Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej , ostatnio kupiłem nie aktywowane NNK ,zero problemów z aktywacją sms , uprawnienia po minucie od wysłania wiadomości . Dekoder nbox bska jeszcze w foliach , co prawda na dekoder nie ma gwarancji producenta ,ale dostałem 3 miesięce pisemnej rękojmi od sprzedającego a nawet w razie czego to nie ma płaczu ;)

Edytowane przez op95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na tą chwilę karty z obu powyższych dekoderów są całkiem używalne we własnym sprzęcie :). Co jeszcze bardziej podbija wartość tych zestawów.

 

W sumie to się nie dziwię, że NC+ daje teraz tak słabe oferty prepaid - mając oryginalne TNK HD (NNK jest prawie równie dobra) w ogóle nie czuję potrzeby podpisaywania cyrografu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pod warunkiem że nie masz potrzeby oglądania programów HBO / C+ / ELEVEN.

To nie jest problem , mając SmartTV możesz skorzystać z aplikacji ELEVEN i HBO GO a nawet C+ w playerze , które oferują swoje kanały na żywo tak jak z satelity a cenowo wychodzi tak samo lub podobnie  jak u operatorów . Dotychczas miałem Comfort+ z eleven . Teraz korzystam z pełnej oferty NNK (jeszcze mam miesiąc free) i do tego mam właśnie ELEVEN w ichniejszej aplikacji na telewizorze . Jakość stream jest dla mnie w pełni akceptowalna . Mam też ten komfort ,że nie jestem związany z żadnym podmiotem umową i gdy np. wyjeżdżam na 2 miesiące to nie muszę płacić za okres w którym nie korzystam z usług .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy aktywować komfort+ na karcie zasilonej dzisiaj? Zrobić to zanim pieniądze wpłyną czy po?

Karta doładowana 44,99zł. Po okresie promocyjnym przeleżała w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.09.2019 o 14:58, Darek z Ozimka napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy N na kartę jest jeszcze w sprzedaży?

Rok temu w wakacje w sklepie Media Expert pojawiły się zestawy z modułem. Podobnie w sklepie Elektro (czy jakoś tak) były one dość długo dostępne, nie wiem czy nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy warto jeszcze się ładować w N na kartę. Nie wiadomo ile to jeszcze będzie działać... Zamiast wydawać 200-300 zł na dekoder "leżak" z tej oferty, chyba lepiej już wziąć abonament. Ewentualnie dla tych, którym wystarczy pakiet Start+, można znaleźć popularne "mydelniczki" ADB 2849 ST z opłaconym rocznym pakietem za ok 200 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tunerow opticum x8 jest sporo jeszcze na rynku z ofertą nnk.Tylkk trzeba dobrze poszukac.Np.w Zawierciu w sklepie nc+ dostepne rowniez na olx.Na stronie cardsplitter jak sie nie mylę i w sklepie hollex chyba też.Co do modułow to nowe powinny byc jeszcze w media expert za 119zl,ale chyba tylko na mazowszu czy pomorzu jak dobrze kojarzę.Trzeba by popatrzec na ich stronie internetowej bo jest w wybranych sklepach.Gdzieś kolo łodzi chyba tez był y.Pozdrawiam.

Aha.a ile kolega sobie zyczy za ten modul nnk nieaktywowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...