Jump to content

Recommended Posts

To zależy od tego, czy Ci oferta pasuje... Ja bym nie brał, ale ja mam TNK HD z mydelniczką i do tego moduł, też w TNK HD. I chyba jednak bym wolał mydelniczkę, gdybym już miał kupić, jeszcze czasem daje się znaleźć nówki sztuki.

W tej chwili - poczekałbym do kwietnia, żeby zobaczyć, czy czegoś nie nakombinują w ofertach pre-paid po zakończeniu aktualnej promocji.

• 2 weeks later...

Czy ktoś się orientuje jak to jest z parowaniem w tych zestawach n na kartę z tunerem Opticum?

Tzn. interesuje mnie, czy parowanie jest jednostronne czy może dwustronne?

Chodzi o to, czy jest możliwość w dekoderze z tego zestawu użycia innej karty np.

TNK SD lub SMART HD+?

• 4 weeks later...

Zawsze robię przelew w czwartek rano i w piątek koło 10 przychodzą uprawnienia. Ostatnio jednak przyszły dopiero w poniedziałek, więc mają jakąś obsuwę. Dzięki temu miałem weedend bez gapienia się w tv. "No i dobrze'"

• 2 weeks later...

Mógłby mi ktoś pomóc.

Mam problem odnośnie Telewizji N na kartę.

Miałem doładowany pakiet DOMOWY HD do 9.05.2015 chciałem sobie wykupić pakiet CANAL+FAMILY więc przelałem 39,80PLN chciałem aktywować więc najpierw wysłałem A101 aktywował się pakiet PREMIUM HD a potem wysłałem A102 i dostałem powiadomienie że saldo jest nie wystarczające więc przelałem jeszcze 19,90PLN i znowu próbowałem i dalej się nie da coś zrobiłem źle?

• 4 weeks later...

Pakiet EkstraHD miał być dla TNK HD i NNK, a wygląda na to, że przy okazji rozszerzyli też pakiet startowy oferty ŚwiatHD na 3 miesiące. U mnie świecą między innymi: 4 * CBS, Kino Polska Muzyka, CNNi, E!, TCM, Boomerang, BabyTV, DaVinci Learning, AXN Spin HD, Universal HD, Sci-Fi, 13-ta Ulica i pewnie jeszcze parę innych, których do tej pory nie miałem. Dla mnie super :).

Jak wyglada sytuacja, kiedy karta byla ostatni raz doladowywana 1,5 roku temu, i teraz chcialbym skorzystac z oferty. Rozumie ze juz tylko z migracja do nc+, jak to zrobic by uzyskac np. pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 ale bez umowy, tylko na doladowania kiedy sie chce. Prosze o jakies tresciwe wyjasnienia, bo to nie dl mnie a rodzicow, a ja jestem z tego zielony, nigdy tego nie mialem. Ja korzystam i korzystalem z Cyfry+ i nc+ ale na abonament.

Jak wyglada sytuacja, kiedy karta byla ostatni raz doladowywana 1,5 roku temu, i teraz chcialbym skorzystac z oferty. Rozumie ze juz tylko z migracja do nc+, jak to zrobic by uzyskac np. pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 ale bez umowy, tylko na doladowania kiedy sie chce. Prosze o jakies tresciwe wyjasnienia, bo to nie dl mnie a rodzicow, a ja jestem z tego zielony, nigdy tego nie mialem. Ja korzystam i korzystalem z Cyfry+ i nc+ ale na abonament.

Karta waźności nie straciła. Moźesz ją normalnie doładować.