Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taka ciekawostka. Koleś który występuje w pierwszym odcinku jest w pewnym sensie znajomym Huberta. Kiedyś był moderatorem na http://www.tvnfakty.pl/redakcja.php. Był na zakończeniu Wyprawy Robinson w zamku w Ksiązu gdzie realizowano zakończenie. Na ww. stronie były chyba nawet jego zdjęcia.

No ale to zupełny przypadek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz? Maciek Kautz został wkręcony do programu. Bo to bajecznie dziwne, że pokonał tysiące konkurentów podczas castingów, poza tym przeszedł bez problemu PIERWSZE eliminacje w nowych "Milonerach" i został też PIERWSZYM graczem. Dzwine też że chyba jest najmłodszym uczestnikiem tego programu jeśli chodzi o normalną edycję dla dorosłych.

 

Sam zauważyłem dokładnie to samo co kolega GTV o czym się rozpisałem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to prawda to bardzo nie ladnie o nich swiadczy,tzn.,ze wszystko bylo ustawione :?::o

Przecież we wszystkich teleturniejach wszystko jest z góry zaplanowane. Każdy wypełnia wcześniej ankiety i na ich podstawie dobierane są później pytania. Nad wszystkim czuwa sztab speców od manipulacji ludzka psychiką. Podobnie jest z telegrami typu wolna linia. Oglądnij sobie ten program tak z pół godziny. Gwarantuje że w tym czasie prawie chwycisz za słuchawkę i będziesz chciał się dodzwonić :)

 

To że ten chłopak dostał sie do Milionerów to mogę zrozumieć. Miał szczęście. Ale w to że najszybciej odpowiedział to już mi trudno uwierzyć. Na mnie zrobił wrażenie nierozgarniętego. A publiczność chyba nie śmiała się z jego dowcipów ale raczej z niego. No i tren cytat, Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się jeno sznur a ten powiedział został Ci sznur(czy jakoś tak). Pięknie, maturzysta a nie zna jednego z najbardziej rozpoznawalnych zdań w polskiej literaturze.

Tak na marginesie 2007 był rokiem Wyspiańskiego, więc tym bardziej uczeń przygotowujący się do matury powinien znać dokładny cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkowicie sie z Toba zgadzam.Zdarzylo mi sie wziac kilka razy udzial w telegrach polegajacych na szukaniu wolnej linii niestety bez rezultatu.Chcialem sie przekonac .Teraz to juz tylko ogladam panie prowadzace mam dwie ulubione.Oczywiscie juz nie biore udzialu w tym naciaganiu :D:D

 

 

Maciek Kautz bedzie dzis gosciem Dzien dobry TVN promocja programu ..... :censored:No prosze jego nowe marzenie prowadzic program w TVN.Teraz to widac, ze wszystko bylo ustawione...,fan tego programu zostal nagrodzony przez wziecie udzialu wnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu kilku kandydatów na redaktorów "Superekspresu" :D Co w tym dziwnego, że młody człowiek, który od kilku lat angażuje się w różnego rodzaju projekty telewizyjne dostał się do "Milionerów", przecież chyba po to organizują te castingi, żeby wyłapać takie "barwne" osoby, które swobodnie zachowują się przed kamerą. W drugim odcinku też był ktoś w podobnym wieku i też przeszedł eliminacje.

A druga sprawa, to w jakim celu TVN ustawił pierwszy odcinek "Milionerów", bo przecież musieliby przekupić też resztę graczy, żeby uniknąć oskarżeń o oszustwo? No chyba nie dla tego, że chcieli wynagrodzić Maciejowi Kautzowi moderowanie serwisu internetowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko eliminacje do milionerów to nie casting a zgłoszenia SMS-owe. Później, jeśli się nie mylę, jest losowanie, telefon od organizatora, jakieś pytanie. Dopiero po tym jest jakaś rozmowa. Teraz pomyśl jakie jest prawdopodobieństwo że spośród kilku/nastu tysięcy zgłoszeń akurat do pierwszego odcinka dostaje sie taka osoba :)

A jak to się stało że był najszybszy? A jaka jest gwarancja że to całe naciskanie przycisków ma sens? Przecież wyniki kto ma grać mogą być ustalone wcześniej. Nikt tego nie kontroluje. Pewnie przed przystąpieniem do teleturnieju podpisują cyrograf że nie będą zgłaszać żadnych pretensji co do sposobu przebiegu konkursu.

 

 

Oczywiście jest takie prawdopodobieństwo że to wszystko to przypadek i wszystko było OK. W końcu ludzie trafiają szóstki w totolotka. :D No ale chyba fajniej tak poplotkować. Może TVN-owi o to chodziło? Gdyby pierwszym graczem był Zdzichu Kowalski, mgr inż. z Poznania. Ojciec dwójki dzieci. Stonowany, nie rzucający się w oczy. To czy Pudelki czy inne dzienniki.pl pisałyby o tym? Czy zaproszonoby go do DDTVN? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kastingach pisał @Karol cyt:

 

Bo to bajecznie dziwne, że pokonał tysiące konkurentów podczas castingów

 

ja nie wiem jak się odbywa rekrutacja do takiego teleturnieju. Jednak nawet jeśli był znajomym Huberta Urbańskiego to wątpie, że ma on jakikolwiek wpływ na to kto pojawia się w "Milionerach", a TVN raczej nie ryzykowałby dla jakiegoś maturzysty.

 

Ale jeśli wybór uczystników tego programu nie odbywa się losowo, tylko na podstawie jakiejś rozmowy czy castingu, to co w tym dziwnego, że przyjęto człowieka, który od kilku lat angażuje się w różne projekty związane z TVN-em i jest wielkim fanem "Milionerów"? Myślę, że niktórzy na siłę doszukują się tu jakiegoś skandalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek jeszcze w starej edycji się zgłaszał do Milionerów. Zadali mu pytanie kiedy umarł czy tam urodził się pan X. No to wujek pomyślał sobie, że skoro się go pytają o X-a to pewnie jakaś rocznica jest. No i datę dzień i miesiąc trafił (chyba podał ten sam co był teraz), ale rok dał zły i się nie dostał, bo wybierali tych, co byli najbliżej daty.

Chłopak o którym tak tu się rozpisujecie jest osobą młodą, więc jak najbardziej mógł przejść takie eliminacje. Wysłał wcześniej SMSa, dobrze odpowiedział i trafił szybko do teleturnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że najbardziej krytycznie wypowiadają się Ci, którzy na ten temat nie mają zielonego pojęcia. Bo ja trochę o tym wiem i wielu rzeczy nie powiedziałem. Ale uważam sprawę za zamkniętą bo już wystarczy zamętu.

 

PS. wczoraj wspominano o sprawie w programie "Happy Hour" w Czwórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą Ci [beep]e??

1.Kto nosił czerwone ubranie w Kubusiu Puchatku - pół na pół LOL

2.Jakiego stopnia pierwiastek nie wymaga zapisu tej wartości - mało brakowało a by 1 powiedział

3.Kto prowadził pierwsze wydanie faktów - publiczność.

 

Jaki lolek, jakim cudem ten gość tam się dostał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...