Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że forumowi eksperci zdążyli klasycznie wszystko sprowadzić do polityki. Z pewnością konflikt Dody z Agnieszką Woźniak-Starak to typowy konflikt polityczny :lol2:Jeszcze klasycznie o Agorze i Wyborczej musiał napisać. 

 

Co do samego meritum, prywatna stacja ma prawo nie chcieć na swojej antenie w studio kogoś, kto miał dosyć intensywny konflikt z jedną z ich dziennikarek. Tylko kogoś takiego powinni o tym wcześniej jasno poinformować. Zachowanie na pewno nieeleganckie ale w pełni zrozumiałe. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matik napisał:

Jaki jest Twój cel przypominanie sytuacji sprzed 4 lat mimo, że nikt nie dyskutował teraz o transmisjach WOŚP w TVN? 

Podałem nową informację, dzisiaj patrzyłem i zrobiło to wiele serwisów.  Dziś Jerzy Owsiak stwierdził, ze nie wiedział o zaistniałej sytuacji i przeprosił Dorotę Rabczewską. Dla mnie słabe zachowanie stacji.  Jednak przy okazji takiej akcji nie powinno być takich sytuacji. 

Ci wszyscy broniący decyzji TVN znają mam nadzieję fakt, sprawę sadową Doda wygrała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wygrała czy nie, znalazłem ostatnie doniesienia w tej sprawie z września 2017 gdzie podano, że wygrała Woźniak-Starak, ale to już mało istotne bo przy tej okazji znalazłem informację, że Doda do sądu podała sam TVN gdzie oskarżyła stację o zniesławienie jej rodziny bo wyemitowano wywiad z nieślubną córka jej ojca. Sprawę wygrala, ale oczywiście ban dla niej jest w tej chwili jeszcze bardziej zrozumiały bo trudno żeby promowano gwiazdkę w stacji którą podała do sądu. Myślę, że to może zakończyć temat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o promowanie gwiazdki, a o promowanie co najwyżej aukcji na szczytny cel. 

Równie dobrze trudno by TVP promowała i zapraszała osoby, które publicznie wręcz obrażają ta stację i jej władze czy pracowników.  Nawet jeśli uznamy, że mają rację. Raczej to gwiazdy bojkotują TVP. Widzieliśmy to w dniu wczorajszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to nie była jakaś mega ważna aukcja więc nie przesadzajmy z tym wielkim wkładem Dody w WOŚP. Chciała widocznie tylko się pochwalić w tv, że bierze w niej udział bo wiele gwiazdek robi to na swoich social mediach i to wystarczy. Niestety w TVN-ie to nie wyszło i mam nadzieję, że nie wyjdzie. Doda jest dla mnie od zawsze ciężko strawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dodę: kiedyś jej nie lubiłem (głównie za jej styl życia oraz za kontrowersyjne wypowiedzi na temat Kościoła Katolickiego jak była w związku z Nergalem), jednak po pewnym czasie sporo się zmieniła. Fakt, ma w TVN-ie bana za bójkę z Woźniak-Starak, ale skoro Owsiak ją zaprosił, to powinni byli ją wpuścić na podsumowanie tegorocznego finału WOŚP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ipo napisał:

Naprawdę to nie była jakaś mega ważna aukcja więc nie przesadzajmy z tym wielkim wkładem Dody w WOŚP. Chciała widocznie tylko się pochwalić w tv, że bierze w niej udział bo wiele gwiazdek robi to na swoich social mediach i to wystarczy. Niestety w TVN-ie to nie wyszło i mam nadzieję, że nie wyjdzie. Doda jest dla mnie od zawsze ciężko strawna.

Czyzby? Rekordowa aukcja, ale, ze jej nie lubię to tego nie przyznam http://przeambitni.pl/tego-spodziewala-sie-chyba-doda-sukienka-hitem-licytacji-dla-wosp/?g=1&photo=0 Dodam, ze Dorota Rabczewska od wielu lat wspierała WOŚP. Jak sama mówiła w hejtparku od 14 r. życia.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z g*** burzą z Dodą w roli głównej. Moim zdaniem ban powinien być dożywotni. Nie kąsa się ręki która daje pieniążki na chleb. Fajnie, że zebrała dużo, ale chwalić się tym na antenie TVN nie musi i nie będzie. Przynajmniej taką mam nadzieję. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze ktoś nie rozumie. Doda nie pchała się do studia WOŚP, zostala zaproszona, po czym jej nie wpuszczono. Czy tak się powinno postępować wobec kogoś kto wspiera inicjatywę charytatywną i to od wielu lat? Owsiak przeprosił, wiec widocznie było za co przepraszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w takim razie wina zapraszającego nie TVN-u. Nie sądzę by ktoś ze stacji ją zapraszał bo przez lata nie pojawia się na antenach grupy Discovery. Jak ktoś napisał Złoty Melon się tym zajmował. Moim zdaniem dobrze się stało, że jej nie wpuścili na antenę. 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łamach ,interii. J.Owsiak przyznał się do nieporozumienia i oficjalnie ją przeprosił .Jako osoba (dawniej) wpuszczająca na imprezy,to osoby je prowadzące bardzo niechętnie wyrażały zgodę na wpuszcznie kogoś,którego nawet sami zaprosili.Moim zdaniem wyrachowanie jest górą.W interesie nie ma znajomości.Oczywiście po wszystkim - zaprzeczają i przepraszają.Takie jest ich życie.!!!

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Falcon napisał:

Czyli kto jest winny niewpuszczenia Dody? :)

Nikt. Ona jest winna temu, że przyszła mimo tego, że wie że mają ją głęboko gdzieś. Taka odpowiedź satysfakcjonuje? Temat Dody oficjalnie kończę bo naprawdę szkoda czasu na taką patologię polskiego show-biznesu. Amen 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Falcon napisał:

Motasz się i za ch o l e r ę  nie chce Ci przejść przez gardło, że TVN mógł nie wpuścić Dody, mimo, że WOŚP ją zaprosił. Przyjmij to do wiadomości - TVN jej nie wpuścił.

Nie wpuścił bo jej nie zaprosił. Nie będę kolejny raz tego tłumaczył. Kończę temat Dody i nie odpowiadam na kolejne komentarze z nią związane. I tak już watek wystarczająco zasyfiony Dodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dvbtowiec napisał:

To jest autonomiczna decyzja stacji. Mają prawo, tym bardziej że mają powody i ja te powody rozumiem.

Co innego gdyby chodziło o poglądy. 

Jak tłumaczył  @matik to spółka  złoty melon związana z Jerzym Owsiakiem  była za to odpowiedzialna to jest wpuszczany, a nie TVN. Doda mogła nie być tego świadoma. Doda była zaproszona  przez WOŚP  i dali oni ciała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...