Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Były w sobote na TVN.

 

Na Eurosporcie bywają tego typu imprezy

 

Na Eurosporcie niestety jeszcze nie spotkałem się z transmisją strongman, jedynie na ESPN Classic. A jeśli już leca na tvn to dobrze, dziwne tylko, ze o tym nie słyszałem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVN oglądam tylko w niedzielę-Co Za Tydzień oraz Akademia Policyjna.Na co

dzień nie ma nic ciekawego na tym kanale.Nadal są Detektywi,W11 itp W sobotę 2 razy Niania,w niedzielę 4 razy Niania i do tego dowalili 5 razy Brzydula.Najbardziej jednak zniechęcają bardzo długie przerwy reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W filmach ładują takie przerwy, że można zapomnieć co było przed reklamą. :lol: w EPG na "Sport" wyznacznone jest 10 minut. Gdy ostatnio oglądałem ten program, trwał... dwie! :shock: Wiadomo, co zajęło pozostałe 8 minut... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pod względem długości reklam TVN bije wszystkich. Jak blok reklamowy może trwać półgodziny w ciągu filmu trwającego nieco ponad godzinę i żeby to był jeden blok, ale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat reklam niejednokrotnie był wałkowany tu i ówdzie. Przypominam, że w całej Unii Europejskiej istnieją górne granice emisji reklam. Polscy nadawcy muszą się do nich stosować i stosują się, wykorzystując owe możliwości w całości. Podejrzewam, że to, że widzicie gdzieś różnice wynika jedynie z takiego, a nie innego ułożenia bloków reklamowych lub z powodu własnych obiekcji. Do tej pory chyba tylko Polsat w pewnym momencie miał jakieś problemy z KRRiT w tym temacie, ale nie słyszałem o tym, by te problemy dotyczyły też obecnej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat miał ''problem''. ;) Przekroczyli limit czasowy emisji reklam i KRRiTV nałożyła karę. Oczywiście całą winę zrzucali na system emisyjny. Potem się uspokoili. Podobnie było kiedyś z Tele5 (powód podali taki sam). Nasza ''Krajowa Rada...'' również nałożyła na nich karę (co oczywiste mniejszą, bo to mniejszy nadawca...). Pisane to było na kilku forach. ;)

 

TVN mimo, że mocno przesadza z reklamami (to już wina ułożonych bloków) to i tak nie przekracza limitu czasu emisji. Gdyby tak było to od razu KRRiTV plułaby się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z ilością reklam się pogodziłem , ale mnie irytują :censored: ryczące reklamy - normalnie poza reklamami dźwięk jest ok :brawo: , ale gdy wchodzi pasmo reklam :censored::censored::censored: nie tylko TVN ale także pozostali włączają głośniej reklamy.

 

 

Co na to KRRiT ?????????????????????????????????????????? Pewnie NIC :?::?::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat reklam niejednokrotnie był wałkowany tu i ówdzie. Przypominam, że w całej Unii Europejskiej istnieją górne granice emisji reklam. Polscy nadawcy muszą się do nich stosować i stosują się, wykorzystując owe możliwości w całości. Podejrzewam, że to, że widzicie gdzieś różnice wynika jedynie z takiego, a nie innego ułożenia bloków reklamowych lub z powodu własnych obiekcji. Do tej pory chyba tylko Polsat w pewnym momencie miał jakieś problemy z KRRiT w tym temacie, ale nie słyszałem o tym, by te problemy dotyczyły też obecnej sytuacji...

 

 

są górne granice, ale jak dowala jeszcze kilka minut spotów autopromocji to te 12 minut na godzinke zamienia się w 20 kilka minut ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj oglądałem milionerów to podczas napisów pisało ekipa TVP a potem ekipa TVN. Czyżby TVN współpracowało w TVP.

Nie od dziś, "Milionerzy" są chyba kręceni w studiu TVP w Łęgu

 

No nie jestem pewien. W pewnym odcinku (chyba gdy był odcinek gdzie grali ludzie z TVN i pieniądze dawali dla dzieci) to mówili coś "wyjdę i pochodzę po Krakowie" czy coś w tym stylu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho na temat nowosci programowych na jesien :). Startuje 2 edycja najlepszego ( chyba ) programu rozrywkowego w Polsce. Ostatni sezon BrzydUli, nowa edycja Milionerow. Nowe sezony seriali zagranicznych oraz zupelnie nowe seriale .

Zeby tylko ten TzG sie skonczyl to bedzie GIT :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj oglądałem milionerów to podczas napisów pisało ekipa TVP a potem ekipa TVN. Czyżby TVN współpracowało w TVP.

Nie od dziś, "Milionerzy" są chyba kręceni w studiu TVP w Łęgu

 

No nie jestem pewien. W pewnym odcinku (chyba gdy był odcinek gdzie grali ludzie z TVN i pieniądze dawali dla dzieci) to mówili coś "wyjdę i pochodzę po Krakowie" czy coś w tym stylu....

Bo Łęg to część dzielnicy należącej do obszaru Krakowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien. W pewnym odcinku (chyba gdy był odcinek gdzie grali ludzie z TVN i pieniądze dawali dla dzieci) to mówili coś "wyjdę i pochodzę po Krakowie" czy coś w tym stylu....

Bo Łęg to część dzielnicy należącej do obszaru Krakowa :roll:

 

Pamiętam jak kiedyś było pytanie o jakąś ulice w Krakowie i publiczność udzieliła błędnej podpowiedzi :D Urbański przez chwilę zdradzał szczere zażenowanie :D Milionerzy to program robiony przez Krakusów, jak zresztą bardzo wiele programów. Kraków to matecznik TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filmy Kubricka są wyświetlane z napisami. To jego życzenie i stacje telewizyjne się tego trzymają. Wyjątek mogą stanowić np. TV1000 czy TCM, gdzie jest wersja językowa dla kilku krajów. Chociaż to głupota, bo na TCM są napisy w DVB, tyle że akurat nie po polsku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN dzisiejszego dnia wprowadził znacząco zmodyfikowaną oprawę graficzną. Logo w niej zostało zdecydowanie zmniejszone, delikatnie odświeżono muzykę. Ponadto jest wyświetlana... w 16:9 letterbox. Nie jest to wersja 16:9 poprzedniej oprawy, lecz całkiem nowy projekt.

 

Zap z jingla zamykającego reklamę (przepraszam za jakość): 20090731027.th.jpg

Filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=mIIqNqWrQaE

http://www.youtube.com/watch?v=zU66n0QWOlU

 

EDIT: Od dziś zapowiedzi także są w 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oczekiwana przeze mnie zmiana. Właściwie to dopiero od niedawna zaczął mi pillarbox w TVN HD przy zapkach denerwować i dobrze, że zostało to zmienione. Nie widziałem jeszcze odświeżonych jingli. Mam nadzieję, że przypadną mi bardziej do gustu, bo wolałem jednak te starsze sprzed kilku lat.

Chyba zaczną bardziej lubić TVN jak przejdą na 16/9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...