, tylko oni mieli taki "metaliczny" ten dźwięk. Jedynie co mi się nie podoba w oprawie, to kiedy wyświetlają swoje logo, jest ono strasznie duże i według mnie szpeci tą oprawę. Ja sporo bym je mniejszył.

Szkoda tylko że TVNu prawie w ogóle nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem ten spot i muszę potwierdzić, że faktycznie macie rację – jak dotąd najgorszy w historii. Natomiast zmiana oprawy graficznej mi się podoba, oprócz oczywiście niepotrzebnego zmniejszenia przezroczystości w logo ekranowym. Poprzednia oprawa także była dobra, ale już mi się "przejadła". Ile lat można oglądać te same jingle? Bardzo dobrze, że dali nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej firmie jest jakiś człowiek który za wszelką cenę chce się wykazać jakimś genialnym pomysłem :) Ten akurat dodał dźwięk. Swego czasu w kuchni+ ktoś na siłę wciskał jakieś napisy pod logo. A to Dzień marchewki. A to Dzień pizzy. Przez jakiś czas nagminnie pojawiały się takie dopiski nie wiedzieć po co. Bo ani ramówka nie była specjalnie zmieniana ani nie było jakichś przerywników dotyczących danego napisu, dnia. Ot ktoś siedział, nudził się, chciał się wykazać inwencją twórczą i zaczął dodawać napisy pod logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te zmiany tez niezbyt trafione ,bo kajarza mi sie z viva i 4fun tv ,natomiast podoba mi sie sygnal wlaczenia loga tvn. wiadomo ze jest kryzys w iti i moze przez to takie ubogie zmiany .

Gdyby odczuwali kryzys, to by zlecili to tylko własnym grafikom, a nie współpracowali z jedną ze światowych agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dźwięk to akurat fajny "bajer". Mi się podoba.

Gdyby odczuwali kryzys, to by zlecili to tylko własnym grafikom, a nie współpracowali z jedną ze światowych agencji.

Dokładnie. Dziwi mnie tylko, ze do stworzenia tej minimalistycznej oprawy potrzeba było skorzystać z usług tak dobrej (jak niektórzy donoszą) firmy. Czyżby graficy TVN nie potrafili zrobić czegoś podobnego sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mi też tego brakuje. Wolą dawać filmy w TVN7 i to ten kanał chętniej oglądam, np. wczoraj Szeregowiec Ryan. W TVN zostaje Superkino i sobotni wieczór po Mam talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN woli puszczać swoje badziewne W-11 albo Na Wspólnej w prime-time zamiast puścić jakiś dobry zagraniczny serial albo film. Szkoda słów. Ich prime-time nie zmienił się praktycznie od kilku dobrych lat jesli chodzi o pn-pt. Ciągle tylko te W-11 i Na Wspólnej. [beep]ć się chce. Kto to ogląda w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...