Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

TVN zakoczył jesienną ramówką zdecydowanie na plus.Nowe odcinki starych seriali ,a do tego doszły fajne inne seriale np.Uwaga,faceci!,3 po 3,oraz nowy program Kuby Wojewódzkiego.No i oczywiście taneczny show Taniec z Gwiazdami i You can dance. Po prostu tańcz .Oglądał może ktoś z was wczoraj program JAJA ZE STALI :?: Jak dla mnie bardzo śmieszny i przezabawny program.Dawno się tak nie uśmiałem jak wczoraj.Polecam go jeśli nie oglądaliście to obejrzyjcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na stronie tvn24 w zakładce nażywo można usłyszeć za darmo stream(audio) z tvn24 i teraz moje pytania brzmią

1) ile się płaci za odblokowanie transmisji video i czemu tak dużo:0?

2) Czy istnieje jakiś legalny sposób na ominięcie tej płatności?

3)Czy inne kanały tvn można oglądać w sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) ile się płaci :?: w zdjęciu poniżej masz screena ile co kosztuje a to, że tak drogo to już ich wymysł, ale utrzymanie też kosztuje, choć skoro mają od Onetu to właściwie za darmo, bo on należy do ITI, która jest właścicielem TVN'u

 

clipboard1rp9.th.jpg

 

2) nie, innego sposobu nie ma, choć można mieć audio i obraz też, ale odświerzany co 5 sukund czyli lekko nie ma sensu takie oglądanie

 

3) co jakiś czas można oglądać TVN Lingua, innych kanałów niestety nie ma

 

ja osobiście chyba raz się skusze na taki TVN, zobaczę jaka jakość itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVN24 głupio że nie nadają za darmo video poprzez internet. Napewno gdyby nadawali więcej ludzi by ich oglądało.

Jeśli chodzi o TVN główny to jedynymi programami godnymi obejrzenia są : "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Uwaga" i "TVN FAKTY" (i jej serwisy pochodne) no i może "Dzień dobry TVN" reszta programów zalatuje przeciętnością a nawet kiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałeś jeszcze informację, którą dopiero teraz przeczytałem.

 

Najpierw uruchomiono kanał audio TVN 24 w internecie. Można było słuchać oczywiście za darmo na stronie głównej nadawcy. Później dołączono jeszcze obraz i "władza" kazała juz sobie zapłacić za cały ten przekaz. Oczywiście sam sygnał audio TVN24 jest dalej rozprowadzany bezpłatnie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafiX no właśnie tak myślałem, że nie zauważyłeś Edytki ;)

 

Ale wydaje mi się, że widziałem TVN 24 (obraz + fonia) w necie za free. Nie była to jakaś nielegalna strona - były tam też te TVN Gra i takie tam (głównie zagraniczne). Oglądałem kanał przez kilka sekund, bo robiłem to tylko z ciekawości - chciałem sprawdzić czy to działa :D

 

Może był jakiś okres przejściowy i przez chwilę dawali pełnowartościowy kanał za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn24 było przez jakiś czas w tym roku oferowane za darmo z dzwiękiem i obrazem ale to chyba za nim ruszył ten cały portal tvn24.pl tak więc był oferowany a kilka dni temu znalazłem cennik za oglądanie tvn24 z 2002 roku:

4h-9zl

tydzień-99zł

miesiąc 449zł

to wszystko oferowane było z prędkością modemową 64kb/s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...