Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok
2 godziny temu, Ipo napisał:

Uważam, że wszystko co na Pudelku jest kłamstwem. Wykazał wiele razy sąd. To mi wystarczy.

Idąc ta logiką to promowany przez TVN Antoni Królikowski nie zdradzil J. Opozdy i sa szczęśliwą rodziną... A sam Antoni Królikowski nie cierpi na stwardnienie rozsiane choc mówił o tym w TVN  bo skoro pudelek tak napisał, a wg Ciebie zawsze kłamie🙃😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie my mamy problem tylko wislok je wyszukuje. A to Beata bo ją złapali po alkoholu, a to promowany Antek Królikowski. Totalnie nie interesuję się jego życiem prywatnym, ale coś musi być już nie tak z nim jesli wislok zaznaczył, że TVN go promuje. Przecież zaznaczenie tego coś musi oznaczać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odrobinki zmiany toru dyskusji, dla przypomnienia gdy padł cień podejrzeń że Krzysztof Skórzyński redagował politykowi teksty, został odsunięty od prowadzenia programów informacyjnych i publicystycznych z udziałem polityków. Tak jest do dziś. 

Chwilę później światło dzienne ujrzała podobna informacja u konkurencji. Kto nam przypomni czy była reakcja stacji? 

Rozumiem że życie celebrytów jest pasjonujące, ale nie są pracownikami stacji. A za błędy życiowe odpowiadają przed właściwymi organami. 

Standardy wyznacza się sprawami takimi jak Pana Krzysztofa. Jego czyny mogły mieć wpływ na wiarygodność jego samego i redakcji dla której pracował stacja zareagowała.  

Życie prywatne kogokolwiek nie jest sprawą żadnej redakcji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Przecież juz to potwierdzili. Także tak wygląda odsuniecie Skórzyńskiego. Zresztą

Kraśko slazany za jazdę bez uprawnień brak kary, Kieli bezprawmie poza kolejką szczepionka takze brak jakichkolwiek konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Faktach chwalono się, że są najchętniej oglądanym programem informacyjnym w Polsce i trochę mnie to rozbawiło bo Fakty średnio 2 mln 533 tysiące, a Wiadomości 2 mln 503 tysiące więc różnica tak naprawdę żadna. Chyba nawet można to uznać za błąd statystyczny, ale jednak się chwalą. 😁 TVN24 najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym z udziałem 5,8%, a TVP Info 5,9%. 😂 Oczywiście grupa 4+. Jak już się chwalą to powinni pokazać komercyjną bo tam radzą sobie dużo lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wislok napisał:

Przecież juz to potwierdzili. Także tak wygląda odsuniecie Skórzyńskiego. 

Dokładnie tak wygląda, miał nie prowadzić programów publicystycznych i został odsunięty od Faktów. Brak reakcji w konkurencji na podobną sprawę określiłeś że wierzymy w rosyjską propagandę. 

Parafrazując:

Tak wygląda Twój obiektywizm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Mnie Skórzyński nie przeszkadza, to decyzja nadawcy, skoro ich dochodzenie coś potwierdziło.. Słaba ta zaczepka personalna. Szukasz guza by znowu zrobić z siebie ofiarę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Oczywiście że Ci nie przeszkadza. Tak samo jak Ci nie przeszkadza Kozidrak i wszystko co związane TVN :)

Co do ostatniego zdania, świadczy o Tobie. Myśle że możesz go sobie zadedykować. 

Ja co najwyżej widzę hopokryzję. 

Skórzyński mi nie przeszkadza, to od miesięcy w mediach społecznościowych jego udzial w Mask Singer budzi emocje, bo to jednak dziwne, ze tu go odsuwają, a robia go gwiazdą flagowego programu na glownej antenie. Mozna odkopac moje posty w sprawie Skórzyńskiego gdy wybuchla afera, nie ma żadnej różnicy. Zgrzytają mi inne wspomniane sprawy. Do czego mam prawo, tutaj na forum poruszany byl np. Slub Kueskiego itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Manipulowanie poprzez wyrwanie fragmentów z kontekstu, bo czemu miało służyć pokazanie fragmentów programu Jaworoicz. TVP mozna wiele zarzucic, ale nie antyUkrainskosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież stacja, która do swojego serwisu wrzuciła tylko kilka bajek po Ukraińsku i raz dziennie emituje bajkę po ukraińsku na jednym ze swoich kanałów, może zarzucić innej stacji, która w swojej ofercie tlumaczy już coraz więcej swoich seriali, programów, bajek na język ukraiński, ale również podpisała umowę z ukraińska telewizją o seriale, programy, informacje itp. Mówi się też, że TVP planuje kanał dla osób z Ukrainy. Więc naprawdę TVN w tym temacie może bardzo wiele zarzucić TVP. :)

 

Lubię obie stacje. Jest to moja obiektywna opinia, nie poparta polityką. :)

Edytowane przez September77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ich pozamiatali. Tego za kilka lat będą uczyć przyszłych studentów dziennikarstwa. Jak wyglądała propaganda w publicznej telewizji. Już nawet nie trzeba będzie sięgać do archiwów z czasów PRL. Oby więcej takich fragmentów się pojawiało punktujących tą szczujnię bo przecież nikt normalny tego na co dzień nie ogląda, a tak mozna sobie w pigułce zobaczyć co się tam dzieje. Odzew jest spory bo juz kilka serwisów pisało o tym materiale. 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Z tego co wnioskuje przedstawiono w programie konflikt rodzicielski. 

Obejrzałem ten materiał. O braku wolności mediów ma dowodzić to, ze TVP jest krytyczna wobec Tuska i Niemiec? Rozumiem, ze TVN się z tym nie zgadza, ale na tym polega wolność, ze można ich krytykować. O problemach z wolnością mediów bardziej świadczy chociażby zamkniecie witryn wrealu24. pl. Przy czym warto zauważyć, ze organizacja tworząca ten ranking robi to wedle uznania. Bo przed 2015 r.było niby wspaniale, a pamiętamy wtargniecie ABW do siedziby tygodnika Wprost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...