Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem , precyzując hm o obiektywizm nc + nie posądzam z wiadomych względów , tylko zadzwoniłem w kwestii informacji , niczego nie załatwiłem nie uzgodniłem żadnych warunków umowy , ale wiem już co oferują i jak to wygląda w praktyce .

Co do portali aukcyjnych tak , się składa iż do tej pory nigdy nie kupowałem na allegro i w związku z tym nie mam tam konta założonego .

Ale na pewno opcja którą podałeś jest ciekawą alternatywą .

Moje pytania mogą wydawać się kuriozalne ,ale mam do tej pory dvb-c , stąd jest to dla mnie nowe .

Reasumując TechniSat daje jednak możliwość korzystania z innymi kartami ( CP , smart HD ) , to może się przydać w perspektywie na przyszłość .

 

Tak więc rozważam finalnie dwie opcje z TechniSatem :

tańsza , węższy pakiet smart HD + Conax

droży , szerszy pakiet + koszt modułu n CAM CI + czyli TNK HD ( w tym 1 podstawowy + 2 premium HD )

 

Dzięki za naświetlenie sprawy .

 

Pozdrawiam

 

Artur

 

Jeszcze jedno , ostanie pytanie ten dekoder TechniSat DiGYBOXX HD C ma gwarancji 36 m-c , a jeżeli kupuję w zestawie z kartą startową smart HD + to na dekoder jest dalej 36 m-c , na kartę startową 12 m-c .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. to mój pierwszy post.

 

Jestem zainteresowany ofertą na kartę Świat HD. Mam w związku z tym pytania. Czy jest ona jeszcze aktualna? Na allegro można kupić tunery wraz z kartą, a na stronie nc+ jest tylko oferta smart HD+. Czy jak kupię na allegro tuner z kartą, a następnie aktywuje to będę miał programy z oferty Świat HD te którę są na tej stronie http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder? Najbardziej zależy mi na Eurosportach i Nsport,a Smart HD+ nie posiada Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To są dwie zupełnie różne oferty, oferowane na zupełnie innym sprzęcie :wink:

 

Śmiało możesz kupić nowy zestaw N na Kartę z dekoderem/modułem czy to w sklepach internetowych czy na allegro.

W dalszym ciągu można bezproblemowo aktywować nowe karty i płacić za ofertę.

http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Family HD i C+ Family 2 HD także działają.

Jednak, by uzyskać do nich dostęp trzeba miesięcznie płacić 59,70 zł (19,90 zł za Domowy HD + 19,90 zł za Premium HD + 19,90 zł za C+ Family HD).

 

Nie ma problemu odbioru na starszym telewizorze. Każdy dekoder sprzedawany w tej ofercie (nBox 5800, 2850 czy Opticum X8) posiada eurozłącze. Wystarczy podłączyć telewizor w ten sposób, a wszystkie programy w rozdzielczości HD zostaną "przerobione" na rozdzielczość SD.

Chyba, że telewizor posiada jedynie wtyk na antenę do naziemnej (nie posiada eurozłącza czy też cinchów audio/video), to wtedy będzie problem :)

 

Nie można przejść na takim sprzęcie na abonament w nc+, ale można skorzystać z oferty nc+ mix, która oferuje właściwie wszystko to samo co oferta abonamentowa, oprócz opcji dodatkowych typu HBO czy VOD:

http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix (w KROK 3 są przedstawione ceny)

Przejść na nc+ mix na posiadanym własnościowo sprzęcie NNK można za pośrednictwem infolinii/w punkcie sprzedaży. Więcej tutaj:

viewtopic.php?f=174&t=33192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że telewizor posiada jedynie wtyk na antenę do naziemnej (nie posiada eurozłącza czy też cinchów audio/video), to wtedy będzie problem :)

I taki problem można rozwiązać poprzez użycie modulatora lub starego Video z wbudowanym modulatorem, zaś sygnał puścić do starego tv poprzez kabel antenowy zakończony zwykłą wtyczką. Tylko, że wówczas do zestawu tv sat dochodzi nam dodatkowa "skrzyneczka" w postaci Video lub modulatora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich uzytkownikow n na karte. Mam nastepujacy problem mianowicie zniknely mi kanaly tvn, polsat,tvp 1 , moze niezniknely doslownia ale pojawil sie napis ze niby niemam dostepu BRAK DOSTEPU [6] . Mam wykupiony pakiet podstawowy I kanaly takie jak discovery tvn 7 zostaly , ma ktos pojecie co sie moglo stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jak teraz jest z doładowaniem za mniej niż 16zł ? Znaczy, czy to tylko przedłuża ważność jak już jest pakiet opłacony wcześniej, czy jak np. nie mam doładowanego konta to robię przelew za np. 10zł i dostaję dostęp do podstawowego pakietu na określoną ilość dni (15 czy mniej) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...