Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oceniasz. Używasz słów typu

9 godzin temu, wislok napisał:

Również nie rozumiem

7 godzin temu, wislok napisał:

Wątpię

Skoro nie widziałeś, to nie możesz wiedzieć czy po obejrzeniu byś wątplił i nie rozumiał :)

Jeśli czegoś nie widziałeś nie dziw się innym że oceniają i porównują. W sztuce to się nazywa krytyka.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dvbtowiec napisał:

A od kiedy profil jest tylko muzyczny? 

Stacja nie gustuje w takiej muzyce i ma do tego prawo. 

 

OK, TVN ma prawo nie gustować w "beznadziejnej" muzyce. Poprzednia Noc Sylwestrowa najlepiej pokazała, jak piękny "koncert" sylwestrowy potrafili oni zorganizować z udziałem swoich ulubionych/preferowanych artystów. Przynajmniej konkurencja czerpała niezłe profity z alternatywnego myślenia, zadowalając spore grono ludzi, bawiących się przy "beznadziejnej" muzyce.

 

Dyskusja o disco polo ma taki sens, jak o Viaplay. Ci sami w kółko będą ciągle narzekać na jednych czy drugich, a druga strona - mając gdzieś hejterów - kręci coraz lepszy biznes (fanów disco polo nie ubywa, podobnie jak z subskrybentami Viaplay). Niektórzy po prostu nie chcą i nie potrafią zaakceptować, że ich "krzyki" docierają tak naprawdę głównie do próżni.

Edytowane przez grreg2084
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084 Ja nie użyłem słów o "beznadziejnej muzyce". Nie jestem zwolennikiem disco polo, ale każdy ma prawo słuchać czego chce. Tak samo jak każda stacja telewizyjna czy radiowa ma prawo puszczać co chce. Twój komentarz dotyczył stwierdzenia że brak emisji określonego gatunku muzyki to dzielenie ludzi. Fundamentalnie się z tym nie zgadzam i tylko z tym polemizję. Widz wybiera czy ma chęć oglądać po raz n-ty disco polo, czy coś innego. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony że jest stacja telewizyjna jak TVN która potrafi wyłamać się ze schematu, gdyż dzięki temu mamy wybór. 

Trzymajmy się kontekstu, jeśli odnosisz się do moich wypowiedzi, gdyż odniosłem się do konkretnego fragmentu Twoich słów.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

 

@dvbtowiec wiem, bo dla mnie najlepiej żeby wszyscy pomagali i przy tej okazji nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych. 

 

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Tak samo jak każda stacja telewizyjna czy radiowa ma prawo puszczać co chce.

Ma prawo? Przecież co chwilę czytam, że TVP nie ma prawa puszczać disco polo, że to złe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wislok napisał:

 przy tej okazji nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych.

 Krytyka widowiska to nie dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Mam prawo do własnej opinii.

 

33 minuty temu, wislok napisał:

Ma prawo? Przecież co chwilę czytam, że TVP nie ma prawa puszczać DP, że to złe. 

Nie widzę takiej wypowiedzi w tym temacie na ostatnich dwóch stronach, a już na pewno nie co chwilę. Co najwyżej jest mniej lub bardziej pasjonująca dyskusja o gustach muzycznych :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

 Nie widzę takiej wypowiedzi w tym temacie na ostatnich dwóch stronach, a już na pewno nie co chwilę. Co najwyżej jest mniej lub bardziej pasjonująca dyskusja o gustach muzycznych :)

Pisanie  ze artyści  to polka wyzej niz w TVP to inaczej stwierdzenie uważam za lepszych od tamtych. Masz do tego prawo, do Hierarchizowania artystów wg swojego gustu, do ich dzielenia. Naprawdę nie musisz bac się tego słowa jak diabeł święconej wody. Ja mogę przy tej okazji uznawać ze nie będę tego oceniać, bo najważniejszy jest cel. 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok drogi rozmówco. Powtórzę mam prawo do oceny poziomu wykonania artystycznego. To co Ty uważasz za "inaczej" jest wyłącznie Twoją nieco ubogą interpretacją.

Myślę że bardziej do dzielenia artystów sam się przyczyniasz pisząc to co napisałeś.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w tym przypadku określenie "dzielenie artystów" nie ma tu wydźwięku negatywnego, a jest to po prostu nazwanie pewnej hierarchizacji. I to jest całkowicie normalne, bo każdy ma swój gust i każdy dzieli artystów na tych, których uznaje za wartych słuchania i takich, na których nie ma sensu marnować sobie uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk zgoda.

Protestuję jedynie przed wciskaniem mi w usta

Godzinę temu, wislok napisał:

 przy tej okazji nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych.

 

bo podział artystów wg pewnej indywidualnej hierarchii kunsztu artystycznego, czy twórczości, nie jest równoważny z dzieleniem samych ludzi na lepszych i gorszych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
11 minut temu, dvbtowiec napisał:

@wislok drogi rozmówco. Powtórzę mam prawo do oceny poziomu wykonania artystycznego. To co Ty uważasz za "inaczej" jest wyłącznie Twoją nieco ubogą interpretacją.

Myślę że bardziej do dzielenia artystów sam się przyczyniasz pisząc to co napisałeś.

Przecież dokładnie to napisałem  ze masz prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

@Kirk zgoda.

Protestuję jedynie przed wciskaniem mi w usta

 

bo podział artystów wg pewnej indywidualnej hierarchii kunsztu artystycznego, czy twórczości, nie jest równoważny z dzieleniem samych ludzi na lepszych i gorszych.

Nie odniosłem wrażenia, żeby tutaj @wislokkomuś coś w usta wciskał, tylko pisał o swoim odczuciu i postawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mr. Music napisał:

W TVN disco-polo pojawiało się tylko w postaci gości z tego kręgu u Wojewódzkiego oraz okazjonalne występy w talent-show np. Niecika w Mam talent z 2010 roku. No i też komedia "Disco Polo" z 2015.

 

Jeszcze do tego w "Mask Singer" występował Marcin Miller z zespołu Boys.

 

Natomiast jeśli chodzi o Fryderyki, to tak naprawdę wystąpili tam artyści muzyczni, którzy ostatnio są bardzo popularni (np. Sanah, Zawiałow, Kamiński czy Kwiat Jabłoni). Fakt, większość z nich występuje bardziej na koncertach TVN-u niż Polsatu czy TVP, choć Ralph Kamiński ma być gwiazdą tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal.

 

Zresztą ja myślę, że TVN zaczął bawić się w TVP sprzed Jacka Kurskiego, jeśli chodzi o imprezy kulturalno-muzyczno-sportowe czy emisję głośnych polskich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

tylko pisał o swoim odczuciu i postawie.

Odniosłem inne wrażenie, potwierdzone kolejnym wpisem

2 godziny temu, wislok napisał:

 to inaczej stwierdzenie uważam za lepszych od tamtych.

aczkolwiek w drugiej wypowiedzi już z korektą dotyczącą artystów, a nie ludzi, co bardziej temu o czym rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

 

Zmieniając temat: TVN nie ma problemu  z promowaniem osób,  które jechały po alkoholu.  Otóż w programie Mask Singer wystąpiła Beata Kozidrak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata pojawiła się podczas Sylwestra w Polsacie więc nie tylko TVN odpuścił sobie medialną nagonkę. W tym dobre jest TVP więc tam zapewne będą ja cisnąć nadal. Przeprosiła za swoje zachowanie, sprawa jest w sądzie więc tam zostanie skazana. Na szczęście nic nikomu nie zrobiła więc nie rozumiem, do końca życia nie powinni jej już nigdzie zapraszać?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

TVP przykładowo zakończyła współpracę z Maciejem Szczęsnym.  Kto powiedzial, że powinna skończyć się jedynie na konsekwencjach prawnych? 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Co innego jak ktoś pracuje dla stacji, a co innego jak jest to artysta który się tylko od czasu do czasu tam pojawia i nie jest jej twarzą.

 

A kto powiedział, że powinno być inaczej? Ty? Cóż...

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

 

Zmieniając temat TVN nie ma problemu  z promowanie osób,  które jechały po alkoholu.  Otóż w programie  Masz Singer wystąpiła Beata Kozidrak. 

 

Akurat też nie widzę związku. 

Większość osób (w tym ja) obstawiała Beatę, bo jej się nie da nie lubić. Artyści już mają to do siebie, że lubią pić, a TVN zawsze moim zdaniem promowało patologię na swoich kanałach, więc nihil novi. ¯\_ツ_/¯

 

@Ipo No co jak co, ale TVP sam sobie strzela w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
59 minut temu, Ipo napisał:

No i co z tego? Co innego jak ktoś pracuje dla stacji, a co innego jak jest to artysta który się tylko od czasu do czasu tam pojawia i nie jest jej twarzą.

 

A kto powiedział, że powinno być inaczej? Ty? Cóż...

Nawet pytania od stwierdzenia nie rozróżniasz. Cóż.. 

Internauci sa podzieleni w ocenie tego czy Beata Kozidrak powinna być gwiazdą takiego programu https://www.pudelek.pl/mask-singer-widzowie-podzieleni-po-kolejnej-demaskacji-wielka-szkoda-6764090804874048a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...