Jump to content

Recommended Posts

Dziękuję za informacje,ale czy ten wykaz jest aktualny. Pytam bo nie działają mi kanały z tych co kolega podał : Travel, Zoom tv,Metro, WP. 

https://ncplus.pl/telewizja-na-karte

( na dole strony odnośnik "telewizja n na karte ")

Zapytam inaczej kolegów z forum, kanały z linka powyżej są dalej aktualne? Bo jak widzę są pewne różnice.

Edited by Nutka

Jest aktualny.* :P

*Nie dotyczy BBC HD

----------------------------

Ale czy ty na pewno masz n na kartę, a nie inną ofertę? 😆

Witam,

Mam takie ogólne pytanie.

Czy w obrocie są karty NNK, które nie są sparowane z odbiornikiem?

Czy można oglądać pakiet Domowy+Premium+Extra na odbiorniku spoza oferty NC+?

RJ

Niedawno po dłuższej przerwie aktywowałem kartę z modułem w ofercie n na kartę i mam wszystkie kanały poza tvp2  czest. 12264. Dekoder z Enigma. Wszystkie kanały działają poza TVP. Co może być przyczyną?

I czy kanały zoom, metro i dawna Viva polska  są w ofercie n na kartę? W pakiecie za 19.99?

Edited by krzychuuu80

Dawna Viva (teraz MTV Music) nie jest dostępna w NNK.

Zoom i WP powinny być w pakiecie Domowym HD. W sumie to mam też na liście Metro i nie wiem, czy przypadkiem się tam znalazło (bo jest w pakiecie Darmowym HD Polsatu), czy też jest w paczce NNK/TNK HD.

WP mam. Zobaczę jeszcze ten zoom i metro. 

No, a co z tym tvp2? Ktoś coś wie? Na stronie satkuriera było podane że trzeba wykasowac kanały z listy i jeszcze raz wyszukać. Ale że wszystkich list skasować jakie są w odbiorniku? 

U mnie TVP2 HD z tej częstotliwości działa bez problemu... Też Enigma. Sprawdzałeś inne kanały z tego transpondera? Np. AXH HD, Fox HD czy History?

Axn mam tylko w pakiecie i też nie działa. Nie wyskakuje komunikat za kanał kodowany tak jak na innych kanałach tylko czarna plansza i tyle. 

Jeśli AXN też nie działa (razem z TVP 2 HD) to sprawdzić miernikiem! ustawienie anteny.

Poza tym warto co jakiś czas usunąć całą listę i przeprowadzić wyszukiwanie kanałów N Na Kartę.

Ale sygnał jest. Nigdzie nie napisałem że nie ma sygnału tylko nie dekoduje mi tej częstotliwości.

Lista nowa przeze nie ulozona bo tuner mam kilka dni. 

Na satkurier że znalazłem coś takiego

https://satkurier.pl/news/153778/problemy-z-odbiorem-tvp2-hd-z-satelity-po-1811-oto-rozwiazanie.html

Ale u mnie to nie pomaga. Jeszcze zmienię rom w tunerze to może pomoże. 

Witam , czy można z pakietu Domowy +HD (NC+MIX) przejść na NNK lub na jej odpowiednik TNK HD ? Pytam bo NNK kub TNK mają dużo lepszą ofertę jak na prepaid niżeli Domowy w mix ,a w sieci nie ma za bardzo informacji na ten temat ,tylko z nnk na domowy+ . Pozdrawiam .

Z TNK NC+ MIX możesz tylko przejść na abonament migrując zestaw i potem powrotu nie ma do oferty TNK.

• Sad 1

Na "Komfort"  w prepaid w tej ofercie nie dało by się przejść ? Wiem ,że była taka możliwość ale nie wiem w której wersji tej oferty.

Posted (edited)

Na "Komfort+" można przejść z dowolnej, parowanej oferty prepaid. 

Cytat

Wysyłając sms o treści: <NUMER KARTY Z DEKODERA> A200 na numer  +48725727272 zamawiasz aktywację Pakietu Komfort+ świadczonego w ramach Oferty „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”

Cytat

Akceptujesz fakt, że skorzystanie z Pakietu Komfort+ oznacza przejście z oferty przedpłacanej Dostawcy, z której dotychczas korzystałeś/łaś na warunki oferty przedpłacanej „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” obowiązującej od dnia 5.10.2017 r. na stałe i jest to proces nieodwracalny, o ile Dostawca nie postanowi inaczej.

https://ncplus.pl/telewizja-na-karte?content=menu

Edited by maniek357

Witajcie,

Czy kupując na rynku wtórnym dekoder ITI-2849ST / 2850ST / 2851S z aktywną kartą i gdy wygaśnie jej ważność to te odbiorniki umożliwiają odbiór niekodowanych FTA? Czy będą zablokowane?

Kanały będą aktywne,jeżeli chodzi o pakiet bez opłat chyba 12 msc. i aktywne kanały DVBT.

Kanały FTA i DVB-T po zakończeniu pakietu Darmowego będą działać o ile nie zrobisz ustawień fabrycznych. Jeśli zrobisz ustawienia fabryczne, to jedyna metoda na odblokowanie to doładowanie.

Dzięki Tomek!
Nie orientujesz się czy te tunery zbiorą też sygnał z zeza i będę mógł oglądać astrę i hotbird?

Dekoder 2850st miałem w umowie.Prawidłowo działał z konfiguracją Hotbird 13, Astra 19,2 i do tego naziemna.Więc w formie na kartę zapewne też powinno działać bez problemów.