Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci zależy na prawie natychmiastowym doładowaniu i uprawnieniach to polecam robic doładowania przez autoryzowane punkty. Na przykład taki http://allegro.pl/doladowanie-tnk-na-ka ... 99091.html

 

Jak masz konto w tym samym banku co oni albo jak się dogadasz ( potwierdzenie przelewu wyslesz ) to masz uprawnienia kanały zaczynają swiecic max w ciągu 2 godzin. Dotyczy to dni roboczych.

2 zł drożej ale czasami warto jak zależy na czasie. Na przykład dla sportu na drugi dzien lub w ten sam dzien.

 

Inaczej czekasz 2 - 3 dni na zaksięgowanie przelewu i puszczenie uprawnien. Przez weekend nawet 5 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jest oficjalnie tak samo jak w TNK HD i Smart HD+ i podobno w TNK SD (ale tylko z CAID 0B01). Dziwne że do tej pory tego nie ogłosili :/

 

W sumie to po co, jak produkt wycofany ze sprzedaży. Użytkownicy oforety dotali go jako gratis. Ogłaszanie tego nie ma sensu dla nadawcy bo nie zwiększy sprzedaży.

Trzeba sie pogodzić z tym że te produkty będą wygaszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dla Smart HD+ mogliby zaktualizować listę kanałów na stronie internetowej i dodać TVP ABC (oraz zmienić nazwę Polsatu Biznes na aktualną).

 

Co tam SmartHD+. Zestawy kanałów opisujące pakiety NC+ też nie są w pełni aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N na kartę z własnym modułem n-cam. Mam zamiar przejść na nc+ comfort w promocji za 29 zł miesięcznie na 12 miesięcy. Żaden z przedstawicieli nc+ w Krakowie nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie: Co się stanie po 12 mesiącach ? Jeśli nie przedłużę umowy z nc + to czy moge powrócić do NNK HD i płacic kiedy chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@maniek357 Zgadza się ,tylko przedtem CANAL+ HD był na pozycji 901 ; CANAL+ FILM HD - pozycja 902 ; CANAL + FILM2 - pozycja 903. Nie rozumiem , jaki ma sens przenoszenie tych kanałów jeszcze bliżej na liście , skoro nie będzie możliwości odbioru tych stacji TV w tej ofercie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Obecność tych kanałów na liście "N na kartę" ma na celu zachęcenie użytkownika do zainteresowania się pakietem Canal+. Ktoś będzie sobie przerzucał kanały, trafi na zakodowany Canal+, ale w EPG zobaczy ramówkę kanału i być może zainteresuje się przejściem na abonament. O to w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TNK HD ma pakiet darmowy ważny rok, NNK - miesiąc. Poza tym programowo się nie różnią.

 

Karta z dekodera BSKA - da się oglądać wszystko, ale szczególy - na innych forach. Karta z ITI-2850 lub 2849 lub z modułu (były też jakieś inne dekodery w NNK, chyba Opticum i też chyba tu podpadają) - tylko pakiet darmowy (cały) i pakiet domowy (płatny) - bez Eurosportu i Disney XD, pakiety Premium i Canal+Family tu nie będą działać. To czy karta jest z TNK HD, czy NNK nie ma tu znaczenia.

 

BSLA musisz przerobić, z oryginalnym softem, tylko z przypisaną mu kartą. BTW, wszystkie dekodery ze ŚwiatHD, NC+MIX i teraźniejszej NC+ na kartę mają możliwość korzystania z prepaidu o ile nie została na nich wcześniej zawarta umowa. Opcją więc jest znalezienie takiego BSKA/BSLA (coraz trudniej, posprzedawały się), przeróbka (albo i nie) i korzystanie z kupionej z nim kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj swoje oczekiwania. Chcesz na doładowania, czy comiesięczny abonament ? Eurosporty i pełna paczka Canal+ tylko tylko w abonamencie. Umowę możesz chyba nawet podpisać na dekoder po multiroomie.

 

Na doładowanie masz takie oferty:

- TNK HD (karty praktycznie niedostępne) http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

- NNK http://n.pl/oferta/n-na-karte

- NC+ na kartę http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- TNK HD (karty praktycznie niedostępne)

 

jeśli się pojawią w sprzedaży to tylko zestawy używane dekoder + karta - schodzą niczym ciepłe bułki rano gdy po nie lecisz do sklepu dla kochanki - żony - przyjaciółki. Przeważnie ceny dość wysokie, rodzynki zdarzają się sporadycznie chyba tylko w lombardach, komisach od nieświadomych użytkowników. Ostatnio kupiłem komplet - ADB 2850ST ( popularna mydelniczka bez wyświetlacza oraz tunerem tv dvb-t ) + karta TNK HD ( 11 miesięcy pakietu bez opłat ) za 50 zł w lombardzie.

 

Zestawy TNK HD umożliwiają odbiór pakietu bez opłat z satelity ( w zestawie podstawowe kanały z naziemnej ) przez 12 miesięcy po ostatnim doładowaniu. Wiele takich zestawów pojechało za granicę wraz z ludźmi na emigrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...