Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to TVN wyznacza trendy telewizyjne w Polsce, a inne stacje starają się go tylko nieudolnie naśladować. Jeśli chodzi o zepój Enej to można było ich usłyszeć w radiu już 2/3 lata temu. Ich piosenki leciały często w Jedynce, a w Czwórce mieli chyba nawet koncert live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiązanie TVNu z PO to wymysły ludzi w wieku 60 lat i więcej (którzy mieli co najmniej 30 lat w latach 80)

Polemizowałbym. TVN po prostu jedzie na odległość krytyką krytyki PO. No chyba, że mam jakieś wizje, ale skoro nawet w Wielką Sobotę w "Faktach" potrafili dać na pierwszym miejscu "szopkę smoleńską" (przedstawianą w bardzo odważny sposóB), to trudno miec o tej stacji pozytywne zdanie. Ale tyle tytułem OT-u, już polityki nie mieszajmy - choć trudno o to.

 

Nie słyszałem w radiu zwycięzcy tegoż programu (w domyśle - X Factora)

Wiesz, Ala Janosz z pierwszego Idola tez sukcesu nie odniosła ;) Poczekajmy trochę, trzy miesiące to za mało.

 

Ja, choć RTL7 nie pamiętam (bo nawet satelity nie miałem - to były czasy, 4 kanały polskie i 3 czeskie :D ), twierdzę, że usunięcie marki TVN byłoby fatalnym rozwiązaniem. Stacja ma opinię "kreatora hitów" (choć dla mnie to raczej [beep]y), w ogóle jakoś marka wbiła się w polski rynek telewizyjny. Zresztą, zmiany nazwy nie będzie. Bądźmy o to (raczej) spokojni.

 

Poza tym, skoro przeszkadzają/podobają się nam programy stacji Waltera, mamy prawo decydować, czy je oglądamy, czy nie. Mamy pilota, każdy ma minimum 4 kanały na zmianę - droga wolna. Po co się kłócić, czy Polsat jest lepszy, czy np. Jedynka? Każdy ma inne upodobania przecież.

Jedyne, co dodam - śmieszyło mnie w moim środowisku podniecenie Gienkiem Loską. Większość (grupa docelowa stacji - nastolatkowie i "inteligenci" do trzydziestki), niezależnie od poglądów czy gustów, włączało jak jeden mąż TVN w niedziele o 20 i oglądało tego cudownego muzyka w walce z okropnym Szpakiem. Coś w tym jest, iż TVN ma największe zdolności do prania mózgów i kreowania gustów. Czy to zaleta, czy wada, niech każdy sam zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie "X-Factora" to zastanawia mnie jedna rzecz... Czemu skoro zwycięzcą tego programu jest (podobno, bo nie oglądałem) Gienek Loska, to "TVN" ostatnio bardzo mocno promował Michała Szpaka, który potrafi tylko moim zdaniem wzbudzić sensację tym, że nie wiadomo czy jest dziewczyną czy facetem :D??? Jaki "TVN" ma interes w promowaniu takich osób???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpak jak sam mówił chce być "gwiazdą" i to jest jego celem w życiu. Zrobi dla tego wszystko. Łatwo się sprzeda i bedzie spiewal to co inni mu każą. Taką osobę łatwo kontrolować. Gienek to typ osoby, która nie sprzeda sie nigdy. I tu jest pies pogrzebany. Dlatego każdy myślał, żę TVN nie pozwoli wygrać Gienkowi X-factora - jednak jak wiemy było inaczej. TVN nie promuje Gienka, bo on nie gra "[beep]ów muzycznych", które sa najpopularniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przełączałem tak po kanałach i trafiłem na reklamę jesiennych filmów w TVN. Spóźniłem się jednak, bo już reklama się kończyła, ale z tego co zobaczyłem, to TVN pokaże: "Dla niej wszystko", "Watchmen - Strażnicy" i "Trylogię Bourne`a". Jak ktoś się natknął na tą reklamę, to mógłby jeszcze jakieś brakujące pozycje dopisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oglądał już Wszyscy kochają Romana? Moim zdaniem odc. 1 był sympatyczny (oprócz pierwszej, rzeczywiście niezrozumiałej, sceny) ;-)

[beep] totalny. Nawet tych śmiechów z offu za dużo nie dali bo nie ma z czego się śmiać.

Jednak reżyser, Jurek Bogajewicz wiedział co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oglądał już Wszyscy kochają Romana? Moim zdaniem odc. 1 był sympatyczny (oprócz pierwszej, rzeczywiście niezrozumiałej, sceny) ;-)

Ja oglądałem. Nie mam nic do zarzucenia temu serialowi. Mi się bardziej podobał, niż pierwszy odcinek wersji zagranicznej. Będę oglądał kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oglądał już Wszyscy kochają Romana? Moim zdaniem odc. 1 był sympatyczny (oprócz pierwszej, rzeczywiście niezrozumiałej, sceny) ;-)

[beep] totalny. Nawet tych śmiechów z offu za dużo nie dali bo nie ma z czego się śmiać.

Jednak reżyser, Jurek Bogajewicz wiedział co mówi.

 

Ja własnie oglądam tego Romana i muszę powiedzieć: DNO... dawno nie widziałem w Polsce tak słabej produkcji. Oceniając w skali szkolnej daję zdecydowanie 0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mecz jak mecz, nie pierwszy raz będzie rozegrany, a przynajmniej cel jest szczytny.

 

O szczytnym celu można mówić jak księgują i wystawiają potwierdzenia wpłat i organizator zobowiązuje się dołożyć drugie tyle co zebrano. A potem publicznie pokazuje fakturę za zakup czy polecenie przekazu bankowego na całą kwotę. Cała reszta akcji to ściema i wyłudzanie pieniędzy. Wierzcie mi czytałem wiele sprawozdań różnych fundacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...