Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy poprzedniej przebudowie studia też się promowali, że mają największy ekran w europie, aż w końcu przestali go używać do prezentacji prognoz pogody w "TVN24", do czego moim zdaniem świetnie się nadawał (mapy były czytelne i dobrze widoczne) :D .

 

Ciekawe na czym teraz będą prezentować pogodę (oby nie przeszli z tym całkiem do "wirtualu", zresztą moim zdaniem oni się za bardzo tą wirtualną scenografią "zachłysnęli", bo dla mnie ona wygląda bardzo sztucznie, zwłaszcza w "Kawie Na Ławę", a poza tym wiem, że szukają oszczędności, ale bez scenografów telewizji robić się nie da, a chyba tego by chcieli...) :D???

 

Przepraszam, że wyszło mi bardziej na temat "TVN24", niż "TVN", ale było w temacie tego co kolega @matik pisał wyżej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym videowallem, który jest podobno jedyny taki poza Al Jazeera, bo w komentarzach na Wirtualnych Mediach czytam: "Większy videowall mają także sky news i sky news arabia. Proszę nie kłamać..."? Wydaje mi się, że wcześniej był tam też komentarz, że taki videowall jest też w jednej z hiszpańskich telewizji, a na świecie jeszcze w kilkunastu innych, ale jakoś nie mogę go teraz odnaleźć, może to na innym portalu czytałem w komentarzach, bo ten news jest na wszystkich portalach medialnych na które ja wchodzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest się o co wspierać.. to tak jakby pudełko było najważniejsze,a nie jego zawartość. Dla mnie liczy się treść. Rzetelne ,obiektywne informacje dla mnie mogły by być nadawane nawet z szopy..A jak się manipuluje, narzuca się własne interpretacje,przedstawia się tylko jeden punkt widzenia to dla mnie opakowanie nie ma żadnego znaczenia. To mnie różni od większości użytkowników for medialnych. I proszę nie usuwać tej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni masz racje. Ja tam "Faktów" nie oglądam. Jestem tylko ciekawy na ile jest prawdy w tej informacji o videowallu. No cóż, słabo stoją pod względem prawdomówności, to muszą czymś nadrabiać. A tak przy okazji - czy ktoś z TVN się wytłumaczył z wpadki w "Faktach", polegającej na poinformowaniu widzów, że gimnazja w Polsce wprowadził PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się treść. Rzetelne ,obiektywne informacje dla mnie mogły by być nadawane nawet z szopy..A jak się manipuluje, narzuca się własne interpretacje,przedstawia się tylko jeden punkt widzenia to dla mnie opakowanie nie ma żadnego znaczenia.

A znasz taką doskonałą telewizję w Polsce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dążyć do ideału,a uważam,że "fakty TVN" czy TV TRWAM(oni zwłaszcza) do tego nie dążą . Przykładów jest mnóstwo. Ja mógłbym wrócić do materiału o Radwańskiej,no bardzo rzadko oglądam "fakty" . Dla mnie rzetelność oznacza by komentarz samej zainteresowanej lub kogoś z jej bliskiego otoczenia. Niestety reporter nie przedstawił żadnych dowodów na próbę chociażby takiego kontaktu, przedstawiono opinie negatywne w stosunku do Radwańskiej sportowców, a nie zadano sobie trudu by porozmawiać z sportowcami mające inne zdanie na ten temat jak chociażby Marek Kolbowicz,który skrytykował Markę Plawgę. Tego nie wiem,ale jak ktoś by mógł mi odpowiedzieć czy "Fakty" powiedziały o oświadczeniu Radwańskiej na facebooku.. Zresztą nie podoba mi się budowanie materiału szkalującego na podstawie jednej wyrwanej z kontekstu wypowiedzi, której jakoś nie mogłem usłyszeć czy zobaczyć z niej nagrania co wzmaga moją podejrzliwość ,bo skoro można było przypisać słowa T.Sakiewicza J. Pospieszalskiemu lub włożyć w usta jednego z polityków słowa o prawdziwych Polakach,choć takowe nie padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN w 4/3 to logo duże jak przed laty.

Logo i oznaczenie wiekowe miały standardową wielkość, nie były powiększane. No chyba, że się ogląda w telewizorze 4:3 lub też w telewizorze 16:9 wyświetla się obraz 4:3 zamiast prawidłowego w pillarboxie, w nieproporcjonalnych rozciągnięciu, wtedy również logo i oznaczenie wiekowe mogły się wydawać większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...