Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

czy jak np. nie mam doładowanego konta to robię przelew za np. 10zł i dostaję dostęp do podstawowego pakietu na określoną ilość dni (15 czy mniej) ?

 

W smarcie nie działają niskie kwoty (nie wiem jak w nnk, czy jest jakaś różnica). Nawet jak się uzbiera tyle co na miesiąc (np. 2x po 10zł) to i tak system nie przeliczy bo czeka na jednorazowe doładowanie w kwocie przynajmniej na miesiąc. Pierwszą dychę przelałem jak było jeszcze ważne konto, drugą już po wygaśnięciu. Nic się nie przedłużyło. W międzyczasie włączałem i wyłączałem pakiet dodatkowy (w przypadku smarta to multi+) ale to też nie spowodowało rozliczenia konta.

 

Natomiast jak kiedyś przelałem niską kwotę a potem doładowałem na miesiąc (w sklepie internetowym), to przy tym doładowaniu "zassał" środki które leżały na koncie i doładowało się na miesiąc z hakiem.

 

Czy coś zyskam aktywując np. 3-4. dnia miesiąca? (np jakiś okres oglądania pakietów dłużej?).

 

No, ja bym Ci radził aktywując właśnie tak jak mówisz. Wtedy przynajmniej POTENCJALNIE będziesz miał uprawnienia na jeszcze jeden miesiąc. A czy uda się to wykorzystać to inna sprawa. Zależy czy moduł łatwo łapie dezaktywację i jak często ta dezaktywacja spada z nieba. A nuż w ogóle nie spadnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś znaczenie kiedy aktywuję nową kartę NnK? Czy coś zyskam aktywując np. 3-4. dnia miesiąca? (np jakiś okres oglądania pakietów dłużej?). Czy zawsze jest to 31 dni x 3(bo to nowy nCam). Pozdr.

Zyskasz, zyskasz.... do 1miesiąca i 15 dni dłużej... jak? poszukaj w google lub na znanym portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloker, opcja mało opłacalna jeśli chcesz tylko raz się bawić. A w dodatku przyda się znajomość bardziej zaawansowanych funkcji systemowych.

Sam bloker jest sprzętem legalnym, ale już używanie w tym celu mija się z tym. Dlatego też może nie zagłębiaj się już na tym forum w te sprawy.

 

@sonik79 - niestety potwierdzam. Próbowałem doładować za mniej niż 15zł, ale przy wcześniejszym zerowym koncie nie odnowiło mi ważności karty. Ale już po wpłacie 20zł zsumowała się ważność i te kilka dni jestem do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dawid1992 Wiem , chodziło mi o to , że CANAL + Sport SD , ani HD nie zostały jeszcze udostępnione w NNK - oczywiście jeśli w ogóle zostaną odkodowane w tej ofercie , w co szczerze wątpię , że to nastąpi , ale czas pokaże co "włodarze" NC+ kombinują, bo tak naprawdę to nic nie można wykluczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam taki problem:

Mniej więcej w połowie lipca br. zakupiłem i aktywowałem zestaw N na kartę z modułem nCam. oczywiście przez 3 miesiące oglądałem pełną ofertę i kolejny czwarty - pakiet bez opłat (a tak naprawdę full z blokerem )

 

I dalej tak:

 

11 listopada wszystko zgasło.

12 listopada (wieczorem) zleciłem przelew doładowujący na kwotę 59,70 zł. (chodziło mi o cały miesiąc ofert na full),

14 listopada aktywowałem pakiet Premium HD sms'em, a za chwilę kolejnym kodem pakiet nPremium HD (Canal+...)

 

Aktualnie, kiedy loguję się, aby sprawdzić ważność doładowania to pokazuje mi:

Domowy HD - do 6 lutego 2014,

Premium HD - do 6 lutego,

Pakiet bez opłat - do 9 marca 2014.

 

I tego właśnie nie rozumiem, dlaczego pokazuje mi tak długi okres ważności pakietów? Przecież doładowałem tylko na 1 miesiąc pełnej oferty... Może te daty się będą jakoś zmieniały czy co?

 

Dodam, że aktualnie oczywiście świeci mi pełny pakiet NNK łącznie z Canal+ - czyli tak jak chciałem, ale dlaczego ważność pakietów do 6 lutego?

 

Bardzo proszę o odpowiedź użytkowników NNK, którzy jakiś czas już doładowują swoją kartę, jakie mieli informacje prezentowane w panelu klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym sie rozni na chwile obecna smart hd od nnk?Interesuja mnie pakiety podstawowe za ok 20zl.Czy w nnk jest polsat biznes,viva polska,tv6?Na chwile obecna mam smarta ale posiadam tez nieaktywna od roku karte nnk z dekoderem iti hd x8 i wlasnie sie zastanawiam nad przejsciem do nnk.Plus to eurosport ,dwa kanaly muzyczne fta odbierane na dekoderze hd minus to brak polsatu2a czy jeszcze cos strace lub zyskam po przejsciu do nnk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...